Şimdi Ara

1945 Berlin'in düşüşü. [ Manyak mısın tabiki de ss'li] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
4
Favori
4.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elalemin derdi Hitler olmuş demek ki zamanında fena koymuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O halde bile bizim anadolu sehirlerimizden guzel .

• Survival kullanıcısına yanıt
    Tarihçilerin ve bu işlere kafa yoranların ortak kanısı, hitlerin savaşı kaybetmesindeki en büyük sebep zamansız sovyet işgaliydi.
    Çünkü birçok koldan avrupayı işgal etmiş,dolayısıyla orduyu dağıtmıştı. Yeni bir cephe için erken ve bu cephe sovyet cephesi.

Savaşın dönüm noktası bu. Belki de abd casusları veya ingiltere casusları SS subaylarının içindeydi ve Hitleri bu cepheyi açması için ikna etti.

Sonrası malum. Zaten alman birlikleri o savaşta sovyetlerden ziyade iklim ile savaştı. Sovyetlerin en soğuk ve karlı zamanında giriş yaptı.
    Stalinin kucağına düştü teker teker.

Neyse Hitler zaten pisikopatın tekiydi, dünyaya gelmiş geçmiş en zararlı virüs bence bu manyakdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Tarihçilerin ve bu işlere kafa yoranların ortak kanısı, hitlerin savaşı kaybetmesindeki en büyük sebep zamansız sovyet işgaliydi.
    Çünkü birçok koldan avrupayı işgal etmiş,dolayısıyla orduyu dağıtmıştı. Yeni bir cephe için erken ve bu cephe sovyet cephesi.

Savaşın dönüm noktası bu. Belki de abd casusları veya ingiltere casusları SS subaylarının içindeydi ve Hitleri bu cepheyi açması için ikna etti.

Sonrası malum. Zaten alman birlikleri o savaşta sovyetlerden ziyade iklim ile savaştı. Sovyetlerin en soğuk ve karlı zamanında giriş yaptı.
    Stalinin kucağına düştü teker teker.

Neyse Hitler zaten pisikopatın tekiydi, dünyaya gelmiş geçmiş en zararlı virüs bence bu manyakdı.

Aynen onu bitiren cephe doğu cephesi rommel afrikada almadık yer bırakmamıştı elindeki düşük asker gücü ve ekipmanlara rağmen. Fransa zaten tamamen alınmıştı. Ama bana kalırsa hitler açmasaydı doğu cephesini. Ruslar saldırmazlığı bozarlardı. Stalin iyi biri değil ama aptalda değil almanya'nın hedefini biliyorlardı bakarsan pakt dönemi silahlanma artmıştır sscbde.

Afrikada rommelin ölümüyle ellerinden düştü zaten. Ha birde ingiliz çıkartması gibi salak bir saldırıları var almanların. Adı aklimda değil ama raf'ın radarlar sayesinde luftwaffeyi keklik gibi avlaması efsane uçak üstünlüğü almanyada olmasıma rağmen
    Sea lion sanırsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Survival -- 30 Ocak 2017; 11:26:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

Yere düşen berlinleri napıyorsunuz hocam ?

Kolundan Tutup en yakın askerlik şubesine yolluyoruz hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: J3englames

Rusları kendi toprağında kimse yenemez ruslar arap değil aptal değil

Rusların hiçbirisi kaçmaz savaşır

İran aynı şekilde adamlar birisi saldırdığında asla kaçmaz

Türkiye aynı şekilde 15 temmuzda polislerin hepsi ölüme gitti ki düşünün kendi ülkesinde ki bi darbe için halk kadın cocuk sokağa indi tanklar üstlerinden geçti kaçmadılar

Bende akp yi sevmiyorum ama seçimle gelen seçimle gider asker görevini yapsın başa gelecek komutanlar hazineyi boşaltacagına %50 alan boşaltsın.

Türkiyede kimse ölümden kaçmaz araplar gibi milletin ülkesinde köle olacağımıza vatanımız için ölürüz

Kürtler de aynı şekilde birisi saldırdığında kaçmaz savaşarak ölür en yakın örneği suriye . Adamlar arapların dötünü vura vura kaçtığı yerleri aldı kadın cocuk hepsi savaşıyor hiçbiri kaçmadı. Tabi orada pkklı teröristlerde olduğu için asla devlete izin vermemeliyiz o teroristler sonra bize saldırır

Fransızlar kaçar

Almanlar savaşır

İngilizler kaçar

Amerika halkıda savaşır

Araplar kaçtığı için onlar zarar görüyor.

