Şimdi Ara

1600-1800 TL arası tv tavsiyesi olan ?(Bugün alıyorum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1600-1800 tl arası televizyon arıyorum bugün tv almaya gideceğim.Görüntü kalitesi iyi olan televizyon tavsiyelerinizi bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: HaYaTiTehLiKe

Arkadaşlar 1600-1800 tl arası televizyon arıyorum bugün tv almaya gideceğim.Görüntü kalitesi iyi olan televizyon tavsiyelerinizi bekliyorum

http://www.hizlial.com/u05.011.1165.0201/lg-42lv570s-42-600hz-usbmovie-full-hd-led-tv-smarttv-uydu-alicili

• quote:

Orijinalden alıntı: spawn1990

quote:

Arkadaşlar 1600-1800 tl arası televizyon arıyorum bugün tv almaya gideceğim.Görüntü kalitesi iyi olan televizyon tavsiyelerinizi bekliyorum

http://www.hizlial.com/u05.011.1165.0201/lg-42lv570s-42-600hz-usbmovie-full-hd-led-tv-smarttv-uydu-alicili

3D olsaydı hemen alırdım.Ancak bence almışken 3D almak daha iyi olur düşüncesindeyim.birde sanırım senin önerdiğin model 2011 serisi herhalde?

• quote:

o fiyata alabilecegib en iyisi

philips 4307 veya lg615s

baska dayok zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardımınız icin tesekkurler Gercekten cok yardimci oldunuz!!! Samsung es6140 aldim. Lanet olsun artik forum yardim isteyenleri hic sallamıyor

• Hocam çok hızlısın :) Dün öğlen başlık açmışsın, yorum beklemişsin, sonrasında da aynı günün akşamında 40ES6140 almışsın :) Genelde herkes nerden baksan bir hafta araştırır. Bu televizyon bence bu fiyata iyi. Şu an ciddi kampanya var. Philips4307 yi 1700 TL'ye çekince Samsung da fiyatlarını o civara çekmek zorunda kaldı. Umarım memnun kalırsın. İyi günlerde kullan.
  • Tesekkur edirim philips 4307 ve samsung arasinda kalmistim samsungun goruntusu daha iyi geldi samsungu aldim

• 1 899 TL. LG 50PM6800 + 2 aktif Gözlük Hediye. 100 TL daha zorla bence bütçeni.
  • LG 42LM615S Fhd 3D DVBS LED LCD TV +4 Gözlük

SIFIR KUTUSUNDA İLK KEZ SİZ AÇIP KULLANACAKSINIZ

S A D E C E 1 6 0 0 TL

DAHA UCUZA HİÇBİR YERDE BULAMAZSINIZ.

ULASMak İÇİN PM ATINIZ

hemen elden teslim bakırköy/bahçelievlerde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.