Şimdi Ara

18 Mart İzmir Balçova Palmiye AVM Vatan Bilgisayar açılacakmış (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
1
Favori
12.056
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drberk2
    Hangi şehir acaba. Benda darty e gidiyorum tv için...
    quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

quote:

Orijinalden alıntı: tergen

quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

arkadasla gittik adım atıcak yer yok Samsung 40C650 alıcaktık 1425tl di vatanda sıra var akıllara zarar cıktık darty ye gittik orasıda o fiyata veriyor vatan indirim yaptıgı için darty den aldık aynı paraya.

Darty'nin internet sitesinde 1799 gözüküyor.

evet orda indirim yapıyorlar vatanla cekişmek için. bizim faturada %18 kdvd indirimi + indirim daha diyip 1425e veriyorlar gidip sorabilirsiniz.

garantisi büyük ihtimal samsung dur yani. yarın gelince görücez.

izmir balçova migros 5m karşısı

• Bugün nasıl durumlar?
  • VATANDA SIRA BEKLEMEYE GEREK YOK DARTY AYNI FIYATA VERIYOR...
    Vatan brosurunu aldım Dartye gıttım 40c6000 aldım 1793 tl ye ustelık bır kampanya daha vardı samsung lcd alana TOKAI MARKA 19" LED PARLAK EKRAN TV 199TL.BIRDE ONU ALDIM VATANDAN DAHA AVANTAJLI OLDU...
  • Arkadaşlar,
    cep telefonu fiyatlarını merak edenler için 3 örnek;

5800.............. 390 TL

C3................. 300 TL

Galaxy Ace..... 630 TL
  • Onlarda olayın farkında ve spotçulardan fazlasıyla rahatsızlar. Bugün sabah gittiğimizde mağazaya girmek için 1 saat, ama cep telefonu bölümünde ödeme yapmak için yaklaşık 2 saat bekledik. Çankaya esnafı maşşallah ordu gibi gelmişler sırada en az 20 elemanları vardı. Mağaza yöneticileri dün de gelen bu spotçuları tanıyordu zaten. Görevliler sıradakileri birkaç kez sözlü olarak uyardı, amaçlarının son tüketiciye ürün satmak olduğunu ve kimseye 1 üründen fazla vermeyeceklerini söyledi. Spotçular kurnaz zaten farklı isimlerle sipariş yazdırıp birini cep telefonu bölümündeki kasadan diğerini de normal kasalardan halledip herbiri 3er 4er telefon aldılar.
    Durum böyle olunca önünüzde 5-6 kişi görünmesine rağmen farklı isimlere bir sürü işlemler yapılıyor kuyruk bitmek bilmiyordu.

Mağaza yöneticilerinin uyarıları yerindeydi ama biraz geç kalmışlardı, bu açılıştan önce duyurmalıydı ki, spotçular hiç yanaşmasın.
    Vatan Bilgisayarın amacı spotçulara toptan ucuz mal satmak değil, öyle olsaydı perakendecilere hizmet vermezdi zaten veya bitpazarına götürür orda toptan satardı.
    Ucuz satıp, çok satmak da değil amaçları.
    Onların tek amacı son tüketiciyi çekmek, mağazayı tanıtmak ve ayaklarını alıştırmak. İndirimsiz zamanlarda da gelip alış veriş yapmaları için zemin hazırlamak....
    Sonuçta olan biz tüketicilere oluyor. Ya çok fazla beklemek zorunda kalıyoruz, ya da aradığımız ürünü bulamıyoruz malesef...

quote:

Orijinalden alıntı: palet

Biz vatandaşlar için Çözüm sadece kredi kartı ile ve kendine ait kredi kartı olan kişilere ürün satılması. Ama bu bizim için geçerli olan uygulama, Şirket için amaç olabildiğince çok mal satmaksa bu tip çözümlere ihtiyaç yok.

• Nokia E52 ne kadardır acaba?
  • Ben de büyük ihtimalle E52 için gideceğim yarın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HighVoltage

Tekelden bahseden kim? Kapalı ekonomi mi kaldı da devlet tekeli savunulsun. Bir tek yerde tekel önerisi yok. Tekel değil, tröstleşme bile var bu memlekette de dünyada da. Hangi gözlerle bakıyorsanız artık. Taşeronlaşma çerçevesinde verilmiş bir cevabı tekele çevirebilmek ayrı bir zanaat. Ha taşeronlaşmanın yerine zaten devlet tekelini tercih ederim. Çünkü insan hayatına (Ekonomik, sosyal vb.) önem veriyorum. Taşeronlaşmanın nelere sebep olduğunu öğrenim hayatım boyunca gördük araştırmalarla. Bırakın verimliliği vs. taşeronlaşmadan bahsettiniz ki onun aklanacak yanı yok. İstihdam piyasası ve sorunlarıyla pek alakanız yok belli ki sadece tüketici ya da sermaye gözüyle bakıyorsunuz olaya. Neyse AÖF ü kaynak gösterme falan girdiyse işin içine zaten kaale alınacak durum değil selametle.

