Şimdi Ara

18 Mart İzmir Balçova Palmiye AVM Vatan Bilgisayar açılacakmış (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
1
Favori
12.056
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir iki saat önce Vatan ın açılışından eve geldim. Kuyruk çok ben yaklaşık 4,5 saat bekledim. Bu kalabalıktan çok Vatan ın beceriksizliği biraz da. Çünkü ürünleri alırken yarım saat ancak bekledim ama geri kalan zaman kasada ödeme için beklemekle geçti. Yani gidecek arkadaşlar 2 kişi gitsinler Biriniz mutlaka kasada sırasında bekleyin. Diğeri de ürün alımı ile ilgilensin, orda sıra daha çabuk geliyor.
    Öncelikle bir kaç konuya açıklık getireyim. İndirim için Vatan'ın sitesine bakın ordaki indirimsiz fiyat üzerinden % 25 yapın alacağınız fiyat aşağı yukarı bu. Bazı ürünlerde biraz daha az indirim var (Ornek SSD diskler) ama coğunda indirim %25

Ben aldıklarımı örnek vereyim i5 2500 K (Intrenet sitesinde indirimsiz fiyatı 519 TL) Ben 388 TL ye aldım ( % 25.5) Yalnız görevli son 2500 K dedi
    Asus P8P67 PRO (470 TL indirimsiz ) indirimli 352 ( %25)
    4GB Kingston USB Bellek 4TL
    Inca mouse 1TL

İhtiyacınız varsa kuyrukda da beklerseniz fiyatlar iyi gözüküyor.

Sağlıcakla kalın

düzenleme : imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ring -- 18 Mart 2011; 18:15:02 >

• Ben de 3 gibi uğradım, baktım kuyruk rezilliği almış başını gitmiş.. Değil %25, %50 verse yine o rezilliği çekmem. Ne oldu almadım, ölmedim ya..

Vatan'ın sahibi de oralardaydı, vaktim yoktu yoksa eksiklik olarak gördüğüm birkaç konuyu iletecektim kendisine..

Palmiye açıldığı günden beri bitik bir avm, ilk defa girdim içine. Vatan'dan kira bile almıyor olabilirler burayı canlandırması adına. Mağaza biraz ufak kalmış, daha büyük ve gösterişli bir yer olmalıydı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL
    sennheiser px 100 varmıydı arkadaşlar ne kadar?

• TÜM ÜRÜNLERDE % 25 İNİDİRMVARDI SABAH 7 DE GİTTİM EN ÖNDE BEN GİRDİM İŞTE :D 21 TANE FLASH BELLEK ALDIM 4G B LIK TANESİ 4 TL DEN , ZATEN ÖYLESİNE GİTMİŞTİM , GENE HERZAMANKİ GİBİ ÇÇANKAYADAKİ SPOTÇULAR YÜZÜNDEN .............. PEK BİRŞEY ALAMADIK AĞZIMI BOZMAK İSTEMİYORUM ŞİMDİ , TEK KİŞİ 16 TANE 5800 ALDI , ÖRNEĞİN KAÇ TANE LCD LER LED TV LER ALDILAR SPOTÇULAR BUKADAR ŞEREFSİZLİK OLMAZ NEYSE AMA GÜZEL Bİ AÇILIŞ OLDU ORGANİZASYON 0 DI , WS.. WS.. çankaya ESNAFININ TA .... :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: babun31

TÜM ÜRÜNLERDE % 25 İNİDİRMVARDI SABAH 7 DE GİTTİM EN ÖNDE BEN GİRDİM İŞTE :D 21 TANE FLASH BELLEK ALDIM 4G B LIK TANESİ 4 TL DEN , ZATEN ÖYLESİNE GİTMİŞTİM , GENE HERZAMANKİ GİBİ ÇÇANKAYADAKİ SPOTÇULAR YÜZÜNDEN .............. PEK BİRŞEY ALAMADIK AĞZIMI BOZMAK İSTEMİYORUM ŞİMDİ , TEK KİŞİ 16 TANE 5800 ALDI , ÖRNEĞİN KAÇ TANE LCD LER LED TV LER ALDILAR SPOTÇULAR BUKADAR ŞEREFSİZLİK OLMAZ NEYSE AMA GÜZEL Bİ AÇILIŞ OLDU ORGANİZASYON 0 DI , WS.. WS.. çankaya ESNAFININ TA .... :D

