Şimdi Ara

1999 TL - ViewSonic (VX2758-2KP-MHD) 2K 27' 144Hz IPS 1ms Monitör (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
4
Favori
15.849
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AD27QD veya FI27Q düşünüyordum ama fiyatlar aldı başını gitti. Bununla ilgili de dediğiniz gibi çok yorum yok. Hem yorum göremeyip hem de fiyatların aşşa kalması beni biraz kıllandırdı doğrusu.
  • edit: farklı modelmiş almayın n11den

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TITAN -- 22 Kasım 2019; 11:30:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

edit: farklı modelmiş almayın n11den
    açıklama kısmına farklı monitör bilgileri girilmiş tn panel 1080p
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    1080p olan bu, model kodu farklı zaten.

VX2758-2KP-MHD
    VX2758-P-MHD
  • PhantomRoque kullanıcısına yanıt
    g-sync değil free sync , g-sync olsaydı burayı yıkarlardı
  • Bu monitörün 1080p versiyonu olan CFG73 kullanıyorum. Quantum Dot barındırıyor bu monitörler. Renkler ve siyah & beyaz tonlar gerçekten çok başarılı. 2K'da daha iyi görünür eminim. VA panel alacaksanız en iyi seçenek budur sanırım.
  • 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    Artık freesync monitorler gsync de destekliyor.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    GeForce Driver G-Sync Enable-Ready için Yasal Uyarı, ürünümüz, Video Elektronik Standartları Birliği (“VESA”) tarafından benimsenen Adaptive Sync teknolojisi standardına uymaktadır. Ürünümüz, Adaptif Sync VRR teknolojisini kullanan AMD'nin FreeSync Teknolojisi için AMD ile uyumlu ve onaylıdır.

ViewSonic “GeForce Sürücüsü G-Sync Enable-Ready Hazır” yazdığında, ViewSonic yalnızca ürünümüzün NVIDIA’nın Geforce Game Ready Sürücüsü, sürüm 417.71 (“NVIDIA Sürücüsü”) tarafından etkinleştirilebileceği anlamına gelir. Ancak ViewSonic, bu ürünü NVIDIA GeForce Sürücü Uyumluluğu için tasarlamamıştır. Bu ürünün tamamen NVIDIA GeForce Sürücüsü ile tamamen uyumlu olup olmadığı ve gerçekte nasıl bir performans gösterdiği, yalnızca NVIDIA tarafından kontrol edilir. Bahsi geçen NVIDIA sürücüsünün güncelleme ve kullanımı sırasında, ürünümüzün kullanıcı deneyimi ve performansı tarafında karşılaşılabilecek olumsuzları reddederiz.

Biliyorum ama viewsonicin açıklaması ortada benim bildiğim g-sync monitörlerde bir çip var o olmadan yazılımsal olarak desteklemeye çalışabilir ama birebir aynı asla olmaz, önemli mi değil ama hala g-sync ve free sync diye 2 ayrı model çıkıyorsa g-sync çok daha pahalıysa aynı olamaz herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

g-sync değil free sync , g-sync olsaydı burayı yıkarlardı
    Merhaba,
    Evet monitör Freesync, G-Sync sıkıntısız dedim çünkü geçenlerde gelen güncelleme ile g-sync, vsync ile çalışabiliyor ve bu monitörde sorunsuz kullandıklarını belirtmişler yabancı kaynaklarda.
  • 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    gsync destekliyor monitör reddit'te kullandıklarını yazanlar vardı. gsync modülü eskiden vardı da artık gerek yok destekliyor çoğu monitör
  • biraz daha indirim olsa bunu alacaktım ben, birde baya eski model 2017de çıkmış piyasaya.
  • Epeydir monitör bakıyordum bir tane aldım umarım pişman etmez. HDR falanda olabilseydi bu fiyata şahane olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allons-y -- 22 Kasım 2019; 17:11:59 >
  • https://www.rtings.com/monitor/reviews/best/1440p-144hz

böyle detaylı incelemesi yoksa almanızı tavsiye etmem
  • Satın aldım ben bunu ama burada 3ms olduğu yazıyor,https://www.displayspecifications.com/en/model/20a51b51

Bu nasıl oluyor? Hepsiburada 1ms diye satıyor ben de bunu bilerek satın aldım. Ama panel 3ms miş..
  • Griden griye 15ms arkadaslar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Acer xv272u de 2000₺’ye indi. O daha mantıklı değil mi? Acer’da ışık sızması olmayan/az olan bir panel denk gelirse 400nit parlaklık, dci-p3 %95, ergonomik stand, delta e<2 ile bundan çok daha iyi bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acer'ı yabancı sitelerde yorumları viewsonic'ten bir tık düşük ve sanki kronik ışık sızması sorunları var gibi. Teknoseyirin incelemesine bakınca ben de viewsonic'e ikna oldum ama sipariş hala hazırlanıyor daha iyi bir fırsat çıkarsa diye bekliyorum açıkçası. Samsung quantum dot modeli 2200 falan olsaydı onu alırdım.
  • özellik olarak gayet iyi kağıt üzerinde ama ben bu ürünü masama koyduğumda çirkin duracak. 500tl pahalı olsun malzeme kalitesi iyi tasarımı daha iyi olsun yok mu başka monitör bu özellikte

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar merhaba uzun zamandır bir monitör arayışındaydım kısmen limitim 1.00 tl. Kampanyalar varken kullanmak niyetindeyim. Bu monitörü alma niyetim var ama kafam da başka modellerde mevcut.

Dell G5 15 kullanıyorum GTX1060 4 gb ekran kartım var forza horizon 4 oynuyorum bazı güncel oyunları da deniyorum.

Laptop'ı eski Hisense LCD televizyonuma bağlıyorum, artık kör oldum. Sizden ricam bilgili arkadaşların tavsiyesi bu monitörü mü alayım yoksa aşağıdaki sıraladıklarımdan tavsiye edeceğiniz var mı ?.

Viewsonic VX2757-MHD 27" 1ms 75hz (Analog+HDMI+Display) AMD FreeSync™ Full HD Oyuncu Monitörhttp://www.hepsiburada.com/viewsonic-vx2757-mhd-27-1ms-75hz-analog-hdmi-display-amd-freesync-full-hd-oyuncu-monitor-p-BD805199?magaza=Aptek

MSI Optix G24C4 23.6" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full HD Curved Oyuncu Monitörhttp://www.hepsiburada.com/msi-optix-g24c4-23-6-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-curved-oyuncu-monitor-p-HBV00000OCR45?magaza=Hepsiburada

MSI Optix G24C4 23.6" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full HD Curved Oyuncu Monitörhttp://www.hepsiburada.com/msi-optix-g24c4-23-6-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-curved-oyuncu-monitor-p-HBV00000OCR45?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExtremeSailing -- 23 Kasım 2019; 14:59:45 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.