Şimdi Ara

1999 TL - ViewSonic (VX2758-2KP-MHD) 2K 27' 144Hz IPS 1ms Monitör (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
4
Favori
15.849
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul İzmir Ankara dışında oturup kargolanan var mi Yani hepsijet dışında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

İstanbul İzmir Ankara dışında oturup kargolanan var mi Yani hepsijet dışında
    5'inde ürünler elinizde olacak deyip durdular. Ben de 5'inde elimde olacaksa bugün kargoya vermeniz gerek diye konuştum, gittiler talep açtılar, maksimum 5 günde talebinize cevap verilecektir diyorlar şimdi de. Uyanıklar.
  • Hepsiburada 26sında sipariş verdiğim ürün için en geç 4aralık kargo diyordu bugün 4 aralık saat 7 oldu hala kargo yok.MH yi arıyorum sesli yanıttan bir türlü MH ye bağlanamıyorum.Direk müşteri temsilcisiyle görüşmek için yok mu bir kısayol filan
  • Benimde ürünüm kargoya verilmedi. Verilse bile 15 günden önce geleceğini zandetmiyorum. PTT kargo Antalyada teslimat yapamıyor. 24 ünde kargoya verilen çay-pil kolisi halen afyonkarahisada. Siparişi iptal edemiyorum. Muhatap bulamıyorum. Sadece bir mesaj attabildim. Ama nasıl girdim hatırlamıyorum. En son mesajda "elime geçmeyen ürünleri iade etmek istiyorum. Ve üyeliğimin tamamen kapatılmasını istiyorum" diyerek yazdım. Ve satıcı hepsi burada. Allah belanızı versin @hepsiburada.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Hepsiburada 26sında sipariş verdiğim ürün için en geç 4aralık kargo diyordu bugün 4 aralık saat 7 oldu hala kargo yok.MH yi arıyorum sesli yanıttan bir türlü MH ye bağlanamıyorum.Direk müşteri temsilcisiyle görüşmek için yok mu bir kısayol filan
    Muhatap bulamayan arkadaşlar hbnin whatsapp destek hattı var geç de olsa eninde sonunda müşteri temsilcisiyle iletişime geçebiliyorsunuz, en azından telesekreter dinlemezsiniz. Link bırakıyorum işinize yarar

Edit: link atmayı beceremedim numara bu

+90 850 252 4000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhantomRoque -- 4 Aralık 2019; 21:39:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhantomRoque

Muhatap bulamayan arkadaşlar hbnin whatsapp destek hattı var geç de olsa eninde sonunda müşteri temsilcisiyle iletişime geçebiliyorsunuz, en azından telesekreter dinlemezsiniz. Link bırakıyorum işinize yarar

Edit: link atmayı beceremedim numara bu

+90 850 252 4000

Alıntıları Göster
    1999 TL - ViewSonic (VX2758-2KP-MHD) 2K 27" 144Hz IPS 1ms Monitör

• Benim kargoda dağıtıma çıkmış ama şansa bugün evde kimse yok
  • Benim ürün halen kargolanmadı.

• benim urun kargoda gozukurken iade oldu gozuktu benzer sorun yasayan var mı?
  • arkadaşlar benimki geldi. Siz ne durumdasınız.
  • 29'unda kargoya verildi ve hala gelmedi en son görüştüğümde cuma dediler. Hepsijet...
  • Mevcut fiyat 3050 alınır mı ? Kullananlar memnun mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: headhunter

Mevcut fiyat 3050 alınır mı ? Kullananlar memnun mu?
    Şu an Hepsiburada'da 2500 TL hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recep Eliçevik

Şu an Hepsiburada'da 2500 TL hocam...

Alıntıları Göster
    Ben msi optic mag271cqr aldım gayet memnunum
  • headhunter kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recep Eliçevik

Hayırlı olsun, güle güle kullanın...
    teşekkür ederim
  • 1999 TL - ViewSonic (VX2758-2KP-MHD) 2K 27" 144Hz IPS 1ms Monitör
    Hepsiburadadan wiewsoonic vx2758-2kp-mhd monitör aldım ekran ışığı testinde böyle hata gördüm iade etmelimiyim arızalımı bu ürün daha önce monitör almadım ayrıca ps4 pro da 2k çalıştıramadım yardımcı olabilecek arkadaş varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: SavasLordu

Hepsiburadadan wiewsoonic vx2758-2kp-mhd monitör aldım ekran ışığı testinde böyle hata gördüm iade etmelimiyim arızalımı bu ürün daha önce monitör almadım ayrıca ps4 pro da 2k çalıştıramadım yardımcı olabilecek arkadaş varmı?
    Şuan 3bin lira bandın da hb de satılıyor? Siz kaç a almıştınız memnun musunuz? Bende ps4 pro için almayı düşünüyorum. Sorunu çözebildiniz mi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Hawk.

Şuan 3bin lira bandın da hb de satılıyor? Siz kaç a almıştınız memnun musunuz? Bende ps4 pro için almayı düşünüyorum. Sorunu çözebildiniz mi hocam?

Alıntıları Göster
    telefonla çekince böyle görünüyor normalde bu şekilde parlama yok pro modunca iso ve diyafram ayarı yapınca sadece sol altta cok cok az bir parlama var geri kalanı temiz
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.