Şimdi Ara

17000 ikinci el tavsiyesi--anlayanlardan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hacım coltlara bi bak sen fiyatına göre en iyi araba merso motoru kullanıyo ve 12 yıl paslanmazlık garantisi var.
  • @666

Hocam 12 mi bakmak şart olur o zaman, teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hooper

@666

Hocam 12 mi bakmak şart olur o zaman, teşekkür ederim

tabiki 12.bilmiyodun dimi?
  • yok vallahi bilmiyordum, teşekkür ederim sayenizde öğrenmiş oldum
  • @anlhcylmz

hocam kusura bakmayın kaçırmışım önerinizi, teşekkür ederim. Takıntılarım yok dediğiniz gibi tavsiyenize göz atmaktayım.
  • 17 bin e al bi tane eski kasa clio symbol 1.5 dci 1000 km üzerinde gidersin 1 depo ile gerisini boşver reno iyi araba parçası ucuz yakıtı az ama takoz gibi araba pedere degiştirelim diyorum degiştirmiyor 2003 ten beri 90 ps connect 110 ps connectte takılıp kaldık sırf yakıt yüzünden degiştirmek isitiyorum aracı yoksa yol tutuşu hızlanması diyecek yok 110ps bastın mı koltuga yapışıyorsun :)
  • @matraxx3306

Hocam teşekkürler öneriniz için lakin renault, fiat gibi markalara pek yönelmek istemiyorum.

@anlhcylmz

İncelemeler sonucu sağlamlık konusunda daha doğrusu güvenlik konusunda önerdiğiniz aracı pek beğenmedim, ilginize teşekkür ederim.
  • Başka önerisi olan varsa alabilirim arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hooper -- 5 Aralık 2011; 1:41:33 >
  • Güncel, varsa diğer öneriler araştırma aşamasındayım hala
  • Düşünmeyin. BMW alın. Ama E32 750iL veya 740iL
  • Mitsubishi Lancer 2004-2006 temiz bulursanız satana kadar vurup kırmadığınız takdirde sadece bakımları için servise gidersiniz. Bana göre kasası da çok hoş..

En büyük eksisi çoğu japon gibi yol sesini içeri alır.
  • @mutu22

hocam teşekkür ederim daha önce de tavsiye etmişlerdi bakıyorum uygun bişey bulamadım belirlediğim fiyat aralığında ama aramaya devam

@arnex7

hocam teşekkür ederim listeye ekledim önerinizi

265_deadman

hocam şaka yapıyosunuz galiba?
  • 10 gün önce 18000e şöyle bir araç aldı bi tanıdıkhttp
    ://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-101-beygir-boya-yok-degisen-yok-orjinal-58-bin-km-de-61375427/detay/
  • Selamlar,
    Fazla masraf çıkarmayacak (yakıt, bakım), donanımı yeterli, iç hacmi geniş, performanslı bir araç araç arıyorsan sana tavsiyem Mitsubishi Colt olur.
    Öncelikle araç Mitsubishi ve Mersedes'in ortak üretimi. Hollanda'da Volvo S40 araçlarının'da üretildiği Nedcar fabrikasında üretilmiş. Parçalarının çoğu Alman üretimi. Sana önereceğim 1.3 95 hp motoru Mitsubishi'ye ait. Şimdiye kadar herhangi bir mekanik, elektronik sorun yaşayana rastlamadım. Bu araç zaten sorunsuzluğu dolayısıyla Avrupa'da aldığı ödüller var. 17000 tl bütçe ile 2006-2007 model temiz bir COLT bulursun. Sadece 15000'de bir bakımını yaptırır (Triger'i zincirli, ağır bakımı yok) çok donanımlı bir araca binersin. Ama eğer (kİ bence COLT'un en büyük artı özelliğidir) AMT yarı otomatik vites istersen bütçeni biraz arttırman lazım.
    Yakıt değerleri şehir dışı 4.5-5, şehir içi 6.5-7 lt civarında.
    Bu aracı biraz araştır ben ne kadar anlatsam boş, bende alalı 1 hafta kadar oluyor.(2007 1.3 AMT) Fiyat/ performans açısından çok iyi bir araç. 2. eli zayıf diye hiç düşünme, aracı bilen biliyor. Satması çok rahat, temizini bulması zor :))
    Bence tam sana göre.

• @eylülnisaeyvaz

hocam teşekkür ederim çok iyi denk getirmiş gerçekten o fiyata güle güle kullansın bakalım biz de düşerse değerlendiririz.

@coskunserce

hocam teşekkür ederim evet bayağı colt öneren oldu etrafımda ancak 1.3 olanının çok hantal kaldığını 1.5 olana bakmamı önerdiler siz tam tersini önerdiniz kafam karıştı şimdi.
  • hocam bence 2001-2002 Opel Vectralara bakmalısınız LPGde olursa tadından yenmez..

• @onurcan91

hocam teşekkür ederim opeller dediğiniz gibi listede varlar bakıyorum

@mehmetxxxx

hocam teşekkür ederim chevrolet güvenlik ve sağlamlık konusunda diğer markalara göre zayıf kalmış araştırdığım kadarı ile ondan ilgilenmiyorum artık
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.