Şimdi Ara

1TB Smartmedia Recorder USB+HDMI 1080i Harici Disk&Media Oynatıcı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
31.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.teknolojix.com/detail.aspx?typeid=3371&Urun=500+GB+SMARTMEDIA+3.5"MP35+DVD+DESTEKLY+HARYCYDYSK
    Bu ürünün .mkv desteği var mıdır? Sonuçta HDD olduğuna göre oynatması gerekir değil mi? Bir de 1080p veya 720p oynatır mı? Yoksa DVD çözünürlüğü ile mi sınırlıdır?

Bir de,
    http://www.eksenbilgisayar.com/pinfo.asp?pid=17631 veyahttp://www.deveyuku.com/Scripts/prodView.asp?idCategory=&idproduct=139240 ? Kıyaslayabilir misiniz?

Saygılar..

• linkteki smartmedia hd oynatmaz mkv uzantıları oynatmaz çözünürülük dvd ile sınırlıdır.diğer linkteki seagate ise bu ürün ile benzerdir yine 1080p desteklemez 1080i de kalır hdmi girişi yok zaten ama görünüşü çok şık kızaklı seagate 2.5 disk koyabilirsin içine.wd ile gösterdiğin linkteki ürün ise hem mkv oynatır hemde 1080p görüntüleri oynatır hd izleyeceksen zaten tartışmasız bu 3 ü arasında wd.. birde bu konu baslıgındaki ürün var buda çok güzel ama mkv desteklemez ayrıca 1080i görüntü alırsın

quote:

Orjinalden alıntı: cemalib

Merhaba,

http://www.teknolojix.com/detail.aspx?typeid=3371&Urun=500+GB+SMARTMEDIA+3.5"MP35+DVD+DESTEKLY+HARYCYDYSK
    Bu ürünün .mkv desteği var mıdır? Sonuçta HDD olduğuna göre oynatması gerekir değil mi? Bir de 1080p veya 720p oynatır mı? Yoksa DVD çözünürlüğü ile mi sınırlıdır?

Bir de,
    http://www.eksenbilgisayar.com/pinfo.asp?pid=17631 veyahttp://www.deveyuku.com/Scripts/prodView.asp?idCategory=&idproduct=139240 ? Kıyaslayabilir misiniz?

Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atesbaz -- 15 Mayıs 2009; 1:28:05 >

• Hocam benim için ilk kriter .mkv oynatması, 720p kafi benim için.. Bu durum altında senin önerebileceğin en hesaplı ürün hangisi olur?
    Bu arada teşekkürler ilginden ötürü..

quote:

Orjinalden alıntı: cafein34

linkteki smartmedia hd oynatmaz mkv uzantıları oynatmaz çözünürülük dvd ile sınırlıdır.diğer linkteki seagate ise bu ürün ile benzerdir yine 1080p desteklemez 1080i de kalır hdmi girişi yok zaten ama görünüşü çok şık kızaklı seagate 2.5 disk koyabilirsin içine.wd ile gösterdiğin linkteki ürün ise hem mkv oynatır hemde 1080p görüntüleri oynatır hd izleyeceksen zaten tartışmasız bu 3 ü arasında wd.. birde bu konu baslıgındaki ürün var buda çok güzel ama mkv desteklemez ayrıca 1080i görüntü alırsın

• codegen ler de var bu arada piyasada ama onlar da mkv desteklemiyordur herhalde..
  • mkv desteği olan şu anda popüler olan 2 ürün var biri popcorn hour diyeği wd hd media player uygun fiyatlı istiyosan wd..
    quote:

Hocam benim için ilk kriter .mkv oynatması, 720p kafi benim için.. Bu durum altında senin önerebileceğin en hesaplı ürün hangisi olur?
    Bu arada teşekkürler ilginden ötürü..

quote:

linkteki smartmedia hd oynatmaz mkv uzantıları oynatmaz çözünürülük dvd ile sınırlıdır.diğer linkteki seagate ise bu ürün ile benzerdir yine 1080p desteklemez 1080i de kalır hdmi girişi yok zaten ama görünüşü çok şık kızaklı seagate 2.5 disk koyabilirsin içine.wd ile gösterdiğin linkteki ürün ise hem mkv oynatır hemde 1080p görüntüleri oynatır hd izleyeceksen zaten tartışmasız bu 3 ü arasında wd.. birde bu konu baslıgındaki ürün var buda çok güzel ama mkv desteklemez ayrıca 1080i görüntü alırsın

