Şimdi Ara

169 TL Keenetic Omni 300 Mbps 2x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB Menzil Genişletici Access Point

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
5.669
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 5 ay önce kuponlarla 230 tl ye almıştım cok iyi fiyat ihtiyacı olanlar değerlendirebilir. Gayet kullanışlı şık bir ürün bir sorun yaşamadım şuana kadar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ah bir de modemi indirime girse

• Teşekkürler. Aldik bir tane.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lite fiyatına Omni. Güzel kaçırmamak lazım ihityacı olanın.

2 katı RAM + USB 2.0

169 TL Keenetic Omni 300 Mbps 2x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB Menzil Genişletici Access Point

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 2 Mayıs 2021; 15:33:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmmd.dmr20

5 ay önce kuponlarla 230 tl ye almıştım cok iyi fiyat ihtiyacı olanlar değerlendirebilir. Gayet kullanışlı şık bir ürün bir sorun yaşamadım şuana kadar

Örnegin ağ paylaşımda hız dağılımını yapabilirmiyioruz örnegin ağ2 ye en fazla 5 mbit filan ?

• Uygulamasında vardı kullanıcıya göre hız kısıtlaması yapma . Çok bilgim yok ev kullanıcısıyım. Çekme gücü iyi bağlantı kopması vs olmuyor

• 5G destekliyor mu acaba?

• Bu ne işe yarıyor. Benim superonline fiber modemimin 5 ghz menzili çok düşük sürekli kopuyor. 2.4 ghz ileyse 30 mb internetten akşamları twitch bile izlenmiyor.
    Az önce indirme yaptım 700-800 kb arası indirme yapabildim steamden, normalde 4 mb olmasi lazım.

• Omni dsl modeminden uzak durun. Sürekli kopar, hız düşer, hız stabil vs onlarca sorunu var.

Modem dediğin bir kere ayarlar sonra nerede olduğunu bile unutursun. Sorunsuzca işini yapar. Ailemde tp link eski bir modem var sıfır sorun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • omni dsl indirime girseydi keşke zamanında(geçen yıl nisan ayı) 210 tl civarında bir ücretle satın almıştık 5 yıl garantili. yazlık için lazım 330 tl den aşağı satılmıyor

edit: düzeltildi 169 TL Keenetic Omni 300 Mbps 2x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB Menzil Genişletici Access Point 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anaksimenes35 -- 3 Mayıs 2021; 10:7:36 >
  • Bu ürünün özellikleri ne acaba bilen birisi cevaplayabilir mi? Odama gelen bir ethernet kablosu var ben bu ethernet kablosunu bu cihaza takıp, bu cihaz üzerinden kayıpsız bir şekilde wifi alabilir miyim?

• Takip

• ozdx O kullanıcısına yanıt

O özellik varmış yorumlarını da okudum gayet olumlu geldi. 1 adet sipariş geçtim. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

• keenetic ürünleri çok problemli hocam keenetic extra dsl kullandım sürekli internet kopması yaşıyordum ve kendi kendine internet bağlantısını kesip internetten atıyordu.tp link vr300 aldım kafam rahat çekim alanları ikisininde aynı ekstra bir menzil artırıcı vs yok yalan bence çok övülüyor marka sadece yazılım avantajı var birde mesh çok fazla reklamı yapılan bir marka ben pişman oldum siz olmayın alın beğenmezseniz iade edersiniz.

• XnoX kullanıcısına yanıt

Router olarak kullandığınızda yönetimsel birçok ayarlama ve sınırlama özellikleri yapabilirsiniz.

• enorton E kullanıcısına yanıt

Sadece 2.4Ghz wiifi kanalına sahip modeldir. Dual band yani 2.4Ghz ve 5Ghz destekli modelleri Keenetic City ile başlar.

• Buİnsansa kullanıcısına yanıt

Router

Wifi Tekrarlayıcı (Kablolu ve Kablosuz)

İstemci

gibi farklı modları ile kullanabileceğiniz bir ağ erişim cihazıdır.

Superonline ve diğer bir çok servis sağlayıcısının sağladığı modeom/routerların genel problemlerinden biri wifi kanallarının sağlıklı çalışmamasıdır. Bu kanallara kablosuz olarak tekrar edici bir cihaz bağlandığında da verim almanız güçlükle ihtimal zordur.

• muhalif13 kullanıcısına yanıt

Maalesef altyapı sağlayıcının DSLAM cihazları ve bunların yazılımlarındaki eksiklik nedeni ile birçok yeni nesil modemde bu sorunları yaşarsınız ve dediğiniz şekilde bir kullanımı tatmanız %50'den düşük bir ihtimaldir.

Keza Asus marka modemlere ISS'e göre 3 farklı yazılım sunulmaktadır.

Bu sebeple yaşadığınız sorunları Keenetic yazılımı içindeki ayarlar ile minimize edebilirdiniz.

Dediğiniz eski Tp-Link modem muhtemelen servis sağlayıcısının sizlere sağladığı ve kendi altyapılarındaki cihazlara uyumlu olması için devamlı kod gönderilen bir modeldir.

• anaksimenes35 kullanıcısına yanıt

Omni DSL ne zaman 140TL oldu. Keenetic DSL modellerinin hiç bu bareme indiği hatalı bir fiyat dahi hatırlamıyorum. Trendyol'daki 250TL fiyat hatası Extra DSL'ler haricinde...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.