Şimdi Ara

2-3 SENE ÖNCE YAŞADIĞIM GARİP OLAY! 01/01/2014 20:00][SS GELDİ] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
68
Favori
8.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

quote:

Orijinalden alıntı: WhenIFeelIt

quote:

Orijinalden alıntı: the_kingson

Başına harbiden böyle bir şey gelse o döt korkusuyla foruma yazıp bölüm paylaşırmısın yoksa başına gelen bu olaydan kurtulmayamı çalışırsın, ss destekli csb işte

hocam mantıken haklısın ama dediğim gibi olaydan 2-3 sene geçti ve abimle olayı %90 çözdük şuan öyle korkunç şeyler yaşamıyorum hatta hiç korkmuyorum başkasnın başına gelse 'noluyo lan' der ama şuan bende korku yok hem alıştım hem neyin ne olduğunu biliyorum

yaz hadi devamını

o zaman hatırladıklarımı bi kağıda döküp sonra yazıyorum bu biraz zaman alıyor

• Yaz bekliyoruz. Daha ne kadarı var ? Bir de olayı bağladığınız yer mantıklı mı yoksa metafiziki mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeroEM9

Yaz bekliyoruz. Daha ne kadarı var ? Bir de olayı bağladığınız yer mantıklı mı yoksa metafiziki mi ?

olay bi yere bğalanmıyorum şuan hala devam ediyor fakat çok çok az... yani olay aslında bitti ama ne mantıksal bitti ne metafizik .... şimşek gibi birden....
  • quote:

quote:

Yaz bekliyoruz. Daha ne kadarı var ? Bir de olayı bağladığınız yer mantıklı mı yoksa metafiziki mi ?

olay bi yere bğalanmıyorum şuan hala devam ediyor fakat çok çok az... yani olay aslında bitti ama ne mantıksal bitti ne metafizik .... şimşek gibi birden....

kiz mi yokoldu ortaliktan
  • quote:

quote:

quote:

cevap vermem.. spoiler olur ayıp olur takip edenlere anlatıyorum işte bu geceye bitiririm büyük ihtimalle

• quote:

quote:

quote:

quote:

cevap vermem.. spoiler olur ayıp olur takip edenlere anlatıyorum işte bu geceye bitiririm büyük ihtimalle

"damla diye bi sevgilim vardı. her şey iyi hoştu kızıda harbiden çok seviyordum ya nasıl anlatılır bilmiyorum şimdi beni bir daha bulsa gel öldürelim kendimizi dese 1 saniye düşünmem"

csb degilse dediklerinden anlasilan dum, di gibi eklere vs bakarsak kiz artik sevgilin degil,kiz ortalikta yok,kiza bir sey oldu zaten spoileri kendin verdin

• takip bakalım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

"damla diye bi sevgilim vardı. her şey iyi hoştu kızıda harbiden çok seviyordum ya nasıl anlatılır bilmiyorum şimdi beni bir daha bulsa gel öldürelim kendimizi dese 1 saniye düşünmem"

csb degilse dediklerinden anlasilan dum, di gibi eklere vs bakarsak kiz artik sevgilin degil,kiz ortalikta yok,kiza bir sey oldu zaten spoileri kendin verdin

burdan spoiler veremem, olayın içinden şuanı yorumlayabilirsin ne mutla sana hocam :) neyse biraz daha anlatayım

• Hocam takip ediyorum devamını yaz bu gece işte . Şimdi yazılıya çalışcam . Yaz bitir okuyorum ne oldu ne gitti uzatmana gerek yok illa yani hadi görüşürzzz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartmann

Hocam takip ediyorum devamını yaz bu gece işte . Şimdi yazılıya çalışcam . Yaz bitir okuyorum ne oldu ne gitti uzatmana gerek yok illa yani hadi görüşürzzz

10 dakka sonra yayınlayacağım
  • Daha 2. bölümde anladım doğa üstü olaylara gireceğini. Geç bunları kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stay Hungry Stay Foolish

Daha 2. bölümde anladım doğa üstü olaylara gireceğini. Geç bunları kardeş.

şuana kadar doğaüstü bi olay yaşamadım? yazdıklarımda da bi doğaüstülük yok? bence senin hayal gücün geniş.
  • quote:

quote:

Hocam takip ediyorum devamını yaz bu gece işte . Şimdi yazılıya çalışcam . Yaz bitir okuyorum ne oldu ne gitti uzatmana gerek yok illa yani hadi görüşürzzz

Bekliyorumm ne olucak bakalm kısa olmaz umarım da okuruz korkuyla heyecanla
  • quote:

quote:

Bekliyorumm ne olucak bakalm kısa olmaz umarım da okuruz korkuyla heyecanla
  • Hadi kardeş acele et biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeymunHusnu

Hadi kardeş acele et biraz.

tamam hocam bitti nerdeyse
  • hocam tipsizsiniz asosyalsiniz fakat mis gibi kız tavlıyosunuz ya csb yada gel bize taktiğini anlat
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Stay Hungry Stay Foolish

Daha 2. bölümde anladım doğa üstü olaylara gireceğini. Geç bunları kardeş.

şuana kadar doğaüstü bi olay yaşamadım? yazdıklarımda da bi doğaüstülük yok? bence senin hayal gücün geniş.

Hayal dünyamın geniş olduğunu düşünüyorsan çok teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MeymunHusnu

Hadi kardeş acele et biraz.

tamam hocam bitti nerdeyse

4 dakika gecti son part mi bu
  • Hocam hadi artık ya yazılıya çalışcaz ya merak içinde kaldık
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.