• quote:

arkadaşım mkv formatı desteklemiyor doğru konuyu başlatan arkadaşım ısrarla update olacak diyor ama alakası yok en yetkili kişilerle görüştüm güncelleme falan yok yani unutun mkv yi ama smartmedia ya yeni ürün çıkarır mkv destekler onu bilemem ama bu ürün için mkv desteği asla olmıcak bu bir

ikincisi ise kayıtta problem yaşayan arkadaş kusura bakmasında ürünü kullanmasını bilmiyomuş demekki teknoloji yoksunu onlar kullanmayı bilmiyorlar en kralı gelsin

saygılar cafein 34

Smart media player 1tb recorder den bahsediyorsanız ben firmware yaptım, mp4 leri okumuyordu artık okuyor ancak hala istediğim düzeyde değil, yeni (2008-2009)mp4 uzantılı filmleri okumuyor. Ürün distribütör firması kont com tr, servisi ise btservis com tr sağlıyor, ben firmware i btservis ten aldım ve yazılım güncellemesini yaptım. Mkv ve wmw formatlarının olmasını çok isterdim ama ne yazık ki desteklemiyor ben zaten bilerek aldım bu cihazı. Birde bizim ithalatçılarımız bu özelliklerden bihaber olsa gerek, insan ithal etmişken neden her formatı destekleyen ürünlerden ithal etmezler anlamıyorum. Ayrıca bu ürünler yurt dışında 60-100 dolar arası iken ülkemizde ne hikmetse 250-300 dolardan başlıyor çok yazık.

quote:

Orjinalden alıntı: pasa_mahmut
    öncelikle tekrardan teşekkür ediyorum ve
    Smart media nın siyah kasa olanını alabiilirim ancak şu sorun var
    FAT 32 sistemi ile biçimleme varmış FAT 32 yapınca netten indirdiğim (tek parça olarak en fazla kaç gb dosya kopyalanıyor) bazı yerlerde okuduguma göre 4 GB aldıgı ama buna rağmen filmin 1 GB lık süresini kapsayan yere geldiginde filmin başa döndügü şeklinde yorumlar okudum mesela örnek yorumlar
    1.Dosya transferi 11mb/sn hızında oluyor. 4 GB den büyük dosyaları atabilmek için en az bir bölümü NTFS yapmak gerekiyor.
    2.Ürünü kullanıyorum NTFS desteklenmiyor. Bir de 1 GB ın üzerindeki tek parça halindeki filim dosyalarını oynatamıyor. 1 gb tan sonra tekrar başa atıyor. Bu eksiklerin dışında oldukça kullanışlı bir ürün.
    3.ürünü almaya karar vermiştim ancak forumlarda harddiskin fat32 yi desteklediği, ntfs yi desteklemediği yazıyor. bu da 4 gb ve üzeri dosyalarda sorun yaratıyormuş ki dvd filmler in çoğu 4 gb ın üzerinde.yani NTFS olsa filmleri açmayacakmı burası çok kötü işte
    720x304 çözünürlüğündeki 2,50 GB boyutundaki BRripleri sorunsuz hdd içine atıp izleyebilirmiyim bide alt yazılarda yazı beyaz yere gelince okunmuyormuş sanırım
    birde DVD filmler örneğin Muronun DVD sini indirdim boyutu 7 GB iso halinde atabilirmiyim atarsam isoları açıyrmu yok atamazsam direk VIDEO_TS Klasörünü atsam olurmu ozman DVD yi açarmı
    birde filmde örnegin izlerken en son 42.dakika 50. saniyede iken işim çıkıp filmi yarıda bırakıp gittiğimi varsayarsak daha sonra izlemek istediğimde 42. dakika 50.saniye ye atlama varmı VCD veya DVD playerlerdeki gibi
    açıkcası bana önerecegin 300 TL civarında cihazlar varmı bide 300 den yukarda hdd si içinde HD-HDMI olan cihaz varmı
    iyi çalışmalar

