Şimdi Ara

19'UNCU MOT.P.TUG.K.LIĞI EDREMİT BALIKESİR (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
9
Favori
129.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bulut29

M.L.Crassus dediğin gibi :) ama bu arkadaşlara sıfır nevresim veriliyor , 1 ay idare etsinler :P , heyacan yapma torun bende ilk geldiğimde ben nereye geldim diyordum şimdi alıştım ,ilk gün gazinoda kayıt işleriniz olucak oradan askeri uniforma giydirilip ,rdm ve revire çıkcaksınız ilk gün deliksiz uyursunuz ,garip tipler olur aldırış etmeyin

İlk gün geçici olarak bizi bir koğuşa vermişlerdi geceyi geçirelim diye. O ilk gece hakikatten ilk gece sendromu gibiydi Sonrası hemen alismistik. Gece yatmadan evvel sifonlardan teki de üzerime patlamisti. Bol sulu bir geceydi. Hey gidi askerlik günleri hey. Askerlikte geçmeyen zaman askerlikten sonra nasıl hız kazanıyor. Oradaki tüm anılar film şeridi gibi kalıyor. Ben Edremit'te Tugayda ilk teslim gecesi kalmıştım. Sonra bir de yemin törenimizde gelmiştik. Onun harici acemilik de ustalık da hep Burhaniye'deydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Acemiliği yapıp usta birliğine buradan dağılıyorlar , yemin töreni sonrası aynı yere düşenler evci izni kullanır 2 gün ,m.L :D senikide komedi film gibi olmuş ,tugay komutanı kısa dönemleri seviyor ,ama herr şeyden şikayetci olmayın askeriye bu ,
  • quote:

Acemiliği yapıp usta birliğine buradan dağılıyorlar , yemin töreni sonrası aynı yere düşenler evci izni kullanır 2 gün ,m.L :D senikide komedi film gibi olmuş ,tugay komutanı kısa dönemleri seviyor ,ama herr şeyden şikayetci olmayın askeriye bu ,

Bizim askerlik yaptigimiz dönem üzerine kim bilir kaç Tugay Komutanı değişmiştir (2005 Aralik-2006 Mayis). Gerçi bizim dönemdeki komutan için de kötü birşey söylemem imkansız. Biz çok fazla kısa dönem olduğumuz için o dönem acemilik öncesi dagitmislardi. Şikayet olarak da açıkçası pek bir şikayetim yoktu. Şikayet gibi görülenler de komik anılar olarak kaldılar Sayılı gün olduğunu baştan kabul edince insan ufak tefek şeyleri dert etmiyor zaten.

• arkadaşlar bende Eğitim Birliği19 UNCU MOT. P.TUG.KH. / BALIKESİR EDREMİT / BALIKESİR
    Esas Birliği19 UNCU MOT.P.TUG.K.YRD.LIĞI TNK.TB.G/K. MKNZ.P.BL. (ZMA) / İZMİR BERGAMA / İZMİRKuvvetKARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    KISA_DÖNEM ER
    Sınıf PIYADE vatka muhakkak alın ve mantara karşı ayağını korumak için pudra alın 05.02.2014 te ordayım bulun beni ismim hüseyin meriç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsynmrc61 -- 2 Şubat 2014; 16:03:54 >
  • gacırtı G kullanıcısına yanıt
    bende geliyorum saat 1 de ordayım:) hüseyin meriç bul beni, oranın yabancısıyım:)
  • hsynmrc61 H kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: generals.26

quote:

Orijinalden alıntı: predator76

yok sonucunda kacıncı boluk oldugunu yazar
    19 UNCU MOT.P.TUG.1 İNCİ MOT.P.TB. 1 İNCİ MOT.P.BL./ BALIKESİR EDREMİT / BALIKESİR

sen bıdaha bı e devlet yap bakalım :D

şimdi baktım bi daha kardeş yazmıyor öyle birşey

kareş e devletten baktıysan askerliğe tıklayıp solda kuruma ait diğer hizmetler var ona tıkla. sonrada yedek subay için sorgulamalara tuıkla orda yazar
  • predator76 kullanıcısına yanıt
    eyvallah saolasın:)
  • Ben salı günü 23:55 arabasına bineceğim kamil koç aynı araba da olan var mı ?
  • bende istanbul-dudullu'dan çarşamba sabahı 08:45 kamil koç arabasına binicem varmı aynı otobüste olan:)
  • istanbul beylikdüzünden gidiyorum bende.

kısa dönem piyade er ALPER DENİZ.

usta birliği: 19 UNCU MOT.P.TUG.1 İNCİ MOT.P.TB. 2 İNCİ MOT.P.BL. EDREMİT - BALIKESİR

herkese hayırlı tezkereler şimdiden.

aynı bölüğe düşen arkadaşlara da selam olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperrTR

istanbul beylikdüzünden gidiyorum bende.

kısa dönem piyade er ALPER DENİZ.

usta birliği: 19 UNCU MOT.P.TUG.1 İNCİ MOT.P.TB. 2 İNCİ MOT.P.BL. EDREMİT - BALIKESİR

herkese hayırlı tezkereler şimdiden.

aynı bölüğe düşen arkadaşlara da selam olsun.

aynı bölük kardeşim ustada edremit.
  • Sfaction S kullanıcısına yanıt
    Tamamdir kardesim orda görüşürüz o zaman buluruz birbirimizi

• yancybrown Y kullanıcısına yanıt
    Selam,

19 UNCU MOT. P.TUG.KH. / BALIKESİR EDREMİT / BALIKESİR

K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 4 ÜNCÜ MÜHT.BLG.K.LIĞI 43 ÜNCÜ MÜHT.BL. / BALIKESİR MERKEZ / BALIKESİR

Sınıf : BAKIM

Dostum aynı şekilde..

Telefon numaranı mesaj atta birlite teslim olalım. :)
  • sayımız son gune gırılırken ufak bir artışla devam edıyor yokmu 1.bölükten kimse :)
  • hoşgeldiniz 354 kd ler birliğe bi vatandaş ilkgünün ilk saatinde teslim oldu yemin töreninde birliğe ilk teslim olan konuşma yapıyor sıkıntılı iş
  • quote:

hoşgeldiniz 354 kd ler birliğe bi vatandaş ilkgünün ilk saatinde teslim oldu yemin töreninde birliğe ilk teslim olan konuşma yapıyor sıkıntılı iş

acelesi neymiş :D bence o olayı cok yanlış anlamış :)
  • erken gelen erken yol almıyor malesef :) pof şafak 75 dahada yoq
  • quote:

erken gelen erken yol almıyor malesef :) pof şafak 75 dahada yoq

hacı sen 1.bölükteydın demi durumlar nasıl bi özet gec kac kısa donem var koğuslar kaç kişilik bide para nekadar lazım ya da hangi atmler var içeride
  • ben 1 TABUR KH VE KH bölüğündeyim karargahdayım, 1nci bölük iyidir,bölük komutanınız hakketten çok iyi birisi disiplinli tertipcilik olayı orada yok ,ATM OLARAK halkbankası atm si var ,kantinlerde kartlı sistem var ziraat bankası kartları işliyor ,koğuşlara gelince 1nci bölükde koğuşlar kaç kişişik bilmiom yaff 30 dan az değildir ama ,fazla para taşıma yanında kartına at
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.