Şimdi Ara

18 Temmuz 2009 Cumartesi - DH - VW Passat Kulübü İstanbul 2. buluşması (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
2
Favori
34.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: srcn09

quote:

Orjinalden alıntı: sevensleepers1907

Sercan biz en geç 08:45 gibi Mecidiyeköydeyiz. Fatihlede ona göre konuşup anlaşırız. Sonra Mecidiyeköyden 2. Köprüye geçip Ümraniye Carrefourdayız Cumartesi Sabahı muhtemelen karşı tarafa trafik çok yoğun olmaz diye düşünüyorum. Rahatlıkla 09:30 da Carrefourda oluruz. Eğer yanlış düşünüyorsam biri beni uyarsın. Çünkü 2. Köprüdeki çalışma başladı başlayalı bu köprüden karşıya geçmedim.

tamamdır ben 8.30 da hazırım Mecidiyeköyden 1.Köprüye çıkmak daha kolay daha yakın o saatte 1.köprüde trafik olcağını sanmıyorum ama yine karar sizin.Ben de tatil için 1.köprüden geçmiştim o kadar o da yol boştu

yol boş olursa 10-15 dk sürer 1. köprüden

Sercan,
    Barışın eklediği fotoyu görünce şöyle bir irkildim. Allah muhafaza olmadık şey olur cumartesi o saatte kilitlenir 2. köprü. Buluşacaz muhabbet edicez derken trafikte cinnet geçirip 3. sayfa malzemesi oluruz valla .
    1. Köprüyü kullanalım. Dediğin gibi hemen Mecidiyeköyden akarız. Altunizade kavşağından Ümraniye Kısıklı tarafına geçeriz. Tem Bağlantı yolu orası boş olur diye tahmin ediyorum. İki tünelden çıktıkmı 5-10 dakikaya Ümraniye Carrefourdayız. Rota budur

• quote:

Orjinalden alıntı: mertbasaran

Çok super bir program olmuş. Ben ne yapacağım bilemiyorum ?
    Cuma akşamı 3 aile Maşukiye'de arkadaşların yazlığına gidiyoruz. Programı erteleyemedim malesef.
    Pazar günü döneceğiz. Ya Cumartesi günü basacağım gaza otobandan 200-250 geleceğim hemde Passat'ın son hızını test etmiş olurum .
    Yada bütün gün sizlerin orada yaptıklarını düşünüp tırnaklarımı yiyeceğim..
    Taner dostumu Istanbul'a gelmişken görmek istiyorum. Kimbilir birdaha ne zamana kısmet olur.

Mert
    Ben Üsküdardan Sapancaya 51 dakikada girmiştim eski gti ile.
    Cuma akşamı programı bozmadan git ertesi sabah saat 8.30 da maşukiyeden çıksan 10.15 de kesin carrefourda olursun.. Akşamda gene dönersin Maşukiyeye.. Eğer bir mahsuru yoksa ev ahalisinin
    Bence kaçırma bu toplantıyı...

• hımm.. deşifre olduk madem ben de görmeyenler için eski başlıktan Murad abi ve "mor" Golf GT Sport'unu koyayım

quote:

Orjinalden alıntı: meke

Resimler;

18 Temmuz 2009 Cumartesi - DH - VW Passat Kulübü İstanbul 2. buluşması

Soldan sağa
    Kişiler;
    Cezeryeler, Muradovskiy, Tanergode, 34UD5759, asclepius, Mertbasaran, LagrangePasha, Hakan, Meke

Araçlar;

Muradovskiy , Meke, Hakan, Mertbasaran, 34UD5759

bu arada Mert abi,
    Taner abi taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAdana'dan gelecek, sen şuncacık yoldan mı gelemeyecen(diye damardan gireyim)

• İntikam duyguları sardı dört bir yanımı diyorsun yani Barış......
  • quote:

Orjinalden alıntı: 34UD5759
    Carrefour'da birbirimizi nasıl tanıyacağız bu arada? Gelenler yakasına kırmızı karanfil mi takacak? Herkes kendinde ne araba varsa yazsın bence, ahanda benimki: yuvarlak farlı kırmızı Polo TDI

gerçi karfur zaten 10da açılıyor, sabahın köründe karfur otoparkında biz şaşkınlardan başka kimse olmayacaktır muhtemelen.. Murad abicim, bu arada Ümraniye karfur otoparkı iki katlı biliyosun.. alt mı üst mü?

Bariscigim,
    27 Temmuz 2008'deki 1. FDH VOSVOSCULAR OLAGAN KURULTAYI icin HIDIV ABBAS PASHA KASRI'na te$rif edenlerin en genç delikanlisi::
    artik benim Highline gorunumlu Comfortline MAVI$'i de taniyamaz isen, senin icin gerekirse asagidaki kiliklarda gelirim, Ahirkapi Feneri misali gorup tanirsiniz beni

Olmadi soyle sitar calgicisi seklinde takilirim:  18 Temmuz 2009 Cumartesi - DH - VW Passat Kulübü İstanbul 2. buluşması

Resimler www.Woth1000.com sitesinden alinmistir, monitorunuzun ayarlarini kurcalamayiniz!
    .
    .
    .