Ben öncelikle şunu söylemek istiyorum ki fat32 formatında kullanıyorum zaten öyle çıktı kutudan, ne dvd filmleri kopyalarken hata verdi nede sonuna kadar izlerken. Bu yazdıklarını bende bir yerde okudum ancak o arkadaşın dvd filmleri bozuk olabilir bu ihtimalde var. Her dvd film 4 gb üzeri değil, bu yönden benim işimi görüyor. Bu cihaz fat32 formatında geliyor ve tak çalıştır kullanabiliyorsun, kullanıcı formatlamıyor, ben şuana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım nazar değmez inşAllah.
    Hıza gelince bazı arkadaşlar cihazın yavaş olduğunu söylemiş, oysaki 3,5” hdd bir vcd filmi (1,2 gb ortalama) 1,5-2 dk. da atıyor bu hızı göz ardı etmeyelim. Cihazın açılması ve kapanması 15 saniye sürüyor. Klasörlerin gelmesi doluluğa bağlı olarak sadece birkaç saniye sürüyor bu eksi bir yön sayılmaz bence. Bu ürünü en uygun veren site Hizlial com dur hatta wd media player bile orada daha uygun.

• firmware güncellemesi zaten vardı ama mp4 ne işe yararki mkv olmadıktan sonra bu bilgiyi burda paylaşmak istemiyorum ama kont haziran sonunda bir ürün sokucak piyasaya özellik vermek istemiyorum çünkü daha ürün kamuoyuyla paylaşılmadı benim size söylemem uygun olmaz bu arada ben kont ta falan çalışmıyorum yanlış anlaşılmasın ben bütün firmaları tanırım bilirim bir ürün cıkacaksada bunu ilk bilen insanlardan biriyim
    quote:

Orjinalden alıntı: Exclusive_User

quote:

arkadaşım mkv formatı desteklemiyor doğru konuyu başlatan arkadaşım ısrarla update olacak diyor ama alakası yok en yetkili kişilerle görüştüm güncelleme falan yok yani unutun mkv yi ama smartmedia ya yeni ürün çıkarır mkv destekler onu bilemem ama bu ürün için mkv desteği asla olmıcak bu bir

ikincisi ise kayıtta problem yaşayan arkadaş kusura bakmasında ürünü kullanmasını bilmiyomuş demekki teknoloji yoksunu onlar kullanmayı bilmiyorlar en kralı gelsin

saygılar cafein 34

Smart media player 1tb recorder den bahsediyorsanız ben firmware yaptım, mp4 leri okumuyordu artık okuyor ancak hala istediğim düzeyde değil, yeni (2008-2009)mp4 uzantılı filmleri okumuyor. Ürün distribütör firması kont com tr, servisi ise btservis com tr sağlıyor, ben firmware i btservis ten aldım ve yazılım güncellemesini yaptım. Mkv ve wmw formatlarının olmasını çok isterdim ama ne yazık ki desteklemiyor ben zaten bilerek aldım bu cihazı. Birde bizim ithalatçılarımız bu özelliklerden bihaber olsa gerek, insan ithal etmişken neden her formatı destekleyen ürünlerden ithal etmezler anlamıyorum. Ayrıca bu ürünler yurt dışında 60-100 dolar arası iken ülkemizde ne hikmetse 250-300 dolardan başlıyor çok yazık.

quote:

Orjinalden alıntı: pasa_mahmut
    öncelikle tekrardan teşekkür ediyorum ve
    Smart media nın siyah kasa olanını alabiilirim ancak şu sorun var
    FAT 32 sistemi ile biçimleme varmış FAT 32 yapınca netten indirdiğim (tek parça olarak en fazla kaç gb dosya kopyalanıyor) bazı yerlerde okuduguma göre 4 GB aldıgı ama buna rağmen filmin 1 GB lık süresini kapsayan yere geldiginde filmin başa döndügü şeklinde yorumlar okudum mesela örnek yorumlar
    1.Dosya transferi 11mb/sn hızında oluyor. 4 GB den büyük dosyaları atabilmek için en az bir bölümü NTFS yapmak gerekiyor.
    2.Ürünü kullanıyorum NTFS desteklenmiyor. Bir de 1 GB ın üzerindeki tek parça halindeki filim dosyalarını oynatamıyor. 1 gb tan sonra tekrar başa atıyor. Bu eksiklerin dışında oldukça kullanışlı bir ürün.
    3.ürünü almaya karar vermiştim ancak forumlarda harddiskin fat32 yi desteklediği, ntfs yi desteklemediği yazıyor. bu da 4 gb ve üzeri dosyalarda sorun yaratıyormuş ki dvd filmler in çoğu 4 gb ın üzerinde.yani NTFS olsa filmleri açmayacakmı burası çok kötü işte
    720x304 çözünürlüğündeki 2,50 GB boyutundaki BRripleri sorunsuz hdd içine atıp izleyebilirmiyim bide alt yazılarda yazı beyaz yere gelince okunmuyormuş sanırım
    birde DVD filmler örneğin Muronun DVD sini indirdim boyutu 7 GB iso halinde atabilirmiyim atarsam isoları açıyrmu yok atamazsam direk VIDEO_TS Klasörünü atsam olurmu ozman DVD yi açarmı
    birde filmde örnegin izlerken en son 42.dakika 50. saniyede iken işim çıkıp filmi yarıda bırakıp gittiğimi varsayarsak daha sonra izlemek istediğimde 42. dakika 50.saniye ye atlama varmı VCD veya DVD playerlerdeki gibi
    açıkcası bana önerecegin 300 TL civarında cihazlar varmı bide 300 den yukarda hdd si içinde HD-HDMI olan cihaz varmı
    iyi çalışmalar

