Şimdi Ara

19 yaşında bir erkek ile 32 yaşında ki bir bayan birlikte mutlu olabilirler mi ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
4
Favori
9.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

O kadın 12 yaşındayken sen yoktun

quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

hoba hem milf hem zengin gogogogo acıma

ayrıca
    burda ki uzak dur ben yaşadım böyle oldu ühüüüüü gibi arabesk laflara bakma. mutluysan devam mutsuzsan bırak 2+2=4 bu kadar basit.

aynen.zina senin için sorun değilse allah ne verdiyse gir.

• Sözüm ters gelmesin de 19 yaş, sağlıklı düşünemeyebileceğin bir yaş. Ciddi bir evlilikte sünnet işlemiş olursun. İyi olur. Ama çok gençsin.
    Bir de, bu devirdeki hatunlar Hz. Hatice değil ki...
    Flört için gerçek bir tecrübe kaynağı ve deneyim abidesi olacak bir kadındır. Tecrübe kazanmak açısından çok iyi olur.
    İyi olur kötü olur vb. bu tartışılır. Hatunun tipini şeklini görsek ona göre farklı yorumlanır.
    Benim de tam 32 yaşında bir öğretmen arkadaşım vardı. Benden 6 yaş büyük. Sarışın ve bir çok kişi de endamına fiziğine bayılıyor.
    "Yok arkadaş". Ne olursa olsun ondan etkilenemezdim.
    Takıl, konuş, gez, toz ama evlilik için 1000 kere düşün
    Böyle bir kadın seni sakız gibi çiğner kocası olduğunda

• Ona çok sevdiğini Ama sürekli yaş mevzusunu düşünüp daraldığını anlat
    Ona deki sana aşık olmamam için senden uzakta olmalıyım

Seni çok seviyorsa ve kendini paralıyorsa ona dön çünkü gerçek sevgi herşeyi yener

Sallıyorsa ve yaşamına devam ediyorsa sende yaşamına devam et

Ama obubla ancak sana yalvarıcak kadar seviyprsa evlen ven olsam evlenirdim merhametim var
  • Para varsa devam et.
  • cigolomusun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dopamine

Ona çok sevdiğini Ama sürekli yaş mevzusunu düşünüp daraldığını anlat
    Ona deki sana aşık olmamam için senden uzakta olmalıyım

Seni çok seviyorsa ve kendini paralıyorsa ona dön çünkü gerçek sevgi herşeyi yener

Sallıyorsa ve yaşamına devam ediyorsa sende yaşamına devam et

Ama obubla ancak sana yalvarıcak kadar seviyprsa evlen ven olsam evlenirdim merhametim var

Teşekkür ederim.Güzel şeyler yazmışsınız.Zamanı gelince bu şekilde bir girişimde bulunacağım ve ona göre karar vericeğim.Sonucu da konumu hortlatarak sizi bilgilendireceğim
  • Vücudu falan olgun bir bayandır kesin. Kaçırma.
  • O kadın parası için birlikte olan bir jigolo olmadığına emin misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MalcolM-X-

quote:

Orijinalden alıntı: on_line

quote:

Orijinalden alıntı: Dærk

Belki vermiştir?

Yakın çevremden olduğu için ve deli dolu birisi olduğu için iyi biliyorum.Evet.Daha önceden yattığı kişiler olmuştur.Bu benim için önemsiz birşey.Benim için bakış açısı ve niyet önemli

helal adamin meshebi genis::)

Adam bakir değilse bakire de arayamaz dostum. Mezheple ne alaka?
  • tam azgın dönemin kadının menapoz dönemine gelecek yine eline mahkum kalacaksın yada lise önlerinde bekleyip kaşarlanmış kızlara atlayacaksın o zamana kadar biraz daha bozulur gençlir çok zor olmaz senin için
  • çak kaç bence
  • tecrübeyle söylüyorum uzak dur! yatıp kalkacaksan ayrı fakat sakın gönül verme onada gönül verecek sekılde davranma

işini gör ötesini sakın düşünme bile
  • Zorlarsan olur.
  • Adaletin bumu dünya ya.Küçükken her şekilde maddiyatı tavan ve taban olarak taddım.DÜşünüyordum bu günlerimi.Bir üni kazanır okur sonra standart maaşla mutavazi bir yaşamım olur diyordum.Birde muhtemelen okuldan birini sever ilişki ciddileşince 25-30 yaş arası evlenirim diyordum.Bu aralar ise hangi duruma geldiysem bu şekilde düşünüyorum.Çok garip bir hayat bu.Ama mutluluk kesinlikle kaçırılmıyacak birşey benim için.Deniyeceğim.Tecrübe edineceğim.Zaman benim için çok önemli bir etken olacak.Bakalım.Herşey olumlu giderse konuyu ss'lerle desteklerim.Olumsuz olur ise de hayatıma devam ederim her zaman ettiğim gibi.Sonuçta geçmişimde yoktu.Geleceğimde de olmasa olur.Bakalım mutluluk bize de gelecek mi?

• Ben hayır demek zorundayım olmaz bu iş.
  • Eklemek istedim.Nasılsa burada konuşuyoruz.Bir şekilde fikir edinme çabasındayız.Güzel birşey.Neyse

Arkadaşlarıma bakıyorum.Genellik 17-18 yaşında ki kızlarla birlikteler.Şuan bahsettiğim kızın çevresine bakıyorum.Genellik 35 ve 35+ insanlarla beraberler.Kendimize bakıyorum.Tuaf ya ne bileyim.Gerçekten tuaf.Ama hep neden olmasın.Oda gerçekten mutluluğu arıyorsa neden olmasın diyorum.Ah zaman ah.Ama gerçekten isterdim bu kızla beraber mutlu olmayı

Hatta bir oyuncu vardı.Kız arkadaşıyla beraber gazetecilere yakalandı.Muhabir sordu kız arkadaşınız mı diye.Oda ablam ablam diye cevap verdi.Bunu görünce çok gülmüştüm.Çünkü biz bu olayı çevremizde ki insanları gördüğümüzde ya da karşılaştığımız da hep yaşıyoruz

• Ben olsam parasını yemek için takılırdım cidden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: on_line

quote:

Orijinalden alıntı: caner4141

yatakta ikinizde gayet mutlu olabilirsiniz fakat koluna alıp dışarı çıktığın zaman...

Evde gayet mutluyuz.Evet dışarda da elinden tutup eğlene eğlene günlerimizi geçirebiliyoruz.Hiç bir sorun teşkil etmiyor.Tabi ki bu aralar oluşan duygularım bunlar.Evet.Zamanı gelince onunda düşüncelerini duymak isteyeceğim.Bir kez olsun.Böyle bir işi deniyeceğim

benimde kafama bu takıldı... fiziki görüntü olarak, aranızda uçurum fark varsa; yol ver derim he görüntü olarak fark yoksa takılmana bak... ama kaptırma kendini, sonuçta o sana olgunluk katar, sende ona çıtırlığın enerjisini geçinip gidersiniz, ama evlilik düşünme sakın

• Sadece heves. Buda geçeçek.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.