İrana bu yüzden saldıramıyorlar

Türkiyeye bu yüzden giremiyorlar

Tabi abd nükleerleri sallarsa 80 milyon gg oluruz o ayrı konu

Bu ne diyor

• 1945 Berlin'in düşüşü. [ Manyak mısın tabiki de ss'li]

şimdiki hali. Ben kendim oraya gittim adamlar şehirleşmeyi çok güzel yapmışlardı. Çalışmışlar ve herşeyi düzeltmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Hitler sovyetlere asker yollamasa idi,en azından 1sene sonra felan yollasa,şuanda durum çok farklı olurdu.

Rusya palonyada tampon bölge kuruyordu hitlerde dediki düşmandan önce ben saldırmalıyım ve sonra babayı aldı :)) zaten fransaya falan ilerlerken tamamen sokakları falan temizlemeden gidiyorlardı dar cephede savaşıp ilerliyorlardı , hava gücü iyidi almanyanın ama 1. dünya savaşı gibi kaybettiler çünkü ırkçılık hastalıktır er yada geç yenilir.

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    2. Dünya savaşı sonrası barış anlaşmasını imzalayan alman parlamenterin bi sözü vardı, kitaplarda felan da geçer.
    Bizim tüm şehirlerimizi yıkın,fabrikaları,limanları,yolları,köprüleri,alt yapıyı hiç önemli değil.
    Bunları yapan bu alman halkı idi,yeterki halkımıza dokunmayın biz yine yaparız.

Zaten Almanların şimdi ki hali ortada. Dünyada ihracat şampiyonu ekonomisi en güçlü ülke. Almanların en çok sevdiğim yönü kafalarının üç kağıt yerine doğruluğa çalışıyor olması.
  • Up

• quote:

Orijinalden alıntı: J3englames

Rusları kendi toprağında kimse yenemez ruslar arap değil aptal değil

Rusların hiçbirisi kaçmaz savaşır

İran aynı şekilde adamlar birisi saldırdığında asla kaçmaz

Türkiye aynı şekilde 15 temmuzda polislerin hepsi ölüme gitti ki düşünün kendi ülkesinde ki bi darbe için halk kadın cocuk sokağa indi tanklar üstlerinden geçti kaçmadılar

Bende akp yi sevmiyorum ama seçimle gelen seçimle gider asker görevini yapsın başa gelecek komutanlar hazineyi boşaltacagına %50 alan boşaltsın.

Türkiyede kimse ölümden kaçmaz araplar gibi milletin ülkesinde köle olacağımıza vatanımız için ölürüz

Kürtler de aynı şekilde birisi saldırdığında kaçmaz savaşarak ölür en yakın örneği suriye . Adamlar arapların dötünü vura vura kaçtığı yerleri aldı kadın cocuk hepsi savaşıyor hiçbiri kaçmadı. Tabi orada pkklı teröristlerde olduğu için asla devlete izin vermemeliyiz o teroristler sonra bize saldırır

Fransızlar kaçar

Almanlar savaşır

İngilizler kaçar

Amerika halkıda savaşır

Araplar kaçtığı için onlar zarar görüyor.

İrana bu yüzden saldıramıyorlar

Türkiyeye bu yüzden giremiyorlar

Tabi abd nükleerleri sallarsa 80 milyon gg oluruz o ayrı konu

1945 Berlin'in düşüşü. [ Manyak mısın tabiki de ss'li]

• ben ne alamancıyım ne de sosyalist aptal yorumları görünce forumun yaş seviyesinin düştüğünü düşünüyorum

sanıyorsam bunu izlemediniz nadir kayıtlardandır

• quote:

Orijinalden alıntı: neden_acıklanmıyor

ben ne alamancıyım ne de sosyalist aptal yorumları görünce forumun yaş seviyesinin düştüğünü düşünüyorum

Şu anda izleyemiyorum, içeriği nedir acaba savaştan sonraki berlini mi gösteriyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Survival

quote:

Orijinalden alıntı: neden_acıklanmıyor

ben ne alamancıyım ne de sosyalist aptal yorumları görünce forumun yaş seviyesinin düştüğünü düşünüyorum

Şu anda izleyemiyorum, içeriği nedir acaba savaştan sonraki berlini mi gösteriyor?

evet insanları falan çekmişler o zamanki atmosferi çok iyi yansıtmış

• aferim hitler istediğin gibi israil kuruldu

(rockefeller)

• Hitler dediğin adam 1. dünya savaşında savaşmış basit bir onbaşıydı.
    Bu adamdan askeri bir yetenek bekleyemezsin.
    Ki Almanya'nın yenilmesinde büyük hataları vardır.
  • Güzel konu

Sieg heil!

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başta versay ihanetini imzalayan hainlere,kızıllara,komunistlere,siyonistlere ve kapitalistlere lanet olsun.galiplerin yazdığı tarihi,siyonist medyanın führerimize dayattığı imajı kabul etmeyip,doğruyu kendi araştıran tüm neo-nazilere selam olsun!
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.