Şimdi Ara

1900 Tl Sistem Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sa Arkadaşlar 1900 Tl sistem Önerin Oyun İçin Monitörsüz
    Gta'5 te orta ayarlarda 50 fps alsın yeter

Acil Önerilerinizi Belkliyorum

• Pentium g4560, 8 gb ddr4 ram, h110m anakart,Nvidia gtx 1050 ti ekran kartı, 1 tb hdd, aerecool gt black 500 w Yada dengi kasa + psu. Teknobiyotik te 1050 ti li sistem 1900 civarıydi değişmediyse. Bazen başka sitelerde indirim olabiliyor, onu da kontrol et. Kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2. El hd 7950 satıyorum ilgilenirsen pm me.

• Svhp kullanıcısına yanıt
    Kardes Farklı Sitelerden Toplayınca ortalama 1800 Tl oluyor Eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Svhp

Pentium g4560, 8 gb ddr4 ram, h110m anakart,Nvidia gtx 1050 ti ekran kartı, 1 tb hdd, aerecool gt black 500 w Yada dengi kasa + psu. Teknobiyotik te 1050 ti li sistem 1900 civarıydi değişmediyse. Bazen başka sitelerde indirim olabiliyor, onu da kontrol et. Kolay gelsin

Bu sistememe katılıyorum bu sistem ultrada 50- 65 fps arası alır.
  • Minimum - Orta - Çok yüksek - Ultrada Ne KadaR fps verir Bu Sistem Bilen yazsın Güzel Sistemmiş
  • Başka sitelerden daha ucuz olduğu doğrudur. Ben örnek olarak gösterdim sistemleri. Hayırlı olsun şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: ydagli42

2. El hd 7950 satıyorum ilgilenirsen pm me.

Fiyatı çok yüksek tutmuşsunuz, 2012 yılında çıkan bir kartı RX 460'ın sıfırından pahalıya satıyorsunuz, her ne kadar HD 7950 güçlü ve önde olsa da RX 460'ıın sıfırını 400 civarlarında satarlarken aklı başında olan biri bu kadar ödemez eski teknolojiye. Güç tüketimi, mimari vs. yenilikler bakımından ise tartının eğimi azalacaktır. Acilen fiyatı revizyon etmelisiniz, ikinci el sitelerinde 350-400 seyrinde gözüme çarpıyordu.
  • Benim acelem yok be ya.Yarın dolar 5tl olur o zaman peynir ekmek gibi satarız.

• ydagli42 kullanıcısına yanıt
    Kardes Dolar Düşecek
  • inşallah.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.