Ben öncelikle şunu söylemek istiyorum ki fat32 formatında kullanıyorum zaten öyle çıktı kutudan, ne dvd filmleri kopyalarken hata verdi nede sonuna kadar izlerken. Bu yazdıklarını bende bir yerde okudum ancak o arkadaşın dvd filmleri bozuk olabilir bu ihtimalde var. Her dvd film 4 gb üzeri değil, bu yönden benim işimi görüyor. Bu cihaz fat32 formatında geliyor ve tak çalıştır kullanabiliyorsun, kullanıcı formatlamıyor, ben şuana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım nazar değmez inşAllah.
    Hıza gelince bazı arkadaşlar cihazın yavaş olduğunu söylemiş, oysaki 3,5” hdd bir vcd filmi (1,2 gb ortalama) 1,5-2 dk. da atıyor bu hızı göz ardı etmeyelim. Cihazın açılması ve kapanması 15 saniye sürüyor. Klasörlerin gelmesi doluluğa bağlı olarak sadece birkaç saniye sürüyor bu eksi bir yön sayılmaz bence. Bu ürünü en uygun veren site Hizlial com dur hatta wd media player bile orada daha uygun.

• quote:

Merhaba,

Bir de,

Saygılar..

İlk linkteki ürünü kesinlikle alma, ben kullanmadım ama kullananlar memnun değil, dosya transferinden okumaya kadar istediğin randımanı alamazsın.
    İkinci üründe ise tek kusur içersinde harddisk olmaması, onu alırsan birde taşınabilir harddisk alman icab eder. Cihaz pekçok dosya formatını da destekliyor.

• ya arkadaşım kusura bakmada bu nasıl bi cevap ya... manavdan karpuzmu alıcak arkadaş hayırdır yok onda kopyalamada sorun var yok diğerinde hdd yok ee hangisi hangisini oynatıyo? hangisinde dts var? hangisinde mkv var? hangisinde türkce altyazı var? hangisinde optik ses girişi var? hangisinde fan var? hangisinde 1080p var? hangisinde hdmi girişi var? hangisinde ne varda ne var bu sorular bitmez arkadaşım saçma sapan şeyler yazmayın ya bilmiyosanız susun! burda konuşulan saçma sapan şeyler yüzünden biz zor durumda kalıyoruz ondan sonra adam geliyor " donanım haberde falanca kişi şöyle şöyle demiş " diy tepemize çıkıyor adam sanki donanımhaber e her yazan işi biliyor!!!!
    quote:

quote:

Merhaba,

Bir de,

Saygılar..

İlk linkteki ürünü kesinlikle alma, ben kullanmadım ama kullananlar memnun değil, dosya transferinden okumaya kadar istediğin randımanı alamazsın.
    İkinci üründe ise tek kusur içersinde harddisk olmaması, onu alırsan birde taşınabilir harddisk alman icab eder. Cihaz pekçok dosya formatını da destekliyor.

• Haziran da gelecek cihazı, tv den kayıt için de beklemekte fayda var mı?
  • quote:

Merhaba,

Bir de,

Saygılar..

cemalib bu soruna ikinci cevabı yazma gereği duydum, çünkü cafein ilk cevabımı hiçmi hiç beğenmedi.