Arkadaşım 21 tane flash belleği napıcaksın ayıptır sorması ? O küfür ettiğin çankaya esnafından hiç bir farkın kalmamış kusura bakma...
  • Valla spotçulardan kimseye bir şey kalmadı. Doğru dürüst stok kalmamış durumda. Örneğin Samsung 40c6000 ve 46c6000 tv yok. Kısacası yarın gitmeyi düşünen varsa hiç tavsiye etmem. Kasa kuyruğu rezalet 4-5 saatten önce ödeyip çıkmanız mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_deViLs

quote:

Orijinalden alıntı: babun31

TÜM ÜRÜNLERDE % 25 İNİDİRMVARDI SABAH 7 DE GİTTİM EN ÖNDE BEN GİRDİM İŞTE :D 21 TANE FLASH BELLEK ALDIM 4G B LIK TANESİ 4 TL DEN , ZATEN ÖYLESİNE GİTMİŞTİM , GENE HERZAMANKİ GİBİ ÇÇANKAYADAKİ SPOTÇULAR YÜZÜNDEN .............. PEK BİRŞEY ALAMADIK AĞZIMI BOZMAK İSTEMİYORUM ŞİMDİ , TEK KİŞİ 16 TANE 5800 ALDI , ÖRNEĞİN KAÇ TANE LCD LER LED TV LER ALDILAR SPOTÇULAR BUKADAR ŞEREFSİZLİK OLMAZ NEYSE AMA GÜZEL Bİ AÇILIŞ OLDU ORGANİZASYON 0 DI , WS.. WS.. çankaya ESNAFININ TA .... :D

Arkadaşım 21 tane flash belleği napıcaksın ayıptır sorması ? O küfür ettiğin çankaya esnafından hiç bir farkın kalmamış kusura bakma...

:) 21 tane flash belleği İZMİR ATATÜRK DEVLET HASTAHANESİ 1.BİYOKİMYA ÇALIŞANLARINA ALDIM , KENDİLERİ GELEMEDİLER , HEPSİNE 1 ER TANE , BENİ ELÇİ OLARAK GÖNDERDİLER , GİDİPTE O ÜRÜNLERDEN KAR ETME GİBİ Bİ AMACIM YOK ZATEN ORDA , ŞUAN BİLE GİTSEN AÇIKSA FLASH BELLEK BULABİLİRSİN , ÇÜNKÜ , ALAN GERİ BIRAKTI ÇÜNKÜ O BELLEKLERİN KAYIT ETTİRİLİP SONRA SIRAYA GİRİP VEDE EN FAZLA 2 TANE ALABİLDİLİN İÇİN İNSANLARDA Bİ KAÇ LİRA İÇİN ALMAK İSTEMEDİ HERALDE , GİTSEN BELKİ ŞU SAATE BULURSUN DİYE UMUYORUM .

• quote:

Orijinalden alıntı: tergen

quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

arkadasla gittik adım atıcak yer yok Samsung 40C650 alıcaktık 1425tl di vatanda sıra var akıllara zarar cıktık darty ye gittik orasıda o fiyata veriyor vatan indirim yaptıgı için darty den aldık aynı paraya.

Darty'nin internet sitesinde 1799 gözüküyor.

evet orda indirim yapıyorlar vatanla cekişmek için. bizim faturada %18 kdvd indirimi + indirim daha diyip 1425e veriyorlar gidip sorabilirsiniz.

garantisi büyük ihtimal samsung dur yani. yarın gelince görücez.
  • sennheiser px 100 varmıydı arkadaşlar ne kadar
    yok mu hiç bakan ya
  • vatanın balçovaya gelmesi çok iyi oldu darty bile sitesindeki fiyattan değil vatanın fiyatından veriyor lcd'yi, şu hareketi bestbuy yapamadı ben bestbuyın tüm ürünlerinde %25 indirim görmedim bu arada güle güle bestbuy hoşgeldin vatan bilgisayar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 18 Mart 2011; 21:31:18 >
  • cidden bu çuvalla telefon, flash bellek alanları kınıyorum
    yani bu indirim mağaza tanınsın müşteri gelsin diye yapılıyor.
    tek adam gelip bütün stokları bitirsin diye değil.
    ben olsam bir kişiye aynı üründen birden fazla vermezdim.
  • Bazı insanlıktan nasibini almamış kişilerin yaptığı gibi, spot dükkanına veya sağda solda pazarlamak için değil, evimde kullanmak için 1 adet LCD tv almak için 9:30'da giriş kapısındaydım.

