Şimdi Ara

195 55 16 lastik tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Araç citroen c3 picasso. aracıma orta kalitede lastik arıyorum,bazı modeller seçtim hangisini tavsiye edersiniz yada sizlerin başka tavsiyesi varmı.

1- starmaxx ultra sport 87V
    2- dunlop sport FM 800 87V
    3- dunlop spfm 800 87V
    4- viking VIK pthp 87V

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 195 55 16 LANDSAIL 145 TL VINRUN 150 PLATİN 200 RIKEN 2017 210 TL EN UCUZ VE DİĞER YUKARI FİYATA MARKALARDA BİZDE VAR + İŞCİLİK

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dunlop fm800 yada falken ze914 ikisinden birini al derim..

• fm 800 a sınıfı oldugundan akınabıkır. Falken b sınıfı ama daha uzun onurludur. Ebatı varsa kumho le sport ku 39 modelı de a sınıfı ve ucuzdur ona da bakabılırısn
  • 195 55 16 ölçülerde kalitesiz lastiği pahalı alırsınız.205 55 16 alın daha ucuza kaliteli lastik alırsınız
  • 205 almayı düşünmüyorum.daha önceleri sawa almıştım,120'yi geçince direksiyonda titreme yapıyordu,3-4 kere balans yapıldığı halde düzelmedi,balans tutmuyordu.tavsiye ettiğiniz veya benim sorduğum modellerin içinde böyle bi sıkıntısı olup bilen varsa,lütfen beni bilgilendirsin....

• gittiğin balançıda yada lastiklerde sıkıntı vardır. Balans yapıldıktan sonra titreme yapmaması lazım. 5gr 10 gr bile fark ettiriyor çünkü . titremenin ebat ile ilgili olmaz sadece kasaya değer vs araç ne ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 22 Mayıs 2017; 23:54:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mob411

gittiğin balançıda yada lastiklerde sıkıntı vardır. Balans yapıldıktan sonra titreme yapmaması lazım. 5gr 10 gr bile fark ettiriyor çünkü . titremenin ebat ile ilgili olmaz sadece kasaya değer vs araç ne ?

araç toyota verso idi. ayarda sıkıntı yoktu,balans düzgün yapıldığı halde yine yaptı,sıkıntı lastiğin kendisiydi

• hatalı lastik denk gelmiş o zaman size. 205 ve 195 ebat lastik kullanıyoruz araçlarımızda. 205 te çok sorun olmuyor ama benim corsa da (195) balansı zor tutturuyorlar. En son 5gr bir lastiğe diğer lastiğide 10 gr ekleyerek çözdük işi yetkili serviste. Mahalle arası lastikçilerde sorun yaşatıyor hep.
  • Peki balans ve yüksek hızda problem çıkartmayacak hesaplı lastik tavsiyelerini bekliyorum...

• 195 55 16 LASSA IMPETUS yeni ayarında çıkma var 4 adet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.