İlk linkteki smart mediaplayerın özellikleri:
    Desteklediği video formatı: mpg, mpeg, dat, avi, vob, ifo
    Altyazı: srt, ssa, smi
    Ses: mp3, wma, aac
    Çıkışları : Component çıkışlar (sarı+kırmızı+beyaz) audio +R+L av in girişleri
    Fiyatı : hizlial com 223 tl
    Desteklediği video formatları bence yeterli değil, güncelleme yapılamıyor, aynı markanın konu başlığındaki cihazı, bu cihazdan ve video formatlarından daha ileri düzeyde.

İkinci linkteki ürün Western Digital HD media player
    Desteklenen Dosya Tipleri :
    Music - MP3, WMA, OGG, WAV/PCM/LPCM, AAC, FLAC, Dolby Digital, AIF/AIFF, MKA
    Photo - JPEG, GIF, TIF/TIFF, BMP, PNG
    Video -MPEG1/2/4, WMV9, AVI (MPEG4, Xvid, AVC), H.264, MKV, MOV (MPEG4, H.264),
    MTS, TP, TS
    Playlist - PLS, M3U, WPL
    Subtitle -SRT (UTF-8), SMI, SUB, ASS, SSA
    Bu formatların dışında olupta şayet desteklemediği bir dosyanız olursa cihazın İçindeki ArcSoft MediaConverter™ 2.5 yazılımı sayesinde desteklediği formatlara çevirebilirsiniz.
    Firmware güncellemesi mevcut ve blu- ray formatı da destekliyor
    Fiyatı hizlial com 260 tl + yanına birde taşınabilir harddisk almalısınız Western digital 320 gb 142 tl
    Toplamda 402 tl olur.

Sonuç olarak western media player daha pahalı gibi görünse de özelliklerine göre daha ucuz sayılır, ancak cihazı almayı düşünüyorsanız dts ses codecli filmlerde ses vermeme gibi bir durumu olduğunu gördüm, bu konuyu araştırmalısınız.

• @ Exclusive_User

quote:

quote:

Merhaba,

Bir de,

Saygılar..

cemalib bu soruna ikinci cevabı yazma gereği duydum, çünkü cafein ilk cevabımı hiçmi hiç beğenmedi.

İlk linkteki smart mediaplayerın özellikleri:
    Desteklediği video formatı: mpg, mpeg, dat, avi, vob, ifo
    Altyazı: srt, ssa, smi
    Ses: mp3, wma, aac
    Çıkışları : Component çıkışlar (sarı+kırmızı+beyaz) audio +R+L av in girişleri
    Fiyatı : hizlial com 223 tl
    Desteklediği video formatları bence yeterli değil, güncelleme yapılamıyor, aynı markanın konu başlığındaki cihazı, bu cihazdan ve video formatlarından daha ileri düzeyde.

İkinci linkteki ürün Western Digital HD media player
    Desteklenen Dosya Tipleri :
    Music - MP3, WMA, OGG, WAV/PCM/LPCM, AAC, FLAC, Dolby Digital, AIF/AIFF, MKA
    Photo - JPEG, GIF, TIF/TIFF, BMP, PNG
    Video -MPEG1/2/4, WMV9, AVI (MPEG4, Xvid, AVC), H.264, MKV, MOV (MPEG4, H.264),
    MTS, TP, TS
    Playlist - PLS, M3U, WPL
    Subtitle -SRT (UTF-8), SMI, SUB, ASS, SSA
    Bu formatların dışında olupta şayet desteklemediği bir dosyanız olursa cihazın İçindeki ArcSoft MediaConverter� 2.5 yazılımı sayesinde desteklediği formatlara çevirebilirsiniz.
    Firmware güncellemesi mevcut ve blu- ray formatı da destekliyor
    Fiyatı hizlial com 260 tl + yanına birde taşınabilir harddisk almalısınız Western digital 320 gb 142 tl
    Toplamda 402 tl olur.

Sonuç olarak western media player daha pahalı gibi görünse de özelliklerine göre daha ucuz sayılır, ancak cihazı almayı düşünüyorsanız dts ses codecli filmlerde ses vermeme gibi bir durumu olduğunu gördüm, bu konuyu araştırmalısınız.