Umraniye Kucuksu Caddesi; benim cocukluk yillarimin gectigi, her cesit ucurtma ucurdugum, dekman oynadigim, topraktan danaburnu cikardigim, top oynadigim, Arnavut mahallesindeki iriba$ Co iti tarafindan kovalandigim, gezgin kasaplarin her turlu saglik sartini hice sayip acikta koyun-kuzu kestikleri, sonra bunlari çengelle bacaklarindan agaclara astiklari, Kurban Bayraminda coplerin etrafinin hayvan sakatatlari ile doldugu, Küçüksu Deresinin uzaklardan usul usul aktigi, kavak agaçlarini ve elma bahçelerini bugun kimseciklerin hatirlamadigi bir mahalle Istanbul Anadolu yakasinda.

Gunumuzde igrenc otesi bir trafik kesmekesine evsahipligi yapan nahos bir muhit bana sorarsaniz... Orada oturanlar alinmasinlar lutfen, ama gercek bu

En gec ben gelecegim C.tesi gunu, garanti veriyorum, kimse sizi Istanbul'da benden daha beter bekletemez!

Ben:  18 Temmuz 2009 Cumartesi - DH - VW Passat Kulübü İstanbul 2. buluşması

ve

BUZ MAVISI Passat:

EDIT:
    Passat'in Virtuozu Mert Basaran Dostum, sensiz olmaz! Olmadi gelen herkesle 10'a dakikalik canli telefon baglantisi yaptiracagiz sana!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LagrangePasha -- 14 Temmuz 2009; 16:58:43 >

• quote:

quote:

quote:

Sercan biz en geç 08:45 gibi Mecidiyeköydeyiz. Fatihlede ona göre konuşup anlaşırız. Sonra Mecidiyeköyden 2. Köprüye geçip Ümraniye Carrefourdayız Cumartesi Sabahı muhtemelen karşı tarafa trafik çok yoğun olmaz diye düşünüyorum. Rahatlıkla 09:30 da Carrefourda oluruz. Eğer yanlış düşünüyorsam biri beni uyarsın. Çünkü 2. Köprüdeki çalışma başladı başlayalı bu köprüden karşıya geçmedim.

tamamdır ben 8.30 da hazırım Mecidiyeköyden 1.Köprüye çıkmak daha kolay daha yakın o saatte 1.köprüde trafik olcağını sanmıyorum ama yine karar sizin.Ben de tatil için 1.köprüden geçmiştim o kadar o da yol boştu

Sercan,
    Barışın eklediği fotoyu görünce şöyle bir irkildim. Allah muhafaza olmadık şey olur cumartesi o saatte kilitlenir 2. köprü. Buluşacaz muhabbet edicez derken trafikte cinnet geçirip 3. sayfa malzemesi oluruz valla .
    1. Köprüyü kullanalım. Dediğin gibi hemen Mecidiyeköyden akarız. Altunizade kavşağından Ümraniye Kısıklı tarafına geçeriz. Tem Bağlantı yolu orası boş olur diye tahmin ediyorum. İki tünelden çıktıkmı 5-10 dakikaya Ümraniye Carrefourdayız. Rota budur

Yener direk 1.köprüden gitsek ya ben carrefour a hep öyle gidiyorum bostancı ya gidiyomuş gibi yapıcaz daha sonra zaten carrefouru görücez hal girişi ayrımı olucak oraya gircez ordan carrefoura ayrılcaz daha iyi olmaz mı? senin dediğin yoldan hiç gitmedin bilmiyorum ama sanki biraz uzuyor gibime geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn09 -- 14 Temmuz 2009; 16:00:05 >

• Deniz,
    O keşme keş trafik yok artık merak etme.
    Yeni düzenlemeler yapıldı. Yol genişletildi. Ben her gün işe gelirken o yolu kullanıyorum.
    Bu arada fazla bekletme...
  • bugün hürriyette köprü çalışması bitti diye bir başlık vardı. Ayrıntısına bakamadım ama başka köprü değildir herhalde
    Bu toplantıyı kaçırırsam dokuz doğuracağımı bildiği için eşim ses çıkarmıyor ufaklık da acele etmez ve büyük bir aksilik olmazsa kesin geliyorum
  • Yener belirtmiş bende belirtmek istedim.Avrupa Yakasında oturanlar var ise hep beraber Carrefour a geçelim....

Deniz abim katıl sende bize hem gecikmemiş olursun
  • Bu arada Strep Sinopta denize girip kafa çekiyormuş. Anlıyacağınız acayip satışa getirdi. Bu seferlik katılamayacağım diyor.