Gözüme Philips 32" 3605 modelini kestirmiştim. Ben daha görevliye adımı yazdırırken stoklar bitmiş... Daha sonra LG 32" 420 modelini isteğimi söyledim. Zaten adımı yazdırana kadar bazı arkadaşlar çuvalla flash bellek, bavulla telefon almışlar, kuyruklara girmişler. O kasa kuyruğu çekilecek çile değil. 1dk'da yapılacak işlemi 7dk da yapan beceriksiz, sıcak satıştan ve mağazacılıktan nasibini almamış kasiyerlere ve oranın tecrübesiz yöneticisine saygılarımı iletiyorum.

Severim böyle aşkın ızdırabını diyip, Urla'daki işimi halletmek üzere yola çıktım. Saat 15:00 gibi tekrar Vatan Bilgisayar'a geri döndüm. Sabah açılışta benim önümdeki adamı hala kasa kuyruğunda gördükten sonra, kasada çalışan personelin ne kadar beceriksiz olduğunu bir kez daha anladım.

EEEH yerim LCD tv yi dedim, Media Markt, Dary e baktım dişime göre TV bulamadım. Forum'a gittim, Bimeks, Kipa, TeknoSA derken, TeknoSA'daki son kalan (teşhir değil) 32" FullHD Toshiba LCD tv (32LV703) yi 700 TL'ye alıp arabama koydum, sağolsunlar, benim için çalıştırdılar, denediler. Açılış gününe bir kez daha söverken arabama bindim. 32" Full HD LCD TV için ayırdığım 850 TL nin 700 TL'sini kullanmış olmanın verdiği huzurla sigaramı içerken, o TV de God of War oynamanın keyfini bu güzel yağmurlu İzmir gününde, direksiyon sallayarak keyifle hayal ettim.

Bu gün, Vatan Bilgisayar'dan alışveriş yapabilenleri tebrik ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi command_4 -- 18 Mart 2011; 23:47:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: command_4

Bazı insanlıktan nasibini almamış kişilerin yaptığı gibi, spot dükkanına veya sağda solda pazarlamak için değil, evimde kullanmak için 1 adet LCD tv almak için 9:30'da giriş kapısındaydım.

Gözüme Philips 32" 3605 modelini kestirmiştim. Ben daha görevliye adımı yazdırırken stoklar bitmiş... Daha sonra LG 32" 420 modelini isteğimi söyledim. Zaten adımı yazdırana kadar bazı arkadaşlar çuvalla flash bellek, bavulla telefon almışlar, kuyruklara girmişler. O kasa kuyruğu çekilecek çile değil. 1dk'da yapılacak işlemi 7dk da yapan beceriksiz, sıcak satıştan ve mağazacılıktan nasibini almamış kasiyerlere ve oranın tecrübesiz yöneticisine saygılarımı iletiyorum.

Severim böyle aşkın ızdırabını diyip, Urla'daki işimi halletmek üzere yola çıktım. Saat 15:00 gibi tekrar Vatan Bilgisayar'a geri döndüm. Sabah açılışta benim önümdeki adamı hala kasa kuyruğunda gördükten sonra, kasada çalışan personelin ne kadar beceriksiz olduğunu bir kez daha anladım.

EEEH yerim LCD tv yi dedim, Media Markt, Dary e baktım dişime göre TV bulamadım. Forum'a gittim, Bimeks, Kipa, TeknoSA derken, TeknoSA'daki son kalan (teşhir değil) 32" FullHD Toshiba LCD tv (32LV703) yi 700 TL'ye alıp arabama koydum, sağolsunlar, benim için çalıştırdılar, denediler. Açılış gününe bir kez daha söverken arabama bindim. 32" Full HD LCD TV için ayırdığım 850 TL nin 700 TL'sini kullanmış olmanın verdiği huzurla sigaramı içerken, o TV de God of War oynamanın keyfini bu güzel yağmurlu İzmir gününde, direksiyon sallayarak keyifle hayal ettim.

