Şimdi Ara

16Mbit ADSL için en uygun Taahhütsüz fiyat?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 16Mbit ADSL için en uygun Taahhütsüz fiyat?

1 Şubat itibari ile milenicom taahhüt bitiyor. Bu dandik alt yapı ile (ADSL port var ve 15Mbit hat desteği var) en uygun fiyatı arıyorum.

Ping önemli, değil. içerik tüketimi film indirme / izleme youtube izleme sosyal medya o kadar. Taahhütsüz olmalı ki şans eseri telekom atyapı döşerse yüksek hızlara firmalara geçebilelim..

• telekom yeni abone 1ay bedava 24aylık 105 diyor. 100tl ye denk gelir.

bir de transfer fırsatı diye kampanya gözüküyor 24aylık 89tl gözüküyor.

• mustafa_demir87 M kullanıcısına yanıt

Pelicell fiyat olarak dikkat çekici 16Mbit ADSL 55TL. Taahhüt yok. Fakat forumda güncel konusu yok.

Bildiğim kadarı ile ISS ler arasında 3 aydan önce geçiş olmuyor. 3 aydan önce geçiş için abonelik iptali ve yeni abone başvrusu gerekiyor. Bu durumda zatendandik olan bu alt apıda ADSL port kaybetme riski çok yüksek.

Port sıkıntısı olmasa gözüm kapalı denerdim bu pelicell

Şok marketin, Şok neti 70TL.. 75TL çıkarsam seçimim GibirNET olur. Bu firmayı bildiğim için..

• Tbtnet ve gibirnet kullandım. Şimdi Turkcell sol kullanıyorum. Tahahhütün iyi birşey olmadığının farkındayım ama yakında bunların hepsine zam gelecek. Yerinizde olsam altyapim sağlam ise tahahhüt verip fiyatı 24 aya sabitletirdim. Kişisel görüşüm 1 sene içinde 100 TL ye internet kalmayacak.
  • 16Mbit ADSL için en uygun Taahhütsüz fiyat?

Tavsiye ederim
  • mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    16Mbit ADSL için en uygun Taahhütsüz fiyat?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.