Şimdi Ara

19 yaşında bir erkek ile 32 yaşında ki bir bayan birlikte mutlu olabilirler mi ? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
4
Favori
9.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

quote:

Orijinalden alıntı: on_line

quote:

Orijinalden alıntı: caner4141

yatakta ikinizde gayet mutlu olabilirsiniz fakat koluna alıp dışarı çıktığın zaman...

Evde gayet mutluyuz.Evet dışarda da elinden tutup eğlene eğlene günlerimizi geçirebiliyoruz.Hiç bir sorun teşkil etmiyor.Tabi ki bu aralar oluşan duygularım bunlar.Evet.Zamanı gelince onunda düşüncelerini duymak isteyeceğim.Bir kez olsun.Böyle bir işi deniyeceğim

benimde kafama bu takıldı... fiziki görüntü olarak, aranızda uçurum fark varsa; yol ver derim he görüntü olarak fark yoksa takılmana bak... ama kaptırma kendini, sonuçta o sana olgunluk katar, sende ona çıtırlığın enerjisini geçinip gidersiniz, ama evlilik düşünme sakın

Yok uçuk bir görüntü yok.O ufak tefek zayıf birazda bakımlı.Ha tamam 20 yaşında 25 yaşında gosterıyor mu hayır.Yaşını gösteriyor.Böyle işte.Bakalım.Evet evlilik ciddi bir karar.Zaten düşünsem bile evliliği en az 25 yaşıma kadar beklerim.O zamana kadar da herşey oturmuş ve ne düşündüklerimiz belli olmuş olur.Ama iyi de bir durum.Ömrümde ki en mutlu ve huzurlu günlerim diyebilirim

• quote:

Merhaba arkadaşlar.19 yaşında üni 2 sınıf öğrencisiyim ve İstanbul avrupa yakasında yaşıyorum.Çevremden biriyle vakit geçiriyorum.Kendisi 32 yaşında önde gelen bir holding de başarılı bir iş kadını.Bekar yaşıyor hiç evlenmemiş.Deli dolu uçuk saçık birisi olarak tanımlar çevresi.Bana göre tabi ki çok farklı.Son zamanlarda dikkat ettimde tüm günümü onunla geçirdiğimi ve ondan hoşlandığımı fark ettim.Hep aklıma takıldı oldu ki hoşlandık birbirimizden.Gerçekten mutlu bir ilişkimiz olabilir mi?Tecrübeli kişilerin yorumlarını bekliyorum.Yoksa bitmeyecek bu kafamda ki soru işaretleri

Milfçi

19 yaşında bir erkek ile 32 yaşında ki bir bayan birlikte mutlu olabilirler mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: maviturk

quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Bu 20'li yaşlarda nasıl buluyorsunuz 30'lu yaşlardaki bir kadını ?

Edit: Harbiden merak ettim. Üniversite okuyan birisi şirketteki üst düzey bir yöneticiyi nasıl tavlar,nasıl çıkarlar ? Zor iş. Her ne kadar olgun kadınlarla beraber olmak istemesem de f.ckbody olarak çok çok iyi olur

evet varsa bir yöntemi lütfen söleyin

Oh hem vurduruyo hem üstdüzey yönetici.

• quote:

Merhaba arkadaşlar.19 yaşında üni 2 sınıf öğrencisiyim ve İstanbul avrupa yakasında yaşıyorum.Çevremden biriyle vakit geçiriyorum.Kendisi 32 yaşında önde gelen bir holding de başarılı bir iş kadını.Bekar yaşıyor hiç evlenmemiş.Deli dolu uçuk saçık birisi olarak tanımlar çevresi.Bana göre tabi ki çok farklı.Son zamanlarda dikkat ettimde tüm günümü onunla geçirdiğimi ve ondan hoşlandığımı fark ettim.Hep aklıma takıldı oldu ki hoşlandık birbirimizden.Gerçekten mutlu bir ilişkimiz olabilir mi?Tecrübeli kişilerin yorumlarını bekliyorum.Yoksa bitmeyecek bu kafamda ki soru işaretleri

yas farki sizi cok yorar. tabi senin kararin ama bir süre sonra kadin kendini tasiyicak olgun karakterde birini arar. sen 19 yasindayken 32 yasinda bir kadinin isteklerini - beklentilerini karsilayabilecegine inaniyor musun? kadin her zaman olgun bir sevgili ister. daha cok gencsin. eger olur da iliskiniz yürür ve evlilige giderse bundan ortalama 20 yil sonra pisman olucaksin cok. geriye dönüp baktiginda gencligini yasamadigini ve onun icin nelerden vaz gectigini fark edeceksin. her kavganizda bunu yüzüne vuracaksn.. erkekler icin görsellik her zaman cok önemlidir. henüz 19 yasindasn. on yil sonra sen daha 30 bile degilken 20lerindeyken 42 yasinda bir kadinla yürütebilecek misin? bence bunu düsün ani kararlar vermeden önce.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.