+ 1905 .Doğru söze ne hacet.Bu ve buna benzeyen insanların problemi ne biliyor musun ben sana söyleyim.Bunlar oturduğu sıcak yerden ahkam kesmeye bayılırlar.Geçim derdimiş,emeğe saygımış umurlarında değil.Çünkü hayat onlar için hep kolay olmuştur.Görmemişler ki zorluk yaşamamışlar...Tok açın halinden ne anlar misali bunlar öteki dünyanın insanları.Boşver arkadaşım böylesi insanlara anlatamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahadirari -- 19 Mart 2011; 18:45:18 >

• quote:

VATANDA SIRA BEKLEMEYE GEREK YOK DARTY AYNI FIYATA VERIYOR...
    Vatan brosurunu aldım Dartye gıttım 40c6000 aldım 1793 tl ye ustelık bır kampanya daha vardı samsung lcd alana TOKAI MARKA 19" LED PARLAK EKRAN TV 199TL.BIRDE ONU ALDIM VATANDAN DAHA AVANTAJLI OLDU...

Ben de Darty'ye uğradım bugün fakat fiyatları 1793 TL değildi,tam 2199 TL'den veriyorlardı. Acaba siz broşürü götürünce mi o fiyattan verdiler? Hani Media Markt'ın bazı ürünlerde yaptığı gibi "En Ucuz Fiyat Garantisi" gibi bir olay mı var?
  • AKŞAM 19:00 GİBİ ÜNLÜ VATAN PC GİİTİM HEHHEHEHEH KAPIDA SIRA İÇERİDE SIRA SANKİ BEDAVA DAGITIYORLAR EGER TEKNOSANIN YAPTIGI İNDİRİMİN YARISINI YAPMIYORLAR YİNEDE KALABALIK MAVİ ŞEHİR CAFUR BU KALABALIK YOKTU
  • Evet broşürle gittim hatta broşürü alıkoydular:)
    quote:

Orijinalden alıntı: jedaynayt

quote:

VATANDA SIRA BEKLEMEYE GEREK YOK DARTY AYNI FIYATA VERIYOR...

Ben de Darty'ye uğradım bugün fakat fiyatları 1793 TL değildi,tam 2199 TL'den veriyorlardı. Acaba siz broşürü götürünce mi o fiyattan verdiler? Hani Media Markt'ın bazı ürünlerde yaptığı gibi "En Ucuz Fiyat Garantisi" gibi bir olay mı var?

• sennhieser px 100 varmı arkadaşlar?
  • bir daha bedava dağıtım olsa vatan bilgisayara gitmem, düzeni sen sağlıycan arkadaş
    sen ben tepki koymazsak bu böyle gider, ayrıyetten palmiyenin havalandırma sistemi berbat logar kokuyor.
  • Darty'nin yaptigi uygulamayi best buy da yapiyor(du) bu arada. Hatta best buy'in ekipleri vardi, magazaya gelip ornegin bir tv alacak, ama bu urun mediamarktta su kadardi dediginde, ekipten biri mediamarkt'a kontrol amacli gidip bilgi veriyordu. o fiyattan veriyorlardi.

best buy bu durumu reklam etmedi sadece, onunu alamazlardi yoksa.

vatan bilgisayar benim begendigim bir teknoloji marketidir bu arada, yasattiklari sikinti ise maalesef bu tur acilislarda sik karsilastigimiz durumlardan. gidip de magdur olan arkadaslara gecmis olsun.
  • Samsung wave 2 ne kadardı? Olmadı Samsung ace alacağım. Stok kalmışmıdır?
  • Ben Ace aldım, ama kayıtta wave 2 diye girmişler, kasada sorun çıktı.
    Bu yüzden fiyatını tesadüfen öğrenmiş oldum arkadaşım.. 730 TL gibi bir fiyat çıkmıştı....
  • Teşekkürler gokmay birazdan almaya gidiyorum. Kredi kartında limit vardır inş. Ace nasıl, memnunmusunuz?

Sizinle hakem heyeti hakkında görüşmüştük. Dava sonuçlandı geçenlerde, sorunsuz bir şekilde iadeyi aldım. :)
  • vaybe fiyata bak şaka gibi şu telefonda şu fiyati bir kez gordum onuda kaçırdım, bunuda kaçırdık sayılır istanbuldan izmir'e bi telefon için gidemem dimi
  • Bak buna çok sevindim, gözün aydın, sabrın sonu selametmiş....

Telefonu daha dün aldım, genel anlamda bir sorun yok şimdilik. Fiziki olarak mükemmel bir cihaz; Ekranı, dokunmatiği, boyutları, kasası vs...
    Androidli ilk cihazım, işlevsellik olarak daha çok yeni, tanımaya çalışıyorum...

quote:

Orijinalden alıntı: Söylev

Teşekkürler gokmay birazdan almaya gidiyorum. Kredi kartında limit vardır inş. Ace nasıl, memnunmusunuz?

Sizinle hakem heyeti hakkında görüşmüştük. Dava sonuçlandı geçenlerde, sorunsuz bir şekilde iadeyi aldım. :)
  • Teşekkürler gokmay. Evet baya bekledim (5 ay kadar) ama istediğim gibi sonuçlandı. Fatura yasal sınırın neredeyse 2 katı idi ama itiraz etmediler. İçeriden bi hanım yardımcı oldu sağolsun.

Bende yolda giderken aceye karar verdim. Fakat o kuyruğu görünce söylene söylene geri döndüm.

Birde vatan eksik kalmamak için açmış o mağazayı galiba. (Bir Mediamarkt değil Güntekin ) Dışarıdan çok küçük duruyordu.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.