Şimdi Ara

17 gece 18 günlük Avrupa turumu SATIYORUMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Geçen yıl eşimle birlikte 17 gece 18 günlük her gece konaklamalı otobüsle Avrupa turu satın aldık. Ama son anda bizden kaynaklanan bir aksilik yüzünden tura katılamadık. Bu yıl da bebek beklediğimiz için gidemiyoruz. Turun bu yılki fiyatı kişi başı 1250 Euro ama biz geçen yıl aldığımız fiyat olan 1150 Eurodan satıyoruz. Tur şirketinin ismi Europanoramic. sayfasında farklı tarih seçenekleri var. kendinize uygun tarihi seçebilirsiniz. İlgilenen olursa detaylar için mesaj atabilir.

• Şu anki kurlarla bu fiyata satmanız imkansız gibi bir şey.
    Bu tarz otobüs turlarını biliyorum.
    Neredeyse 20 ülke görülüyor.Paramız değer kaybetmese çok güzel bir tur seçeneği(idi).
    Şansınız bol olsun.
  • Arkadaşın dediği gibi güncel kurla 18.000 TL gibi bir rakam eder 2 kişi için. Daha bunun içinde vize masrafları ve ekstra turlar da olacaktır. Nerden baksanız 30.000 TL yi geçer turun maliyeti.

Gitmek isterdim lakin 30000 TL çok para.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PyRRhiC

Arkadaşın dediği gibi güncel kurla 18.000 TL gibi bir rakam eder 2 kişi için. Daha bunun içinde vize masrafları ve ekstra turlar da olacaktır. Nerden baksanız 30.000 TL yi geçer turun maliyeti.

Gitmek isterdim lakin 30000 TL çok para.
    Aynen aniden para kaybedibce tl şuan şmkansız ama eskisi gibi olsa tl çok iyi fırsat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1250 euroluk turu satamazsanız yanacak. ve siz sadece 100 euro indirim yaparak satıyorsunuz. peh...
  • Konu 5 ay önce asılmış, kur'a laf edenler 5 aydır nerdeydiniz, hepiniz yeni mı görüyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konunun ne zaman açıldığını sorgulayıp insanların yorumlarını eleştirilerini gömeceğine, yanacak olan turu 100 euro zararla satmaya çalışan şark kurnazını eleştir bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.