Şimdi Ara

1999-2004 Golf 4 alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42
Cevap
0
Favori
40.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alınır ama çok iyi bir ustaya baktır. Bizim arkadaş aldı 6 ay dolmadan sattı. Kasa güzel, sonuçta wv ama 4 bin tl masraf çıktı. Sürekli servisteydi. Birde fsi su gibi yakıyor. Ve bazı yada bütün parçaları tek olarak değil set halinde değişiyor. Golf'e has bir durum olmayabilir. Belki bütün wv ler böyledir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efens123

quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

quote:

Evet konuyu hortlamış olduk :)

ama bir kişi özelinde düşünmemek gerekir zira insanlar bilgi edinmek için buralarda yazılanları okuyor ve referans kabul ediyorlar

insanlar bilsin dizel otomatik golf 4 şehir içi 50 kuruş yakar dizelin ağır bakımları da çabası... zaten iyice yaşlandılar 300 bini görmüştür bunlar... ha şimdi oto sitelerine baksan yine 20 bin yazmışlardır :)

Nerde 20 bin hocam. Temizini 30 un altında bulamazsın ...

temizi kalmışmıdır ki ? Temizi de o kadar eder mi ki 99-2000 model araba bunlar neyine o parayı istiyo benzinli 1.6 lpg li olanları daha az yakıyor vergisi de daha düşük 20 yaşına gelmiş bu araçlar satıcı istediği parayı ister de o parayı verene şaşarım

Yakıt performansı çok kötü arkadaşımda vardı çocuk bezmişti common rail olsa hadi performans için alırlar da bildiğin kara düzen dizel bakmayın tdi yazdığına yanılabilirim ama sanırım turbo da yok

tdi = Turbo Diesel Injection

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    TDi 20 sene dayanmaz .

Temiz MK4 ler 40-45 civarı.

2004 Temiz Polo 40 zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JNG90

TDi 20 sene dayanmaz .

1.9'sa dayanabilir bence. büyük hacimli motorlar her zaman için daha uzun ömürlü olurlar.
  • Tdi dayansa ne olur sonuçta 3 gün sonra satmak için almıyoruz aracı elimizde patlayabilir.

1.9 dizel golf özelinde konuşacak olursak herşeyden önce yakıtı çok çok fazla o paralara göre farklı seçenekler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: JNG90

TDi 20 sene dayanmaz .

1.9'sa dayanabilir bence. büyük hacimli motorlar her zaman için daha uzun ömürlü olurlar.

2009 öncesi TDi lar Common Rail değil hocam birde orjinal km bulmak imkansız gibi.
  • Konu hortlamış bende kafamda ki karışıklığı gidermek için tecrübelerinize danışım golf 4 çok hoşuma giden bir araç ama şu sıralar nissan almeralar da hoşuma gitmeye başladı ilk aracım olucak alınca 3-4 yıl binmeyi planlıyorum hangisini tavsiye edersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarı1919

Konu hortlamış bende kafamda ki karışıklığı gidermek için tecrübelerinize danışım golf 4 çok hoşuma giden bir araç ama şu sıralar nissan almeralar da hoşuma gitmeye başladı ilk aracım olucak alınca 3-4 yıl binmeyi planlıyorum hangisini tavsiye edersiniz

almera'yı satması zor olur. golf eski-püskü de olsa iyi gidiyor 2. elde.
  • Geçen hafta şu ilandaki aracı incelemeye gittim >https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-1.9-tdi-confortline-134.300kmde-471480953/detay

Expertiz yapan kişi ön kaput orjinali ile değişmiş ve sağlı sollu lokal boyalar var dedi. Tavan ve bagajda boya yok denildi. Arabanın içi şaşırtıcı derecede temizdi. Direksiyon simidi sıfıra yakın, hiç aşınmamış kondisyondaydı. Kalitesiz vnylex izlenimi veriyordu sanırım yeni değiştirmiştir. Ama konsoldaki tuşlarda silinmenin tek bir emaresi bile yoktu. Aks çıplak gözle diri duruyordu. Etrafında 2 3 defa döndükten sonra kaputu açtım, motor çok temiz hatta 99 model bir araçta olması inandırıcı gelmiyordu. Test için ufak bi tur attım. Sadece ön salıncaklardan tokurtu geliyor, onun dışında araç iyi gibiydi.

Kilometre inandırıcı gelmedi, netice de gümrük çıkışlı ve hasar kayıtları çıkmıyor. Almaktan vazgeçtim gibi birşey. Sanırım o paralara clio 3 1.5 dci alacağım, yada kışı bekleyip cerato dizel 2008-2009 makyajlı alacağım.

