Şimdi Ara

1e1 Haber: '1. Bölüm' Yepyeni teknoloji programı! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
1
Favori
34.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Video her yönüyle çoğu TV kanalından daha kaliteli olmuş bence. Ana jenerikteki müzik biraz Ana Haber Bülteni başlıyor havasında olmuş, DH Video Jeneriğindeki gibi daha aktif bir müzik tercih edilebilir. İleri dönük düşündüğümüzde belki bir kanaldan bu çalışma için teklif bile alabilirsiniz, bu yüzden programın adında "1e1 Teknoloji Haber" gibi içerik belirtici bir düzenleme yapılabilir. Her hafta teknoloji bakımından içeriği bu zenginlikte tutmak sorun olmaz umarım, bu şekilde devam etmeniz dileğiyle her Cuma bekliyor olacağım.

Gerçekten tebrikler arkadaşlar çok iyi gidiyorsunuz
  • Çok başarılı gerçekten ellerinize emeğinize sağlık.
  • sizden ricam bir çok kişi bu yorumu yamıştır onenmli cihaz incelemelirini lütfen kaan arlı yampmasın kusara bakmayın ama izlemek gelmiyor içimden videoyu konsantre olamıyorum cihaza
  • Mesut bey saçınız dökülüyor.zytinyağı kullan
  • Oyun firmaları konsol sattırmak için PC'ye üvey evlat muamelesi yapmasaydı. Insanlar PC'lerin konsollardan en az 10 kat daha güçlü olduklarını görürlerdi.
  • Tüm 1 e 1 in resminde ( siyah beyaz erdinç abi ve mesut abi yan yana durduğu resim) erdinç abinin saçı uzun duruyor.Bence bunu değiştirin çünkü şuan saçı kısa :)
  • Çok iyi bir video. Mesut Bey, internet ortamındaki paylaşımlarınız, ağırlığınız, itibarınız ile gerçekten çok iyi bir yerde duruyorsunuz. Sizin haber ve yorumlarınızdan uzun zamandır faydalanıyoruz. Ücretsiz forum aracılığıyla bu kadar bilgi hizmeti veren, teknolojideki gelişmeleri üreticiden çok tüketicinin bakış açısıyla yorumlayan bir benzerinizin daha olmadığını düşünüyorum. DH'nin de itibarına itibar katıyorsunuz. Sizi uzun yıllar daha takip edebilmek dileğiyle, başarılar, sevgiler.
  • Gerçekten verimli bir program olmuş emeğinize sağlık haftalık periyotlarda yayınlanacak değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt33

Gerçekten verimli bir program olmuş emeğinize sağlık haftalık periyotlarda yayınlanacak değil mi ?

Evet, haftalık.
  • Bu Kadar Kaliteli Hizmet'e Bu Kadarcıkta Reklam Olsun. Haberler İçin Teşekkürler Özellikle Pc'Nin Gücü Hakkındaki Konuşmalarınız Ve Yorumlar Çok Hoş Her Zaman PC Taraftarıyım.
  • Çok güzel olmuş tebrikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducard -- 30 Haziran 2011; 23:59:17 >
  • Bir hafta geçti yeni bölümü yokmu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: peters

Bir hafta geçti yeni bölümü yokmu.

Yeni bölüm bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

quote:

Orijinalden alıntı: peters

Bir hafta geçti yeni bölümü yokmu.

Yeni bölüm bekliyoruz.

http://goo.gl/2CnMh

• Sevgili Erdinç kamera karşısında çok rahat. Konuşması düzgün. Bu güzel bir şey. Sevgili Mesut ise halen heyecanını atamamış gibi. :) Onu kamera karşısında gördüğümüz ilk günden bu güne halen heyecanlı gibi duruyor. Belki konuşma tarzı öyledir. Aslında bu güzel bir şey. Heyecan biter, olay biter. :) Diğer bir donanım sitesinde podcast yayın yapıyorlar diye öve öve bitiremiyorlar kendilerini. Burada 1. sınıf bir yayın var beyler.. Başınızı kumdan çıkarın ve gerçekleri görün.
    Anadoluda bir söz vardır 'El yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış' diye. Gelin burada A kalite yayın, A kalite anlatım görün. Onlar biraz işin siyasetindeler! belki. Sağa sola laf atmaktan, siyaset yapmaktan bu tür şeylerle uğraşmaya vakitleri olmuyordur..
  • harikasınız ne diyeyim ki size. bravoooo.
  • eveeeet gaffurun pijamasına benzeyen o gömleği hala hatırlıyorum :)))
  • mükemmel bir program serisi olmuş ellerinize sağlık
  • size çokkk teşekkür ediyorum ben bu zamana kdr teknoloji den anlıyor sanıyordum çevremdekilerde anlıyor sanıyordum ama bu site sayesinde bir şey bilmediğimi anladım çok teşekkür ediyorum
  • mesut bey gelsede her hafta izlemek için koltuklarımızda yerimizi alsak.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.