Şimdi Ara

1e1 Haber: Yepyeni Teknoloji Programı 17 Şubat/12 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
33.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benıim için oyunda sıngle player daha onemlı onlıne da bır artısı oluyo oyun ıcın
  • 19:35 de infiniti yard dedin sanırım abi. o infiniti ward olucaktı :). tek kişi ve çok kişi oyuna göre değişiyo. bf3 orjinal alamayınca tekli oynamak zorunda kalıyoruz ama bf3 üm olsaydı orjinal multi oynamak isterdim. cod serisinde tekli oyuncu bölümü kesinlikle çok daha güzel. çoklu kısım yine iyi ama cod mp oynarken keşke bf3 olsa da onu oynasam diyorum şahsen. multide çok zaman geçirenler var ama single da yabana atılmayacak kadar çok bence. hatta türkiyeyi ele alırsak oyunların çoğu orjinal değildir muhtemelen ve en az %60ı yada daha fazlası single oynuyodur türkiyede.
  • mesut askerden döndün döneli çok iyi gidiyorsun, tatbikattayız biliyosun takip edemesek de gönülden desteklıyoz, bu hafta karsta olsaydın unutamıycagın tecrübeler yaşıycaktın:) özledik muhabbetini, kars dakilerin slmi var, tğm...
  • Multiplayer olmazsa o oyunu almam ben <3
  • tek kişilik oyun tercihimdir
    buradan evlerini tamamladıktan sonra evin videosunu çekip burada paylaşsalar harika olur nasıl bir kombinasyon yaptıklarını da görür, bizede çok farklı fikirler verir diye düşünüyorum.
    şimdiden bir yastıkta bol teknolojiyle kocatsın diyor
    1e1 videoları için teşekkür ediyorum

DH forever

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eldblo -- 17 Şubat 2012; 23:04:30 >
  • hd cozunurlugu secemiyorum
  • Tebrikler zevkle izliyoruz sizde gelecek var abi bu işin peşini bırakmayın ileride büyük Tv lerde devam edeceksiniz bu iş size yakışıyor ve izlettiriyorsunuz teknolojiye meraklı meraksız herkes ekran başına teknoloji gündemi başlıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

mesut askerden döndün döneli çok iyi gidiyorsun, tatbikattayız biliyosun takip edemesek de gönülden desteklıyoz, bu hafta karsta olsaydın unutamıycagın tecrübeler yaşıycaktın:) özledik muhabbetini, kars dakilerin slmi var, tğm...

Herkese benden de selamlar atışlı provalar başladı sanırım :)) orada olup aksiyonu yerinde görmek vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

mesut askerden döndün döneli çok iyi gidiyorsun, tatbikattayız biliyosun takip edemesek de gönülden desteklıyoz, bu hafta karsta olsaydın unutamıycagın tecrübeler yaşıycaktın:) özledik muhabbetini, kars dakilerin slmi var, tğm...

Herkese benden de selamlar atışlı provalar başladı sanırım :)) orada olup aksiyonu yerinde görmek vardı.

Merhaba Ben Mesut Cevik :)galiba askerden dondugunuz icin mutlu degilsiniz.:)
  • Ne Güzel bu 1 e 1 1 haftalık DH haberleri 40 dakikada anlatılıyor çok sevdim bu programı
  • arkadaşlar konu ile alakalı değil ama bu ve diğer videoları hd izleyemiyorum daha dogrusu 3 faklı formattan bir başkasına gecemiyom
  • Dh Deki Oynatıcıcan Hd İzleyemiyorum BSC den izliyorum
  • Her oyun türü için single yahut multiplayer modları farklı öneme sahiptir. Eüer FPS ise konu illaki multiplayer çok daha fazla önem taşır. Ama skyrim yahut batman gibi uzun süreli bir senaryoya sahipse multiplayer mod ikinci plana düşebilir hatta hiç düşünülmez.
  • Erdinç abi demek sanada yasaklıyolardı çocukken pc yi :D
    Yasaklamakla birşeyler olsa keşke :D
  • Güzel olmuş yine gta 5 konusuna pek katılmıyorum konsol ile aynı anda çıkacaktır büyük ihitmal ile zaten rdr gibi hiç çıkmama ihtimali -100.Akıllı prizlerin ilerde yaygınlaşması kötü olcak sonra diyecekler bize senin bilgisayarın şu kadar yaktı işte az çok oynuyon vs vs..Cod yenilikçi olacak yorumunuza katılmak istiyorum çünkü artık her sene aynı cod oyunundan bana gına geldi yeni motor ile black ops 2 gelirse zaten bu sene full cod'cu olurum.
  • akıllı prize ucu açık bir kablo bağlayıp elimize değdirsek eliktirik çarpar mı ? niye böyle yapıyorsun sen şizofrenmisin diyebilirsiniz fakat kazayla bazen bir şekilde elektirik çarpabiliyor kolay yoldan bir soru sordum sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: qpiell

nunumber one

En son böyle bir yorum yapan kişi 1e1 haberin 1 hafta önceki bölümünde en son -244 yemişti sanırım -300 yemeye hazırlıklı ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osooso148

Her oyun türü için single yahut multiplayer modları farklı öneme sahiptir. Eüer FPS ise konu illaki multiplayer çok daha fazla önem taşır. Ama skyrim yahut batman gibi uzun süreli bir senaryoya sahipse multiplayer mod ikinci plana düşebilir hatta hiç düşünülmez.

Zaten oyun firmalarida bu faktorleri dikkate alarak yapiyorlar oyunlari bu yuzden Ben Ankette ikiside dedim cunku onemleri oyununa gore degisir ornek olarakta verilen oyunlari gosterebiliriz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beray07

81.yorum

hehehe bu arada ilk yorum sayfası ne olmuş arkadaş öyle eksi cenneti Maşallah
  • Geleceğiniz yer burası, bekliyoruz efendim, şeref verirsiniz:

http://forum.donanimhaber.com/m_24985999/tm.htm

Evlilik muhabbetinde, mesut çevik düzeltirken : " Ayrı ayrı insanlarla evleniyoruz. beraber evlenmiyoruz, bunu da belirtelim " . Düzeltirken yamultmak buna denir ama neyse.

Son olarak size "bir yastıkta kocayın" diyor, ömür boyu mutluluklar diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.t.y. -- 18 Şubat 2012; 0:31:41 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.