Şimdi Ara

2-3 SENE ÖNCE YAŞADIĞIM GARİP OLAY! 01/01/2014 20:00][SS GELDİ] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
68
Favori
8.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vıraklamayan Kurbağa

sıkı takipçinim biliyorsunda damla ile o çocuğu gördün neden hocanın yanına gittin birde quanttum hikayesine kayıyor biraz bu galiba..

abime söyleyemezdim o zaman tüm herşeyi anlatmak zorundaydım. e gidip lan siz ne yapıyosunuz burda dersemde hiç birşey öğrenemezdim, tek çare bu işi imama söyleyip fikir tanışmaktı
  • Konunuzu takip ediyorum iyide gidiyor ama damla ile o koca cocugu gorunce neden hocaya gıtme ıhtıyacın oldu anlayamadım veya hocanın ne yapabileceğini düşündün. Aduket felan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antizero -- 29 Aralık 2013; 22:35:12 >
  • devam hadi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: antizero

Konunuzu takip ediyorum iyide gidiyor ama damla ile o koca cocugu gorunce neden hocaya gıtme ıhtıyacın oldu anlayamadım veya hocanın ne yapabileceğini düşündün. Aduket felan ?

başka kimseye bu olayı söyleyemezdim, hocaya gittim çünkü hocaya içimi dökmüştüm ve işin içinde bişeyler olduğunu düşünüyordu, onada güvendim bilgilerii onada aktardım 1 elin nesi var 2 elin sesi var hesabımı.
  • hepsini okudum devamını bekliyoruz
  • Hocam sen seriyi yaz soruları sonra cevapla bekliyoruz
  • WhenIFeelIt kullanıcısına yanıt
    Peki takip ediyoruz bakalım. Diğer bölüm ne zamana ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhenIFeelIt

quote:

Orijinalden alıntı: antizero

Konunuzu takip ediyorum iyide gidiyor ama damla ile o koca cocugu gorunce neden hocaya gıtme ıhtıyacın oldu anlayamadım veya hocanın ne yapabileceğini düşündün. Aduket felan ?

başka kimseye bu olayı söyleyemezdim, hocaya gittim çünkü hocaya içimi dökmüştüm ve işin içinde bişeyler olduğunu düşünüyordu, onada güvendim bilgilerii onada aktardım 1 elin nesi var 2 elin sesi var hesabımı.

hadi olm yazıcaksan yaz bak okuduk başından sonuna kadar evdekilere de anlattım tahminlerde bulunduk o kadar uzatma şu işi ayrıca orta son da kaç yaşında oluyon 13 falan heralde orası biraz düşündürüyo ama takipteyiz hadi yaz bak yarın iş var uyuycaz daha

• arkadaşlar şuan daha aklımdakileri yazmaya başlamadım bile. saat geçti oldu ve bazı işlerim var eğer işlerimi halledersem gece 12 gibi eğer hallemezsem yarın akşam 4-5 gibi kesin yazmış olurum

EDİT: KARAR DEĞİŞTİRDİM YAZIYORUM ŞİMDİ 1 BÖLÜM DAHA YAZIP GİDİCEM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whenifeelit -- 29 Aralık 2013; 22:49:34 >
  • suruklendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Annen baban nerde abin calismiyor mu para kaynaginiz nerden ve ne kadar

cevaplamak zorunda degilsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş benim şuanki görüşüm bence sen kuruntu yapmışsın.Yaptığın işten pişman olduktan sonra abinin rüyalarıda üst üste binince iyice tırsmışsın.Ne gerek var hacıyı hocayı işe karıştırmaya.Koy döte rahvan gitsin.

Bakalım hikayenin ilerleyen bölümlerinde olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eghnacr

Annen baban nerde abin calismiyor mu para kaynaginiz nerden ve ne kadar

cevaplamak zorunda degilsin

annem babam çalışıyor. durumumuz iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeymunHusnu

Kardeş benim şuanki görüşüm bence sen kuruntu yapmışsın.Yaptığın işten pişman olduktan sonra abinin rüyalarıda üst üste binince iyice tırsmışsın.Ne gerek var hacıyı hocayı işe karıştırmaya.Koy döte rahvan gitsin.

Bakalım hikayenin ilerleyen bölümlerinde olacak.

kuruntu yapmadığımı ilerde anlayacaksın
  • Takipteyim bu arada hani konu tutmazdı kardeşim :)
  • liseli hikayesi belki okurum
  • sardı moruk devam et
  • la bana bak böle olmaz tam yerinde bırakıyorsun ayıp valla yarın erken yaz akşama eve gelince okuyalım bari hepsini
  • hocam anlamadığım tek yer kız ilk olayı çıtlattığında ya boş ver abin face konuşmalarımızı görmüştür ağzını arıyodur demiş. hikayenin devamında abine kızla buluşmaya gittiğini söylemişsin
  • hocam cin filan töbe töbe cami hocası uçmuş yada siz iyi bir csb yazarısınız fakat yorumlara bakılırsa kız insan
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.