Şimdi Ara

2.1 önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kullanılan ses kartını, odanın büyüklüğünü, dinlenilen müzik türlerini geçtim bari bir bütçe belirtseydin. Bütçe olmadığına göre; Bose serisi öneriyorum.
  • bencede çok boş bir soru olmuş? bu arada paramparca kardeş senin imza süper walla hele o KALİTELİ SES ARAYIŞI HİÇBİR ZAMAN BİTMEZ! yazısı süper... aslında ses sistemine doymayanlar gibisinden bir kulüp açsak senle???
  • Eyvallah mawoix hocam, açalım tabii neden olmasın, biribirimizden öğreneceğimiz çok şey var
  • kardeş o sistemleri ne zamandan beri topluyorsun şu an hepsi duruyor mu elinde???
  • Yok hocam, kullandığım zamanlara göre sıraladım. Şu anda elimde Trigue 3300 ile Altec FX5051 var. Şubat 2007 den beri bu kadar sistem değiştirdim ama hala alacaklarım bitmedi
  • şu ana kadarki en beğendiğin sistem nedir hocam? kullanmadıklarındanda sadece denediklerindende olabilir...
  • Sadece multimedia setler için konuşursak; 2.1 olarak Aego M (Jamo'nun da güzel bir seti var fakat, dinleyemedim henüz), 5.1 olarak ise artık eskiyen ve kolay kolay 2. eli bile bulunamayan Megaworks'ü beğeniyorum.
  • z5500 nasıl???
  • Hocam, açıkçası ben bir türlü Z-5500'ü beğenemedim. Ses tonu olarak benim dinlediğim müzikle de pek uyuşmuyor (metal müzik ile). Ama, sinema sistemi olarak değerlendirilebilir. Ev sinema sistemi olarak, özellikle de decodere sahip olması güzel bir olay.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.