• arkadaslar benim sanyo marka 720i kayıt yapan, (mpeg4- acv h.264 formatında) bir video kameram var. sd karta kayıt yapıyor. kartı bu urune taktıgımda uygunsuz format diyor ve gostermiyor. bu formatı desteklemiyor mu yoksa firmware ile mpeg4 gosterebiliyormu= sonucta 720p, full hd degil. uzantısı mpeg-4 dosyaların.

acil bir cevap verirseniz cok tesekkur ederim.
  • Arkadaşlar ben bu ürünü dün aldım.
    Daha önce Smartmedia nin 400 gb olan gri player ından kullanıyordum. Televizyona ilk bağlandıktan sonraki açılışta bekletmesine ve çok da fonksiyel olmamasına karşın altyazı ve vidyolarda hiç bi sorun çıkmadı ve televizyonda film izlemeyi, taşımayı çok rahat bir şey haline getirdi.
    Fakat 400 gb ın yeterli gelmemesiyle bu üründe karar kıldım.
    Dün ürün geldiğinde 400 gbı usbden bua bağlayarak içindeki dosyaları hemen yenisinin içine kopyalamak istedim. İlk başta 15 000 kadar dosya buldu ve kopyalamaya başladı. Fakat 1.00 inci dosyanın civarlarında hiçbir hata mesajı vermeden durdu. Bunun üzerine vazgeçip bilgisayar üzerinden hallettim. Ama bilgisayarım 400lük hardddiskin içinde 20.00 dosya olduğunu gösterdi. Smartmedia kalan 5.000 i nasıl okuyamadı bilemiyorum. Açıkçası çok üzerinde de durmadım çünkü asıl problemim bu değildi.
    Eski 400lük smartmedia içindeki altyazı dosyalarını direk olarak gösterirdi ve subtitle tuşu ile istediğimiz altyazıyı seçerdik. Fakat bu alet altyazıları hiç bi şekilde browser da göstermediği gibi aynı adla olmadığı takdir açmıyor da. Bu yüzden bütün film ve dizilerimin alt yazı ve film dosyalarını aynı ada getirmek için resmen saatlerce uğraştım. Fakat bu işin sonucunda keyfini sürmek için aleti açtığımda altyazıların senkronunu hiç bir şekilde tutmadığını gördüm. Bilgisayarda son derece düzgün olan altyazılar smartmedia da çok hızlı ilerliyorlar. İsmi aynı olmazsa açılmıyorlar bile.
    Eğer bu sorun düzelmezse ne yapacağımı bilmiyorum gidip aleti geri vermek istiyorum ama vatan computer alır mı onu bile bilmiyorum.
    Firmware güncellemesi yapan arkadaş nasıl yaptı söyleyebilir mi. Ya da bu sorunun bi çözümü olabilir mi.

• quote:

sağlam bir ürüne benziyor ama zamanın varsa haziran sonunu bekle manyak bi ürün giricek türkiyeye daha lanse edilmediği için açıklamak istemiyorum bildiğiniz bi marka getiricek lan destekli 1080p destekli mkv destekli en önemlisi popcorn gibi pc kapalıyken kayıt yapabilicek bekleyin..

Bahsettiğiniz ürün geldi mi?
  • evet geldi.adı lcybox çok güzel bir ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atesbaz -- 6 Temmuz 2009; 19:21:21 >
  • Mkv formatının olmaması gerçekten büyük bir dez avantaj olarak görünüyor.
  • quote:

evet geldi.adı lcybox çok güzel bir ürün

Bahsettiginiz cihaz bu mu?
    IB-MP3010HW

Ayrıca burada Icy Box IB-MP3010S-B İnceleme MKV desteği var yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melodik -- 8 Temmuz 2009; 14:21:58 >

• Sayın forum üyeleri yorumlarınızı okudum bu cihazdan aldım ama benim sorunum şu cihazın kullanım kılavuzunda ağ depolama aracı olarak kullanılabileceği yazıyor fakat ben bu cihaza ağımdaki hiçbir pc den ulaşamıyorum cihaza IP aldırıp gayet güzel ping atabiliyorum ama ağ üzerinden hiçbir şekilde ulaşamıyorum lütfen yardım edin.Bir eklenti yada program ise nerden bulabileceğimi söylerseniz sevinirim
  • Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bu konuda kimse başka bir yazı yazmamış , ben bugün bu üründen satın aldım , tamam fena sayılmaz ama çok eksiği var mp4 leri okutamamdım firmwaresi ni bulamadım , ağ üzerinden paylaşım olmuyor , firmware dosyasını bulan arkadaşlar burada bizimle paylaşırsa sevinirim , ayrıca power düğmesi ne işe yarıyor anlamadım , açma kapamaya yaramıyor .

saygılarımla
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.