Bu gün, Vatan Bilgisayar'dan alışveriş yapabilenleri tebrik ediyorum.

DOSTUM belki karşılaşmışızdır :) , Dediğim gibi Spotçular iş başındaydı gene , ( arka kapıda sağ köşede bi kalabalık vardı dikkatini çektiyse ) o adamların hepsi 1 erer şahıs hepside ailesi amca ws.. geldiler , hepside spotçu , almadıklarını bırakmadılar , İsimde vermek istemiyorum aslında , çankayadan bi kaç spotçu ismi onların sahipleri geldiler aldılar ....

• Bu rezilliğin tek sorumlusu buna izin veren firma yada mağazadır.
    Benzer sahneleri daha önce BB ve MM açılışlarında ve kampanya günlerinde çok gördük. Otobüsle insan getiriyorlardı.
    Çözüm istenirse var elbette ve gayet basit. Kampanyaya bir kaç kural getirmek:
    *Herkes aynı üründen sadece bir tane satın alabilmeli, fazlası yasak.
    *Satışlar sadece kredi kartıyla yapılmalı.
    *Kredi kartı alıcının kendi kartı olmalı.

Aksi halde ürünlerin yağmalanmasını engellemek mümkün değil malesef.....

quote:

Orijinalden alıntı: dark-knight

cidden bu çuvalla telefon, flash bellek alanları kınıyorum
    yani bu indirim mağaza tanınsın müşteri gelsin diye yapılıyor.
    tek adam gelip bütün stokları bitirsin diye değil.
    ben olsam bir kişiye aynı üründen birden fazla vermezdim.

• balçovada oturuyorum yürüyerek agora evime 5 dakika en uzak kipa bile 15 dakikamı alıyor hafta sonu nereye gideyim diye şaşırıyorum ben napıyım
  • VATANIN SAHIBI OLSAM MAGAZANIN GIRISINE SPOTÇU VE CEP TELEFONU SATAN ŞAHISLARIN GİRMESİ YASAKTIR DIYE BILBOARD ASTIRIRDIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

VATANIN SAHIBI OLSAM MAGAZANIN GIRISINE SPOTÇU VE CEP TELEFONU SATAN ŞAHISLARIN GİRMESİ YASAKTIR DIYE BILBOARD ASTIRIRDIM

Niye böyle birşey yapasın ki? Spotçularda para verip almıyomu? Önemli olan adamlar malları satıyor, kime sattığı umrundamı onların?
  • Biz vatandaşlar için Çözüm sadece kredi kartı ile ve kendine ait kredi kartı olan kişilere ürün satılması. Ama bu bizim için geçerli olan uygulama, Şirket için amaç olabildiğince çok mal satmaksa bu tip çözümlere ihtiyaç yok.
  • Dün 17 gibi gittim, amacım nokia c5-03 tel almaktı. Ama ben hayatımda böyle kasa sırası görmedim, rezillik. 150 lira indirim için değil, biri gelip sana 150 lira vereyim beklermisin şu sırayı dese beklemem. Gören de yüzde70 indirim var sanır. Bu kadar yetersiz bir açılış görmedim, aradım bugün de aynı şekilde kuyruk varmış. Sadece usb bellek ya da mouse tarzı şeyler alıp sıra bekleyen bile vardı, yazık. 5 saat sıra beklemeyi göze alan varsa gidebilir.
  • Hangi şehir acaba. Benda darty e gidiyorum tv için...
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tergen

quote:

arkadasla gittik adım atıcak yer yok Samsung 40C650 alıcaktık 1425tl di vatanda sıra var akıllara zarar cıktık darty ye gittik orasıda o fiyata veriyor vatan indirim yaptıgı için darty den aldık aynı paraya.

Darty'nin internet sitesinde 1799 gözüküyor.

evet orda indirim yapıyorlar vatanla cekişmek için. bizim faturada %18 kdvd indirimi + indirim daha diyip 1425e veriyorlar gidip sorabilirsiniz.

garantisi büyük ihtimal samsung dur yani. yarın gelince görücez.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.