Şimdi Ara

19 yaşında bir erkek ile 32 yaşında ki bir bayan birlikte mutlu olabilirler mi ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
4
Favori
9.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rajeesh

hoba hem milf hem zengin gogogogo acıma

:D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: on_line

quote:

Orijinalden alıntı: Dærk

Belki vermiştir?

Yakın çevremden olduğu için ve deli dolu birisi olduğu için iyi biliyorum.Evet.Daha önceden yattığı kişiler olmuştur.Bu benim için önemsiz birşey.Benim için bakış açısı ve niyet önemli

helal adamin meshebi genis::)
  • quote:

Orijinalden alıntı: D_G_N

20 yaşındayken yaşadım böyle bir olay tekrarlıyorum uzak dur keşke beni de uyaran biri olsaydı...

Ha diyorsan ki maceradır fazla bağlanmam, çok değer vermem tamam fakat diğer türlü gelişirse olaylar b.ku çıkıyor işin.

Bu yaşlar hızlı geçen yaşlar hatta tavsiyem 22 yaşından sonra ciddi ilişkiler yaşamaya bak.

Sen 19 yaşındasın... 32 yaşında bir kadının yanında 19 yaşında gibi davranamazsın bu haliyle üzerinde bir kontrol mekanizması oluşturur ve bir süre sonra yaşıtlarından uzaklaşırsın sürekli bir ilişki yaşamaya kalkarsan.Ayrıca bir süre sonra yaşıtın kızları salak ve beceriksiz olarak algılamaya başlarsın ne de olsa 32 yaşında hayata atılmış kariyer yapmış olgun bir kadına karşı şansları SIFIR...

Beni dinle ve yaşıtlarınla takıl.

İlla takılacaksan sınırı aşma macera yaşa KISA süreli

Diğer meraklı arkadaşlara da tavsiyemdir ;)

Sen darbeyi yedin diye, bir kere böyle birşey yaşadında uzman mı oldun
    tecrübe yaşayarak kazanılır denesin görsün ne olacağını.
    Mutluluğun formülü yok yaşada bakma gez eğlen hayatı kaçırma.

• Tokmakçısı olursun ancak, yaş farkı çok fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrys

Dostum mutluluktan kasıt cinsel anlamda ise olur
    öbür türlü 32 yaşında, iş kadını, hiç evlenmemiş hemde uçuk kaçık biriyle duygusal anlamda ciddi bişeylerden bahsediyorsan rüya görme derim. Kadın tek derdi "çıtır bir sevgili yapıp eğlenmek" gibi duruyor.

bana da öyle geldi ve çıtır bir sevgili yapıp eğlenen kadınların birlikte olduğu kişilere de jigolo denir. _____________
  • milf.avi
  • sen 37 yaşına gelince o 50 olacak? hiç bu yönden düşündün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

milf.avi

Nedense Sesli Güldüm Gece Gece
  • Şimdilik bir sıkıntı yok çünkü bir ilişki içinde değilsiniz,şu an ikinizde dalganıza bakıyorsunuz,ben şahsen o bayanın senin düşündüğün şekilde düşündüğünü sanmıyorum,o seninle takılıyor,bulmuş genç bir çıtırı gittiği yere kadar gider diye seninle takılıyor,cinsel olarak ihtiyacını gideriyor ve belkide manevi bazı egolarını da tatmin ediyordur.Kadınlar şeytandır bunu sakın unutma,sen farkında olmadan senin üzerinde egemenlik kurabilir,sen onun istediği gibi yontabileceği bir malzemesin şu an.O görmüüş geçirmiş bir bayan,senin yaşın kadar bir ilişki geçmişi var onun,sen hiç düşünmüyormusun diyelimki ona açıldın ve bir ilişkiye başladınız,yarın bir gün arkadaşları bunu duyunca bi taraflarıyla gülmeyeceklermi?Ya da bir ortama girdiğinizde etrafındaki sakallı olgun iş güç sahibi koca koca adamları görünce rahatsız olmayacakmısın?kendini çocuk hissetmeyecekmisin? Eğer filmlerde olan türden bir bayansa ki bunun olma ihtimali çok düşük,eğer derseki kimin ne dediği umrumda değil ben seninle mutluyum,küçük olman,okuyo olman falan umrumda değil derse o zaman eyvallah ama bunu demesi için senin onu cinsel yönden olduğu kadar ruhsal açıdan da tatmin ediyo olman lazım.konuşmalarınla,espirilerinle,hareketlerinle ona onu kaldırabilecek bir erkek olduğunu,gerçekten olgun biri olduğunu göstermen lazım.Ama aranızdaki yaş farkı sohbetlerinizi etkileyebilir genel kültür açısından.Daha yazacak çok şeyim varda... Diyeceğim o ki bu iş yaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.u.i -- 1 Ağustos 2011; 3:50:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: on_line

Merhaba arkadaşlar.19 yaşında üni 2 sınıf öğrencisiyim ve İstanbul avrupa yakasında yaşıyorum.Çevremden biriyle vakit geçiriyorum.Kendisi 32 yaşında önde gelen bir holding de başarılı bir iş kadını.Bekar yaşıyor hiç evlenmemiş.Deli dolu uçuk saçık birisi olarak tanımlar çevresi.Bana göre tabi ki çok farklı.Son zamanlarda dikkat ettimde tüm günümü onunla geçirdiğimi ve ondan hoşlandığımı fark ettim.Hep aklıma takıldı oldu ki hoşlandık birbirimizden.Gerçekten mutlu bir ilişkimiz olabilir mi?Tecrübeli kişilerin yorumlarını bekliyorum.Yoksa bitmeyecek bu kafamda ki soru işaretleri

Hocam 19 değil de 22-23 gösteriyorsun bence. Yaş farkını dert etme derim ben. Kafa yapınız uyuşsun derim

• eğer ailenden yana bi sorun oluşmıyacaksa inan olgun kadın daha iyidir. yoksa yaşça küçüğk olanlar zamane kızları beş para etmez hepsi özenti emo
  • ister istemez seni koruyucu davranacaktır, anaç bir ruh yani. bu seni rahatsız eder mi bilmem
  • Adamda milf fantazisi var beyler
  • Parçala
  • Dostum olmuyor. Ben 27 yaşındayken 37 lik arkadaşım olmuştu. Gayet güzel, alımlı ve hiç evlenmemişti. Ama toplum baskısı vs. nedenler yüzünden bırakmak zorunda kalmıştım. Ama kendi yaşımdaki hiç bir bayanda ondaki özellikleri bulamadım.
  • ben kendimden 10 yaş küçük kızla birlikte oldum rüya gibiydi valla
    ama 10 yaş büyüğünü çekemem sanırım
  • matureci

Yaş önemli değil dostum.Kadın bakımlıysa ki iş kadını ve birbirinizi seviyorsanız olur bu iş
  • Bulmuş körpeyi, kötü emellerine alet edicek
  • olamaz .
  • Cok cok sağlam bir karakter ister.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.