Şimdi Ara

18 Temmuz 2009 Cumartesi - DH - VW Passat Kulübü İstanbul 2. buluşması (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
562
Cevap
2
Favori
34.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu son mesajlardaki resimler üzerine, ilk sayfaya benzeri iki resim koymuş ve bunlara sansür yemiş bir DH kullanıcısı olaraktan yöneticileri aksiyona davet ediyorum(DARBE!)..
  • quote:

Orjinalden alıntı: 34UD5759

Bu son mesajlardaki resimler üzerine, ilk sayfaya benzeri iki resim koymuş ve bunlara sansür yemiş bir DH kullanıcısı olaraktan yöneticileri aksiyona davet ediyorum(DARBE!)..

Hocam,
    İlk sayfadaki resimler sanırım Beyaz Scirocco önündeki şuh arkadaşımızın resimleriydi. Benim mesajımda yeralan bayan sizdeki bayana oranla 3 kat fazla kumaşa sarılı sanırım bu yüzden Yöneticiler durumu anlayışla karşılıyor

• Arkadaşlar
    Mete ile görüştüm.
    Cumartesi sabahı bir grup Taneri karşılamaya gidecek.
    Havaalanına karşılamaya gidemeyenler ise saat 10 da Ümraniye Carrefourdan hareket edecek şekilde hazır olmaları önemle rica olunur. ( 9.45 de hazır olunda ayak üstü 2 lafın belini kırıp hareket edelim )
    Daha sonra iki grup birleşip toplantı yerine gidilecek.
    Ümraniye Carrefour u bilmeyen varsa yardımcı olunur.. Benim cep 0532 4351591
    Haberiniz ola...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muradovskiy -- 14 Temmuz 2009; 11:04:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Muradovskiy

Arkadaşlar
    Mete ile görüştüm.
    Cumartesi sabahı bir grup Taneri karşılamaya gidecek.
    Havaalanına karşılamaya gidemeyenler ise saat 10 da Ümraniye Carrefourdan hareket edecek şekilde hazır olmaları önemle rica olunur. ( 9.45 de hazır olunda ayak üstü 2 lafın belini kırıp hareket edelim )
    Daha sonra iki grup birleşip toplantı yerine gidilecek.
    Ümraniye Carrefour u bilmeyen varsa yardımcı olunur.. Benim cep 0532 4351591
    Haberiniz ola...

Murat Hocam bilgi için sağol.
    Arkadaşlar Avrupa Yakasında oturan ve Avrupa Yakasında buluşup toplu gelecek arkadaşlarımız içinde bir şimdiden bir plan yapalım.
    Şuana kadar benim bildiklerim

sevensleepers1907 (Ben)
    Src09 (Sercan)
    ve Nesferatu (Fatih)

Eğer Avrupa tarafında bu gruba eklenecek arkadaşlar varsa bildirsin. Ben Nesferatu ile Çobançeşmede buluşup birlikte Mecidiyeköye geleceğiz. Ordan Sercanla birlikte karşıya geçiyoruz.

• Carrefour'da birbirimizi nasıl tanıyacağız bu arada? Gelenler yakasına kırmızı karanfil mi takacak? Herkes kendinde ne araba varsa yazsın bence, ahanda benimki: yuvarlak farlı kırmızı Polo TDI

gerçi karfur zaten 10da açılıyor, sabahın köründe karfur otoparkında biz şaşkınlardan başka kimse olmayacaktır muhtemelen.. Murad abicim, bu arada Ümraniye karfur otoparkı iki katlı biliyosun.. alt mı üst mü?
  • Yer belli oldu mu? Yoksa buluştuktan sonra mı gidilecek nereye gidilecekse? Muhtemelen sabah 10'a yetişmem mümkün değil, daha sonra katılabileceğim sizlere. Sabah eşimin son kontrolü var doğum öncesi
  • Program şöyle kesinleşiyor gibi;

Meke --> Taner'i Sabiha gökçen'den alır (09.30)
    sevensleepers1907, Src09, Nesferatu --> Avrupa yakasında buluşup beraber Ümraniye CF'a gelirler (09.45)
    Muradovskiy, 34UD5759 ve diğerleri --> Ümraniye CF'a gelirler (09.45)

Hep beraber Polonezköye hareket ederiz (10.15)
    Polonezköyde Brunch (11.00)
    Polonezköyde orman yürüyüşü (13.00)
    Demirciköyde çay ve gezinti (15.00) veya Polonezköyde mangal (16.00)
  • Kolpa Haber Ajansı (KHA) sunar:

Murad abi mangalı ve kömürü alıp canından çok sevdiği ve halen sıfır araç gibi duran kırmızı GT Sport'unun bagajına koyup getirecekmiş..