• O golfün kmsinde bir sıfır eksiktir bence
  • Arkadaşlar hazır konu hortlamışken ben de danışayım. Golf 4 2004 model otomatik şanzıman 1.6 benzin+LPG (LPG 5 ay önce takılmış daha önce LPG yok eminiz) bir araca baktım. Araç 150.000 de, tanıdık bir araç. Araçta boya darbe kaza hasar kaydı yok. Fiyat olarak sadece sana 30.000 dedi. Ancak bana model yılına göre fiyatı biraz fazla geldi. Sizce bu araç bu fiyata alınır mı. Aracın kronik bir sorunu var mı. Yakıt tüketimi nasıldır. Yardımcı olursanız sevinirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aa122aa -- 8 Eylül 2017; 21:32:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aa122aa

Arkadaşlar hazır konu hortlamışken ben de danışayım. Golf 4 2004 model otomatik şanzıman 1.6 benzin+LPG (LPG 5 ay önce takılmış daha önce LPG yok eminiz) bir araca baktım. Araç 150.000 de, tanıdık bir araç. Araçta boya darbe kaza hasar kaydı yok. Fiyat olarak sadece sana 30.000 dedi. Ancak bana model yılına göre fiyatı biraz fazla geldi. Sizce bu araç bu fiyata alınır mı. Aracın kronik bir sorunu var mı. Yakıt tüketimi nasıldır. Yardımcı olursanız sevinirim :)

Facede gezen adam diye bir sayfa var buğün bir ilan gördüm 2004 golf 5 onunda kilometre 150 bin hatasız boyasız 40 bine satılmış araç sayfaya girerseniz görebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakTanriver

Geçen hafta şu ilandaki aracı incelemeye gittim >https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-1.9-tdi-confortline-134.300kmde-471480953/detay

Expertiz yapan kişi ön kaput orjinali ile değişmiş ve sağlı sollu lokal boyalar var dedi. Tavan ve bagajda boya yok denildi. Arabanın içi şaşırtıcı derecede temizdi. Direksiyon simidi sıfıra yakın, hiç aşınmamış kondisyondaydı. Kalitesiz vnylex izlenimi veriyordu sanırım yeni değiştirmiştir. Ama konsoldaki tuşlarda silinmenin tek bir emaresi bile yoktu. Aks çıplak gözle diri duruyordu. Etrafında 2 3 defa döndükten sonra kaputu açtım, motor çok temiz hatta 99 model bir araçta olması inandırıcı gelmiyordu. Test için ufak bi tur attım. Sadece ön salıncaklardan tokurtu geliyor, onun dışında araç iyi gibiydi.

Kilometre inandırıcı gelmedi, netice de gümrük çıkışlı ve hasar kayıtları çıkmıyor. Almaktan vazgeçtim gibi birşey. Sanırım o paralara clio 3 1.5 dci alacağım, yada kışı bekleyip cerato dizel 2008-2009 makyajlı alacağım.

O aracın ilanını bende incelemiştim, hatta bi ara kapora alındı diye yazıyordu. Aracın o kilometrede olması çok zor. Bu işle uğraşan birisi yabancı plakalı araçların alstaçılar tarafından km sinin düşürülüp öyle muayeneye sokulunca geçerli km den ruhsata yazıldığını söylemişti. O kilometrede olması çok zor .

• ecay kullanıcısına yanıt
    Eski kasa C4 alınır o da bu araçlara 10 basar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

quote:

Evet konuyu hortlamış olduk :)

ama bir kişi özelinde düşünmemek gerekir zira insanlar bilgi edinmek için buralarda yazılanları okuyor ve referans kabul ediyorlar

insanlar bilsin dizel otomatik golf 4 şehir içi 50 kuruş yakar dizelin ağır bakımları da çabası... zaten iyice yaşlandılar 300 bini görmüştür bunlar... ha şimdi oto sitelerine baksan yine 20 bin yazmışlardır :)

Nerde 20 bin hocam. Temizini 30 un altında bulamazsın ...

Alıntıları Göster
    Yıl 2020 temizi (tabi hala kaldıysa) 55 bini geçti 😂😂

• asi_karizma kullanıcısına yanıt

EN temizleri 150,000-200.0000 TL

• Hayırlısıya 2003 golf 4 alıyorum orijinal 197 bin km'de 85 bin tl ye. Daha önce tarcanlara götürülmüş ben tekrar götürücem bakalım hayırlısıyla inşallah alıyorum.

• Aldınız mı. Benzer durum bende de var ben polo bakiyorum aslında . Km fiyat model üçlüsü olarak rakam iyi bulmuşsunuz. Tavsiyeniz nedir bende 80k civarı biseyler bakıyorum acilmdurumda hemen satabilcegim bişey. Punto Getz polo golf belki Linea birde. Önerisi olan varsa yardımcı olabilirmi

• Hakanbea H kullanıcısına yanıt

Dediğiniz rakama bence Skoda Felicia alabilirsiniz.

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt

Golf 4'ler 170-180 bin gider fiyata sahip.

Bence 180 buna vereceğinize kadar 200'e Golf Plus gibi güncel teknolojilere sahip araçlar almak daha mantıklı.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hatasiz-boyasiz-otomatik-vites-golf-midline-plus-paket-207-binde-981719756/detay

1999-2004 Golf 4 alınır mı?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.