Şimdi Ara

1kg Çaykur Çayci 79.50 TL (Bim) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
1
Favori
8.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hayatım boyunca hep çaykur tiryaki veya filiz çay içeriz ama 2-3 senedir aldıklarım kadar kötü çay çıkmıyordu. Hem toz oranı fazlalaştı hem de çay artık suya daha az karışıyor ve tatsız geliyor.

• A101 de de aynı fiyat

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • @albati hocamızın bir harmanı vardı çaylarla ilgili :

Lipton yellow label,Doğadan gizli bahçe,Çaykur filiz 1'er kg. Ve yarım kilo Lipton Earl Grey. Her içen de çayın markasını soruyormuş.

Lipton earl grey ve Lipton yellow label edindim amazon indirimlerinde. Geri kalanlar(Doğadan Gizli Bahçe ve Çaykur filiz) (çok pahalı gerçi elim gitmiyor) tamamlayıp denemeyi düşünüyorum hastaneden çıkar çıkmaz.Gerçi yukarıda Filiz için 2-3 yıldır kötü diyor erco hocamız da.

Sizin tavsiyeniz var mı hocam harman konusunda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 15 Eylül 2023; 11:57:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Worcestershire kullanıcısına yanıt
    Öncelikle acil şifalar dilerim.
    Ben Liptonları depoladım, onlarda sorun yok. Geçen sene stokladığım Çaykur filiz bitmek üzere ve dediğiniz gibi fiyatlar uçmuş durumda. Onun yerine alternatif düşünmeye başladım. Bir kaç kilo da Doğadan gizli bahçe kaldı. Elimde Çaykur Tiryaki var. Bir dahakine onu kullanıcam. Bakalım harmanımızı biraz değiştirecez gibi duruyor. F/p bir harman bulursam bilgilendiririm sizi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • albati kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hastayım diye rizeli karşı komşumuz kendi bahçesinden hasat çay verdi sağolsun,okuyup verdiğine midir bilmiyorum porselen demlikte şahane yumuşak bir içimi var.

Yaşlı olmasalar parasıyla bana da getirsinler diye teklif edeceğim de uçakla gidip geliyorlar kendileri de hasta...

F/P tavsiye iyi olur hocam Türkiye'de yaşam her geçen dakika zorlaşıyor artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.