Bu arada avrupadan gelecekler için ben olsam 1. köprüyü tercih ederdim. 2. köprüde kamyon ve otobüsten geçilmiyor. Ümraniye Carrefoura gelişte çok kolay. Gişelerden geçince sağdan 3. yola girilip Şile otoyoluna bağlanılıyor. Sağdan ikinci girişten girilip sola dönülüp aşağıya indiğinizde carrefour sağda kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muradovskiy -- 14 Temmuz 2009; 16:20:06 >
  • Alsaydık Passatımızı
    Gelebilseydik bizde
    Başka bir zaman inşallah
  • Mert, kardeşim, dostum, arkadaşım, Passat ve Teknoloji uzmanı hayrandaşım, gelmeni bilhassa ve bizzat isterim, hem de çok isterim, geçen buluşmamızda beni tercüman arkadaşım Serkan Doğan'ın evinden GPS uydu navigasyon yöntemiyle bulup sen almıştın, araçta 80'li yılların kliplerini izlemiş (!), uçak konforu ile yolculuk yapmış, 170 HP'nin gücünü bir daha unutmamak üzere omuriliğime kazımıştın.

Gelirsen çok sevinirim.

Uçaktan korkmuyorum, sadece havadayken aklıma "uçağın altı boş" fikri gelince bana garip geliyor, 100-200 katlı gökdelenlerin kendi ağırlıkları altında ezilip devrilmemeleri gibi, ya da Hellispoint Fairfax mammut tankerlerinin batmaması gibi, muhakkak işin içinde ilahi bir kudret vardır ama uçak olayını çok iyi bilen, çözmüş birisi olarak yine de aklıma "acaba" demekten başka birşey gelmiyor.
  • quote:

Yener belirtmiş bende belirtmek istedim.Avrupa Yakasında oturanlar var ise hep beraber Carrefour a geçelim....

Deniz abim katıl sende bize hem gecikmemiş olursun

Bir yere gec kalmak benim karakterimde var, elimde degil. Gerci gecen seferki bulusmada 1 saniye dahi sektirmemistim randevuyu, degil mi Kom$um Mete?

Sercanim, davet icin sagolasin. Insallah 3 hafta aradan sonra nihayet tekrar Sariyer Daglarindan $ehre, medeniyete inecegim. Ben Kozyatagi'ndan gelirim Karfur'a diye tahmin ediyorum...

35 derece sicaklikta mangal yapip kirmizi et tuketmek istediginizden emin misiniz Passatta$larim? Sonra vallahi 320 - 350 Nm tork da cekmez Beykoz rampalarinda, benden soylemesi... Asagidaki resmin benzerini ya$ariz guzide karayollarimizda...

• Taner
    Mert daha evvel gelemezsem yuh olsun bana demişti...
    Eğer gelmezse tripodumu ve fotoğraf makinamı kuracağım. Toplantıya katılanların tümünü yuuuuuuu derken fotoğraf çekip aha da buraya koyacağım....
  • ahanda mahalle baskısı..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sercan,

Yener direk 1.köprüden gitsek ya ben carrefour a hep öyle gidiyorum bostancı ya gidiyomuş gibi yapıcaz daha sonra zaten carrefouru görücez hal girişi ayrımı olucak oraya gircez ordan carrefoura ayrılcaz daha iyi olmaz mı? senin dediğin yoldan hiç gitmedin bilmiyorum ama sanki biraz uzuyor gibime geldi

Zaten 1. Köprüden gidicez Sercan Ve 1. köprüden gittiğimizde en kısa yol bu. Bana güven..

• quote:

Orjinalden alıntı: Muradovskiy

Taner
    Mert daha evvel gelemezsem yuh olsun bana demişti...
    Eğer gelmezse tripodumu ve fotoğraf makinamı kuracağım. Toplantıya katılanların tümünü yuuuuuuu derken fotoğraf çekip aha da buraya koyacağım....

Eyvah eyvah .... Ben öyle birşey demedim , fotomontaj yapmışlar diyeceğim ama utanmadam birde forum'a yazmışım.
    Hiç bir şansım kalmadı arkadaşlar. Boynum kıldan ince. Murat'ın çektiği fotografa 1 sene bakacağıma, değil 100 km, 500 km yapıp gelirim valla.
  • Kaya yok mu Istanbul'da Arkadaslar? Sinop'ta veya stajda mi acaba? Kayacigim, Maslaklim, sen gelmiyor musun?

Bu konu basliginin toplam sayfa sayisi 10'u bulacak bulusma oncesi anlasilan!

Ben de gelirken 2 kasa Kizilay Maden Suyu getireyim bari buz gibi...

$oyle bir Passat'a binsem de gelsem herhalde herkes farkeder.. - Pashaniz

• quote:

Zaten 1. Köprüden gidicez Sercan Ve 1. köprüden gittiğimizde en kısa yol bu. Bana güven..

onu anladım köprüden spnra kısıklı tarafından teme bağlanıyor galiba Google Maps den baktım da yukardan dolaşcağımıza direk dümdüz gitsekmiydik diyorum aam senin dediğin yolu tam olarak bilmiyorum o yüzden bir yorum yapmıycak ok Konvoy başı sensin
  • Mahalle baskısı İlhana yaramadı yalnız...

Ne yaptıysak getirtemedik İstanbula adamı... Kırmızı halıda koysak gelmeyecek anlaşılan....
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.