Şimdi Ara

1995 broadway aldim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.4 lpg 1 yil once komple boya yapilmis. Yine aküsu lassa marka lastikleri taban dosemesi yenilemis. Koltuk kiliflari ben almadan 1 gun once takilmis balatalari kayislari yenilenmis bir arac. 12 bine aldim.

Sorum şu. Aracin yavas surumlerde vurdurma yapiyor. Hani 10 yildir araba kullaniyorum ne yaptiysam engelleyemiyorum. Sizce neden olur.
    40 i falan gecince olmuyor
    Hani boguldugu anlar varya motoru iste o anlarda cok oluyor.
    Aklimca baski balatadan diyorum sizce neden olur bir ustaya surdurdum birsey yok bunda dedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Buji-Buji Kablolarını kontrol ettirin.
    Yoksa o aracın düşük devirlerde yağ gibi akması lazım.
  • Dogru soyluyorsun buji ve kablolarini eskiyse yenileyeyim.
    Yoksa zaten arabadan birsey beklemiyoz oksurup durmasin.

• 95 model renoya 12 bin lira fazla değilmi?
  • Karbüratör lu 92 Broadway vardi. 11 yıl kullandım. Tüm araçlar yapar sanıyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 1996 Reno 19 1.4 karbüratörlü LPG'li 1.5 sene kullandım bir kere tekleme,silkeleme olduğunu hatırlamıyorum.
  • Motor yag yakiyor mu ? Degisen var mi ? 12 bin ucuzmus valla 13-14 istiyorlar orta kasa mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet orta kasa degisen veya en ufak kazasi yok. Yeniden boyanmis ve bastan asagi yenilemisler

• 1995 broadway aldim

• Teklemenin nedenini galiba buldum. Gazin hortumla icine gittigi yuvarlak koruk gibi birsey var iste ona giden gaz hortumunun kelepcesi gevsemis cikiyor ve arac stop ediyordu. Yarin iyice sikip bir daha kontrol edecem

• quote:

Orijinalden alıntı: cesur_0342

hadi jant neyse de tamponlar da fairway tamponu yalnız.
  • Bende farkettim janti da artik nasil oldu bilmiyorum gecmiste.

• Hayırlı olsun.
    Jantlar da orjinal jant aslında. 95 yılının sonlarında bu janta geçildi ve 96 yılında bu şekilde çıktı.
    Bendeki 96 nın da bu jantlardan.
  • Bir de yan aynaları son kasa R9 larınkinden. Jantta sorun yok, orta kasalarda iki tür jant kullanıldı.

Beyaz renk olsaydı 12 ye almanız çok zordu. Güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oznk40 -- 12 Kasım 2018; 13:46:26 >
  • 84 Renault 12 bile düşük devirde tekleme yapmıyor, bir sıkıntı var normal değil o durum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun hocam. Maşallah çok temiz Allah kaza bela göstermesin güle güle binin. Buji buji kablolarını değiştirip birde gaz ayarı yaptırın hocam.

• Güzel araba.Tekleme yapıyorsa ilk iş buji ve buji kablolarına bakılmalı.Sorun ateşleme de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aksam uzeri ustama gittim bujileri söktü bunlar cartayi çekmiş dedi :-) birde bu buji bu motorun bujisi degil dedi. Bosch marka 4 buji takti birde filtreyi degistirdi. Gaz ayari yapti dusuk rolanti duzeldi. Hararet gostergesi calismiyordu birsey yapti calisti. Kullandik hic tekleme kalmadi.
    Iyi oldu simdi ama simdide soyle birsey var diyelim 3 te hizlandim 60 a kadar geldim. Viteste arabayi akitinca mesela 40 larda falan vuruntu yapiyor. Bunun nedeni ne oldur sizce.

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Evet orta kasa

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.