Şimdi Ara

1e1 Haber: '1. Bölüm' Yepyeni teknoloji programı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
1
Favori
34.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zevkle izledim gerçekten çok güzel olmuş.Back to pc,Obamanın sessizliği:)) özelliklede pc ve konsol güçleri bakımından verdiğiniz bilgiler çok ilgimi çekti bilgilendim diyebilirim.Yeni nesil konsollar geliyor buda daha güçlü grafikli oyunlar demek yani giriş ve orta seviyeli ekran kartları tercih edilmeyecek yüksek seviyeli ekran kartı almak zorunda kalacak oyuncular.Mesela bnm gibi yeni sistem toplayacak olanlar şimdiden geleceğe yönelik sistem düşünmelidir.
  • çoook güzel, keyifli bir program olmuş ;)
  • Harikasınız, mükemmel bir sohbet olmuş, haftayı dört gözle bekliyorum :)
  • ben dh'in cnet gibi bir site olmasını hayal ediyorum işte o zmn gerçek büyük dh olur.Program cidden güzel olmuş.İnteraktive bir program olması da güzel
  • yeni programınız hayırlı olsun
  • Elinize kolunuza sağlık.
    Bu video dh de ikinci el bölümünü karıştırıcak gibi :D
    Herkez konsolunu elinden çıkartmaya bakıcak :D
  • Güzel bir konsept. Bir kaç sitede vardı sürekli haftalık podcastleri dinliyordum. Buda dahil oldu çoğu zamanımı oyun oynamakla öldüreceğime böyle konuşmalar değerlendirmeler oldukça yararlı. En azından kendi alanımda bilgi sahibi olmamda bu sitenin çok büyük emeği var. Özellikle 1e1 Haber'de fx57 arkadaşımızı görmek isterdim. Çoğunlukla haberleri yazan kişi kendisi ve programda yer bulması çok yararlı olurdu.

Bir kaç önerim olacak;
    *Belli başlı konulara değinilmiş ve küçük konuları,haberleride koyarsanız sevinirim.
    *30 dakika çok kısa. Haftalık bir değerlendirme yapılırsa bütün haftanın haberleri ve konularına değinilmesi gerekir.
    *30 dakikadan fazla sürelerde İnternet kota sıkıntısı çeken arkadaşlar için sadece ses(mp3 formatında) yayın yapılabilir.
    *Program canlı sunulabilir. Anlık mesajlaşma twitter benzeri bir sistem oluşturulur. Size oradan sorular sormamıza fırsat yakalamış oluruz.

Tabikide daha yeni yeni farklı programlarda yapıyorsunuz. Her hafta canlı yayın beklemek zor olur. Aylık bir periyotta yapılmasıda biz kullanıcıların ne düşündüklerini daha iyi anlamanızda yardımcı oluruz.

Başarılarınız devamını dilerim.

• kesinlikle çok sağlam bir program olmuş,tadından yenmez,başarılar...
  • izlemeye başlarken sıkılcamı düşünüyodum bittikten sonra hala ekrana baktım 1 2 dakika daha :D cok iyi cok zevkli bi program olmuş allah tamamına erdirsn :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: tryceraton

Erdinç İyikul'un laptopunun modeli nedir ?

ASUS VX7
    http://www.asus.com/Notebooks/Special_Edition/ASUSAutomobili_Lamborghini_VX7/
  • eski reklam varken gülüyodunuz çabuk geçiyodu şimdi bişeyler oluyo sizde reklamı geç diyosun tv de şey çıkınca başka bişeyle uğraşanlar gibi
  • Gittikçe ilerliyorsunuz başarılarınızın devamını diliyorum ve bu ilerlemenizden dolayı gurur duyuyorum.
  • çok eğlenceli olmuş. teşekkürler video için:)
  • Size puanım 9 gangalar!
  • Zevkli bir söyleşi olmuş, izlerken büyük keyif aldım. Emeğinizi sağlık Mesut ve Erdinç abi, devamını bekliyoruz tabiki her türlü :)

İyi çalışmalar.
  • Keyif verici bir söyleşi olmuş. Twitter ile yaptığım öneriyi değerlendirirseniz bizden birşeyler de katabilirsiniz
  • her cuma namazdan sonra donanımhaberdeyiz :D
  • Guzel bir gelisme lakin ben biraz daha farklı bir sey bekliyordum.Ornegin bir Webcast gibi canlı olarak izleyebilsek ve size o anda mail yada baska bir yontem ile soru sorsak yada ayrıca bir program olarak soru cevap da yapabilirsiniz bu aklınızda olsun :).Biz artık canlısını istiyoruz bu isin ekranın sag ust kosesinde DH LIVE gormek guzel olurdu.Tabi bu isin gerekli altyapı mevcut olmayabilir ama en azından askerden sonra boyle bir olaya gecilebilir.

SAYGILARLA
  • on numara beş yıldız program olmuş, umarım devamlı olur.... hani kupalar aynı olsaymış daha mı iyi olurmuş ne :-))))
  • Yavaş yavaş televizyon kanallığına doğru gidiyosunuz
    7/24 sizi izlerim eğer olursa
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.