Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

1600-1800 TL arası tv tavsiyesi olan ?(Bugün alıyorum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ercucuk Daha Az
1 Kayıtlı Üye
8
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> TV Tavsiyeleri >> 1600-1800 TL arası tv tavsiyesi olan ?(Bugün alıyorum)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      359 Mesaj
      26 Haziran 2012 12:58:09 Konu Sahibi
      Arkadaşlar 1600-1800 tl arası televizyon arıyorum bugün tv almaya gideceğim.Görüntü kalitesi iyi olan televizyon tavsiyelerinizi bekliyorum

|
      |

"Herkes sana karşı çıkacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır, fakat sen buna dayanıklı olacaksın. Önüne sonu gelmeyen engeller çıkacaktır. Kendini büyük değil; küçük, zayıf, kimsesiz ve araçsız kabul edecek, kimseden yardım gelmeyeceğine inanmış olarak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana “Büyüksün” derlerse bunu söyleyenlere güleceksin."

M. Kemal Atatürk
    • Yüzbaşı
      768 Mesaj
      26 Haziran 2012 14:25:59
      quote:

Orijinalden alıntı: HaYaTiTehLiKe

Arkadaşlar 1600-1800 tl arası televizyon arıyorum bugün tv almaya gideceğim.Görüntü kalitesi iyi olan televizyon tavsiyelerinizi bekliyorum

http://www.hizlial.com/u05.011.1165.0201/lg-42lv570s-42-600hz-usbmovie-full-hd-led-tv-smarttv-uydu-alicili

Kılıcın Keskin, Ömrün Kısa Olsun....
    • Yüzbaşı
      359 Mesaj
      26 Haziran 2012 14:57:11 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: spawn1990

quote:

http://www.hizlial.com/u05.011.1165.0201/lg-42lv570s-42-600hz-usbmovie-full-hd-led-tv-smarttv-uydu-alicili

3D olsaydı hemen alırdım.Ancak bence almışken 3D almak daha iyi olur düşüncesindeyim.birde sanırım senin önerdiğin model 2011 serisi herhalde?
      |
      |

"Herkes sana karşı çıkacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır, fakat sen buna dayanıklı olacaksın. Önüne sonu gelmeyen engeller çıkacaktır. Kendini büyük değil; küçük, zayıf, kimsesiz ve araçsız kabul edecek, kimseden yardım gelmeyeceğine inanmış olarak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana “Büyüksün” derlerse bunu söyleyenlere güleceksin."

M. Kemal Atatürk

• Yarbay
      3242 Mesaj
      26 Haziran 2012 15:44:58
      quote:

o fiyata alabilecegib en iyisi

philips 4307 veya lg615s

baska dayok zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      359 Mesaj
      26 Haziran 2012 23:42:21 Konu Sahibi
      Yardımınız icin tesekkurler Gercekten cok yardimci oldunuz!!! Samsung es6140 aldim. Lanet olsun artik forum yardim isteyenleri hic sallamıyor

|
      |

M. Kemal Atatürk
    • Teğmen
      158 Mesaj
      27 Haziran 2012 09:26:08
      Hocam çok hızlısın :) Dün öğlen başlık açmışsın, yorum beklemişsin, sonrasında da aynı günün akşamında 40ES6140 almışsın :) Genelde herkes nerden baksan bir hafta araştırır. Bu televizyon bence bu fiyata iyi. Şu an ciddi kampanya var. Philips4307 yi 1700 TL'ye çekince Samsung da fiyatlarını o civara çekmek zorunda kaldı. Umarım memnun kalırsın. İyi günlerde kullan.
      |
      |

• Yüzbaşı
      359 Mesaj
      27 Haziran 2012 10:15:28 Konu Sahibi
      Tesekkur edirim philips 4307 ve samsung arasinda kalmistim samsungun goruntusu daha iyi geldi samsungu aldim

|
      |

M. Kemal Atatürk
    • Er
      1 Mesaj
      27 Haziran 2012 17:00:17
      1 899 TL. LG 50PM6800 + 2 aktif Gözlük Hediye. 100 TL daha zorla bence bütçeni.
      |
      |

Plazma Candır.
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      01 Temmuz 2012 18:12:34
      LG 42LM615S Fhd 3D DVBS LED LCD TV +4 Gözlük

SIFIR KUTUSUNDA İLK KEZ SİZ AÇIP KULLANACAKSINIZ

S A D E C E 1 6 0 0 TL

DAHA UCUZA HİÇBİR YERDE BULAMAZSINIZ.

ULASMak İÇİN PM ATINIZ

hemen elden teslim bakırköy/bahçelievlerde
      |
      |
Reklamlar
Ankara Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.