Şimdi Ara

1990 Honda Civic EF Hb. [Yedek Parça]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
7.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar başlıktaki gibi 90 model ef kasa yedek parça arıyorum yardımcı olabilecek varmı ?

Aradıklarım en başında; su taşırma kabı, arka stoplar, sag sol camurluk sinyalleri sağ cam kriko güneşlikler, ek olarak kaput maskesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanches35 -- 15 Mayıs 2013; 15:28:55 >

• arabayı satıp daha yeni bir honda almayı düşünmüyormusun
    bu capon arabalarının ekonomik kullanım ömrü kitaplarındada belirtildiği gibi 10 yıldır
    sonrası paso masraf
  • Birde sanayide "japon usta" diye bilinen bi çıkmacı var,
    herifte bulunmayan parça yok gibi , bakmakta fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: caucass

arabayı satıp daha yeni bir honda almayı düşünmüyormusun
    bu capon arabalarının ekonomik kullanım ömrü kitaplarındada belirtildiği gibi 10 yıldır
    sonrası paso masraf

hocam eski ve bulunmayan bi kasa zaten daha dogrusu kolay bulunmayan ef kasalardan üzerinde oynamak için aldım tabiri caizse ufak ufak değişikler ve en son motor swap lamayı düşünüyorum izmir ve ankaradan bi japoncu buldum irtibata geçtim bakalım onlardan haber bekliyorum
  • aslında bende integra hastasıyım, ama artık temizini bulmak imkansız
  • dediğin gibi hocam çok zor hele birde farklı farklı çok usta gördüyse, crx lerde öyle mesela ,,
    dile kolay 23 yasında araba sürekli bakarsak götürür bi ihmal hurdaya ayırtırır hayırlısı bakalım
  • Ebayada bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanches35

dediğin gibi hocam çok zor hele birde farklı farklı çok usta gördüyse, crx lerde öyle mesela ,,
    dile kolay 23 yasında araba sürekli bakarsak götürür bi ihmal hurdaya ayırtırır hayırlısı bakalım

dediğin gibi 23 yaşında arabaya uğraşılmaz artık sat gitsin
  • dostum ben kıbrıstayım bu saydıkların bende mevcut,hatta daha fazlasını bile bulabilirim,sana kargoyla yollarım, dedikleri gibi 23 yaşında olabilir bu arabalar,bunlar efsane kasa!!bütün dünya bunlara hasta ,
    facebook ta türkmenköy honda civic club, buraya girersen beni tanımış olursun, omurakyuz@hotmail.com
     1990 Honda Civic EF Hb. [Yedek Parça]

• horrrrttt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.