Şimdi Ara

1997 Laguna - Fikir danışma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaş 25'i geçti ama biz ehliyeti yeni alıyoruz. O yüzden kendime ucuz yollu bir araç arıyorum. Aslında hemen araba almak aklımda yoktu fakat çok samimi olduğum birisinden ve halini bildiğim bir araç olduğu için "acaba fırsatı kaçırıyor muyum" hissine kapıldım. Aracın linki aşağıda:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-cok-temiz-takasli-laguna-43243484/detay

Bu paraya 4 cam otomatik, otomatik klima, 2.0 motor, böylesi geniş (ufaklar malesef "geniş" ailemizin işini görmez ), muadillerine göre bu fiyata temiz bir araç daha bulamam diye tahmin ediyorum. Marka takıntım yoktur ama Renault olması da yedek parça açısından avantajdır diye düşünüyorum.

Tavsiyeniz ne olurdu acaba üstadlar? (Başka bir araç düşünmüyorum açıkçası. Ya bu olacak ya da 1-1,5 sene hiçbir araç olmayacak.)

• Km si yaşına göre normal. Motoruna baktırdıktan sonra alınabilir bence.
  • Abimiz motora yeni baktırdı, motorda hiçbir sıkıntı yok. Onun dışında genel olarak 3 bin liralık masraf yaptı 1-2 ay önce. Ben bizzat sordum km'sinden ötürü, hani rektefiye falan, motor ustasının "bu motor 200 bin daha götürür" dediğini biliyorum. Hadi usta uçtu diyelim, ben zaten deli gibi kullanıp bir senede 10 bin km yapacağımı bile zannetmiyorum. Keza 2 sene içerisinde değiştiririm diye düşünüyorum zaten. Çok kararsız kaldım...
  • Kendim kullanmadım ama kullanıcılarından yedek parçasının çok pahalı olduğunu duydum. Renault'dur nasıl olsa parçası ucuzdur diye düşünmeyin bence araştırın sonra pişman olmayın.

Benim ustam var, parçasını ucuza bulurum falan diyorsanız, gayet güzel bir araç bence kaçırmayın. Hayırlı olsun.
  • laguna alacaksan 140 bg'lik olanından almanı öneririm. Biraz internette 140'lık laguna diye aratırsan farkı anlarsın
    İlandaki arabanın kaporta masrafı var boyanması gereken yerleri var 12'ye bırakırsa al derim ama 12.250'den bir kuruş fazla verme bence.
  • fiyat yüksek gibi araçda diri değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: conquête

birde şuna bak derim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-1998-laguna-2-0-rxe-full-lpg-li-hatasiz-orjinal-76636133/detay

+1 bu diğer ilandaki araca göre daha temiz
  • Yukarıdaki aracın vizesi yok, pazarlığı yok... Evet, nispeten daha temiz görünüyor ve 140bg ancak İzmir'de olması...

Neyse, galiba bizim güç yetmeyecek bu arabaya - en azından şu sıralar. Artık başka bahara... Herkese teşekkürler.
  • guzel araba
    hep sevmişimdir 3.0 v6 vardı bi aralar yakalayabilirsem yeni sahibi satarsa bende onu alacagım.

arkadasımda 2001 otomatik 2.0 var rxt modeli sıfır almıstı babası hala kullanıyorlar. Yanlıs anlama adamlarda para olmadıgından degil. Araba guzel...
  • o paraya makyajlı 99model 140 hp liğini bulurum hocam bu arabaya 10 liradan fazla sakın verme
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.