DrSkull, kardeş doğum haberini buluşmada almayasın?.. Ama eğer o gün filan doğum olma ihtimali varsa bence buluşmayı filan boşver derim, sen bizimleyken hanım doğurursa yanmışsın vallaha hep bu konuda lafı yersin sonra..

Allah hayırlısıyla rahat bir doğum nasip eder eşine inşallah..
  • Ben yavaş yavaş hazırlanayım

İnşallah düzgün bir tayyare ile uçarım. En son 2005'te Düsseldorf'tan Adana'ya AtlasJet Boeing 737 ile geldik, kalkıştan sonra uçağın altından acaip sesler geldi, Allah'ım dedim, vatan toprağını son bir defa görmek istiyorum, şu kul yapısı çelik kuş havada kalsın, en azından kaptan pilotun "Sayın yolcularımız, şu anda Türkiye Cumhuriyeti Hava Sahasına girmiş bulunuyoruz" demesini duyayım dedim... Çok şükür Allah'ım sağ salim Şakirpaşa Havalimanına indik o zaman...

Nereden Nereye Uçuş No Tarih Saat Durum Bagaj Kg
    Adana Istanbul H9-123 18/07/09 08:05 NOW OK 15
    Istanbul Adana H9-126 18/07/09 19:30 HOW OK 15

18 Temmuz 2009 Cumartesi - DH - VW Passat Kulübü İstanbul 2. buluşması

• Guzel program olmus.valla heyecanlandim yavv.
    Umraniye karfurun girisinden gorulebilecek bir mevzi konuslanirsal zaten gelen gorur.otoparkin derinlerine girmeye gerek yok.cok kalinmicak zaten.
    Hersey cok guzel olacak

Sevgiler
    Sedat
  • quote:

Orjinalden alıntı: meke

Program şöyle kesinleşiyor gibi;

sevensleepers1907, Src09, Nesferatu --> Avrupa yakasında buluşup beraber Ümraniye CF'a gelirler (09.45)

Program çok güzel olmuş kaç gündür foruma giremiyordum diyodum acaba ne yaptılar kesinleştimi diye tam açtım baktım program tamam.

sevensleepers1907(yener), Nesferatu beni kaç gibi almaya geliceksiniz.9.30 gibi karfurda olalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn09 -- 14 Temmuz 2009; 14:25:51 >

• Yukarıdaki uçaktayız, arkamda bir Kayserli vatandaş 1 metre çapında elektrikli tandır almış, bağaja koyacağına yanında götürüyor.

- Amca bu ne?
    - Tandır aldım yavrum, güzel pişiriyor bunlar biliyon mu?
    - Amca bunlar zaten Türkiye'de Almanya'ya gidiyor ya..
    - Yavrum Essen Türk Pazarından aldım, 100 yüroya ucuz
    - Amca hayırlı olsun, güle güle kullan amca...
    - ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: srcn09

quote:

Program çok güzel olmuş kaç gündür foruma giremiyordum diyodum acaba ne yaptılar kesinleştimi diye tam açtım baktım program tamam.

sevensleepers1907(yener), Nesferatu beni kaç gibi almaya geliceksiniz.9.30 gibi karfurda olalım

Sercan biz en geç 08:45 gibi Mecidiyeköydeyiz. Fatihlede ona göre konuşup anlaşırız. Sonra Mecidiyeköyden 2. Köprüye geçip Ümraniye Carrefourdayız Cumartesi Sabahı muhtemelen karşı tarafa trafik çok yoğun olmaz diye düşünüyorum. Rahatlıkla 09:30 da Carrefourda oluruz. Eğer yanlış düşünüyorsam biri beni uyarsın. Çünkü 2. Köprüdeki çalışma başladı başlayalı bu köprüden karşıya geçmedim.

