Şimdi Ara

1970 Model Panasonic Video Kamera ile ilgili yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar büyük ihtimalle 1975 lerden kalma 80 yılı falan da olabilir bilmiyorum tam tarihi, bir video kamera var elimde. Acaba ne kadar eder nelerde satabilirim yardımcı olabilir misiniz. Bu konuda fazla bir bilgim yok çünkü
     1970 Model Panasonic Video Kamera ile ilgili yardım 1970 Model Panasonic Video Kamera ile ilgili yardım 1970 Model Panasonic Video Kamera ile ilgili yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhaaattt -- 15 Aralık 2014; 18:47:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bununla ilgili kimsenin bilgisi yok mu acaba, yardımcı olabilecek?
  • Bence satmayın, saklayın. Yakında tarihi eserden sayılacak bu aletler, o zaman koleksiyonculara falan satmayı düşünürsünüz. Ki zaten şu an satmaya çalışsanız ben alıcı bulabileceğinizi düşünmüyorum, çünkü makine gerçekten eski duruyor, dediğim gibi saklayın bence, ya da kendiniz eğlencesine hobi olarakta kullanabilirsiniz

• Bir yerde doğru söylüyorsunuz ama bende bir an önce fazlalık yapmasın kenarda istiyorum. Elden çıkarsam iyi olacak :)
  • ferhaaattt F kullanıcısına yanıt
    Peki, kameranın tam modeli nedir o zaman?Açıkçası pek alıcı bulamayacakmışsınız gibi hissediyorum ama yinede modeli söyleyin bi araştıralım ortalama fiyat sahibi olalım

• ben sana ederini söyleyeyim. 50$ anca, o da meraklısını bulursan. ebay'da buldum bir tane kamerayı kaset recorder ve full batarya kullanım kılavuzu vs ile birlikte 49 paund'a satmış. Siz sahibinden.com da 1000 küsür TL ilan çıkmışsınız, maalesef o fiyatlara satılması mümkün değil.
    Kameraların antika değerinin olabilmesi için o kameranın meşhur olması lazım. Atıyorum o kamera ile pulp fiction çekilmiş mesela. Zamanında belki çok pahalı şeylerdi bunlar ama günümüzde birer çöp maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctor_bey

Peki, kameranın tam modeli nedir o zaman?Açıkçası pek alıcı bulamayacakmışsınız gibi hissediyorum ama yinede modeli söyleyin bi araştıralım ortalama fiyat sahibi olalım

kameranın modeli üzerinde yazıyor WVP-55E. ben araştırdım biraz para etmiyor.
  • Para etmeyeceği belliydi zaten, sizinde dediğiniz gibi ünlü olması lazım; ben modelini bile bilmiyordum ünlü değilmiş demek ki Arkadaş 50$ kabul ederse satsın, fazla bi şey beklemek şu an ki teknoloji harikalarına yazık olur

• Orası da öyle tabi 200 liraya vereyim bari artık napayım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.