Şimdi Ara

17-19 Şubat arası EVGA 'Kepler' Tanıtımı yapabilir!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Biz biraz şüpheliyiz ama NVIDIA 17 Şubat Cuma günü, EVGA'nın PDXLAN GK104 çiplerini gösterebilir.
    EVGA, Şanzıman Yazılım ve NVIDIA'nın en son bilgileri ile geliyor.

Bu hafta sonu, Portland, Oregon'da yer alan 19. PDXLan göreceksiniz. Hafta sonu boyunca, EVGA, yeni nesil vites kutusu yazılımı yeni bir oyunun PhysX demo çalıştırıp "Kepler" göstermeyi planlıyor. Biz, bu özellikleri yalnız oyun hakkında konuşurken, hafta sonu boyunca gizli kalmasını bekliyoruz ve Kepler, gelecek hafta içinde takip edecek resmi açıklayacak.

Demo hafta sonu (17-19 Şubat, 2012) sırasında olur bu yana, olay kuşkusuz çalışan donanım daha ziyade, oyunun kendisi üzerinde durulacak.

Çeviri; Google translate

quote:

NVIDIA GK104 demonstrated on Friday?

We doubt it a little but NVIDIA may show off its GK104 chip at EVGA's PDXLAN on Friday, February 17th. The very latest information comes from EVGA, Gearbox Software and NVIDIA.

This weekend will see 19th PDXLan taking place in Portland, Oregon. Over the course of weekend, EVGA plans to showing the next generation "Kepler" running PhysX demo of a new game from Gearbox Software. We expect that specifications stay the secret over the course of weekend, with everybody talking about the game alone, and the official unveil of Kepler will follow in weeks to come.

Since the demo will happen during the weekend (February 17-19, 2012), the event will doubtlessly focus on the game itself, rather than the hardware running it.

• "Şanzıman ve Vites Kutusu" ilginç
  • hadi bakalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

"Şanzıman ve Vites Kutusu" ilginç

çeviride oraları görünce bende koptum zaten
    Ne alaka ise anlamadım.. Gearbox Software diye bir yazılımın tanımından bahsedilmiş..
  • google terk
  • quote:

Orijinalden alıntı: (((TeAcHeR)))

google terk

Allah iyiliğini versin. sesli güldüm

• saol dJ_bLoW . Gearbox ın hangi oyunu tanıtılıcak ki? Borderlands 2 mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

saol dJ_bLoW . Gearbox ın hangi oyunu tanıtılıcak ki? Borderlands 2 mi?

Rica dostum.
    Hiç bilmiyorum. haberde de fazla detay belirtilmemiş. kesinliğide yok zaten ama,
    Önümüzdeki hafta bazı konuların netlik kazanacağı ve şekilleceği bir hafta olacak sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

saol dJ_bLoW . Gearbox ın hangi oyunu tanıtılıcak ki? Borderlands 2 mi?

gelse de oynasak..
  • Merakla heyecanla bekliyoruz
  • Umarim tanitim yapilir heyecanla bekliyoruz.
    Edit:Haber icin tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marfoglu -- 14 Şubat 2012; 22:34:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.