• Millet
    Buluşma yerinide şöyle kararlaştıralım.
    Ümraniye Carrefour a girince ortalıkta bir speedy var. Mecburi istikamette speedy i solunuza alarak gidiyorsunuz. Speedy nin arkasına dolanınca bir üst birde alt otoparka yönlendirme tabelası var. Alt otopark girişinde buluşalım. Bu sıcakta tepede güneş vaziyette beklemeyelim. Mojna mı
    ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muradovskiy -- 14 Temmuz 2009; 14:55:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sevensleepers1907

Sercan biz en geç 08:45 gibi Mecidiyeköydeyiz. Fatihlede ona göre konuşup anlaşırız. Sonra Mecidiyeköyden 2. Köprüye geçip Ümraniye Carrefourdayız Cumartesi Sabahı muhtemelen karşı tarafa trafik çok yoğun olmaz diye düşünüyorum. Rahatlıkla 09:30 da Carrefourda oluruz. Eğer yanlış düşünüyorsam biri beni uyarsın. Çünkü 2. Köprüdeki çalışma başladı başlayalı bu köprüden karşıya geçmedim.

tamamdır ben 8.30 da hazırım Mecidiyeköyden 1.Köprüye çıkmak daha kolay daha yakın o saatte 1.köprüde trafik olcağını sanmıyorum ama yine karar sizin.Ben de tatil için 1.köprüden geçmiştim o kadar o da yol boştu

yol boş olursa 10-15 dk sürer 1. köprüden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn09 -- 14 Temmuz 2009; 15:03:46 >

• Murad abi, mojna..

Yener, huni etkisini bir daha düşüüüüüüünnnnn(huni etkisi: köprüye girmeden önce araçlar illegal 20 şerit halinde hareket ederken gişe sonrası legal 3 şeride düşer):
  • quote:

Orjinalden alıntı: DrSKULL

Yer belli oldu mu? Yoksa buluştuktan sonra mı gidilecek nereye gidilecekse? Muhtemelen sabah 10'a yetişmem mümkün değil, daha sonra katılabileceğim sizlere. Sabah eşimin son kontrolü var doğum öncesi

Sevgili İlker.
    Nasılsa akşam üstüne kadar birlikteyiz. Sen sakin sakin hanımla ilgilen. Sonra yukarıda cep telefonumu yazdım. Arayıp aramıza katılırsın.... Hanımında iki ayağını bir pabuca sokma.. En sıkıntılı zamanlarıdır şu sıralar....
    Bu arada bilmeyen arkadaşlar için yazayım. Doğumun ilk sinyalleri verildikten sonra ( su gelişi ile birlikte ) yaklaşık 6 saat sonra bebek doğuyor. Ben hanım hamileyken devamlı Bursaya gidiyordum her hafta. Acayip bir araştırma yapmıştım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 34UD5759

Kolpa Haber Ajansı (KHA) sunar:

Murad abi mangalı ve kömürü alıp canından çok sevdiği ve halen sıfır araç gibi duran kırmızı GT Sport'unun bagajına koyup getirecekmiş..

DrSkull, kardeş doğum haberini buluşmada almayasın?.. Ama eğer o gün filan doğum olma ihtimali varsa bence buluşmayı filan boşver derim, sen bizimleyken hanım doğurursa yanmışsın vallaha hep bu konuda lafı yersin sonra..

Allah hayırlısıyla rahat bir doğum nasip eder eşine inşallah..

Ben o mangalı ve kömürü başka bir şeye koyup getireceğim sen merak etme .... tövbe tövbe
    Bu arada laf yeme konusunu istersen toplantıda konuşalım ha?....

• Bizi tanımayanlar için fotoğraf koyalım bari....

Soldaki Barış 34UD5759 ) sağdaki ben...

Bakmayın gelen baskılara dayanamayıp Barış sakal ve bıyığı budasa da yani tip bu işte..
  • quote:

Çok super bir program olmuş. Ben ne yapacağım bilemiyorum ?
    Cuma akşamı 3 aile Maşukiye'de arkadaşların yazlığına gidiyoruz. Programı erteleyemedim malesef.
    Pazar günü döneceğiz. Ya Cumartesi günü basacağım gaza otobandan 200-250 geleceğim hemde Passat'ın son hızını test etmiş olurum .
    Yada bütün gün sizlerin orada yaptıklarını düşünüp tırnaklarımı yiyeceğim..
    Taner dostumu Istanbul'a gelmişken görmek istiyorum. Kimbilir birdaha ne zamana kısmet olur.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.