Şimdi Ara

16 Temmuz, Teknosa, Turuncu indirim, Yeniden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
8.489
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekdellal -- 13 Temmuz 2011; 12:18:37 >

• Diğer illerde hangi mağazalarda var. Adamların bu günlerde iyi kazandıkları belli nerdeyse tüm ekstralarda birden yapacaklar.
  • Büyük ihtimalle önceki gün Hürriyet'in içinden çıkar ürün detayları. (Ankara'da böyle oluyor en azından.)
  • neden sadece İstanbul??
  • Yine gideceğim yine panasonicler de indirim olmayacak yine diğerlerine bakarken aklım çelinecek... Hiç gidip bakmamak en iyisi galiba. Zaten 16 Temmuz diyor, bu haftasonu mümkün değil Teknosa'ya gidecek vakit bulamam. 20'si olsaydı iyiymiş.
  • Yapmayın etmeyin arkadaşlar hala Teknosa "indirimler" mi konuşuluyor forumda...

Daha önce 1 defa kayınpedere tv bakmaya 1 defa da eve kucuk el aleti almak icin gittim bu kampanya dönemlerinde. Her ikisinde de gerilla satış taktiği... İçeride bas bas müzik (ki alıcı doğru düzgün düşünemesin), megafonla anons yapan reyon görevlileri (sanki anormal indirimleri haber veriyorlar), üzerinde 3000 TL yazılıp üstü çizilip 1800 TL yazılan (dışarıda en kötü ihtimalle zaten 1900 TL ye bulabileceginiz ürünler) TVler... Düşünü Allah aşkına bundan daha 3 ay önce Z5500 üzerine 999 yazıp çizip 650 TL yazmışlar koca koca... Malesef bilmeyenler bu "kampanyalarda" çok kerizleniyor.

Diğer şeyler ise;

- saat 8.00de açılacağı söylenen ama 8.50de açılan kapılar,
    - adam gibi güvenlik koymayan, bu yüzden ne idüğü belirsiz mafyavari eminönü tezgahcılarının gelip sıranın önüne geçmesi ve kendilerine bir şey söylemeye kalkan tam anlamıyla diklenen heriflerle uğraşması
    - ışık hızının teknosa çalışanlarınca tekrar icadı ve o kadar adetli ürünün bir anda nasıl oluyorsa bitmesi...

Daha ne denenir bilemiyorum arkadaşlar.

• En son gittiğimde Asus k53 laptoplarla görünümü birebir aynı olan a53 laptopları indirime girmiş gibi satıyorlardı. Satış temsilcisine sorduğumda birebir aynı sadece rengi farklı demişti.
  • Böyle saçma bişimi var öteki iller ilden sayılmıyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yve

Böyle saçma bişimi var öteki iller ilden sayılmıyormu ?

Saymazlar; çünkü diğer küçük illerde mahkumsun bunlara...
    Etrafta adam akıllı bir teknoloji mağazası olmayınca millet akın ediyor bunlara...
    Geçen yaz memlekete gittim, şehrin adam akıllı bir AVM si var yeni açılmış; Canım hemşehrilerim ne yapsın; mcdonalds, burger king, pizza hut ilk defa görmüş; memleketin ta öbür köşesinden, uzak ilçelerden atlayıp gelmişler.

Tıklım tıklım oturacak yer yok yiyecek bölümünde; sehirde restoranlar, pastaneler, kafeler sinek avlıyor bu arada; esnaflardan söven sövene

TEKNOSA ya dalalım da ortalarda ezilmeyelim dedik... Aman Allahım... O ne kalabalık, O ne sıkışıklık... Yanımda, çantamda fotoğraf makinesi var, bende tam O bölümdeyim.. Bir aile yanaştı makine soruyor... en iyi makine hangisi der demez çocuk çıkardı fuji s1700 bir anlatıyor bir anlatıyor... Hallerinden belli; baba zengin, genç kız heyecanlı... Fiyatı 750 Tl... makine indirimdeymiş

O sıralarda Hepsiburada da indirimi var fiyatı 390 TL
    Ah benim teknolojiyi mağaza görevlisinde öğrenen hemşerim; yediğin kazık benim bile içime oturdu... Seninkini düşünemiyorum, Allah affetsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xconnect -- 13 Temmuz 2011; 23:51:15 >

• @xconnect Durum maalesef böyle. Allah interneti icat edenden razı olsun, oda olmasa halimiz bitaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmucit -- 14 Temmuz 2011; 11:49:04 >
  • Kampanyanın geçerli olduğu mağazalar şunlar:

İSTANBUL KADIKÖY TEPE NAUTILUS EXXTRA
    İSTANBUL FORUM EXXTRA
    İSTANBUL ŞİŞLİ CEVAHİR EXXTRA
    İSTANBUL SEFAKÖY ARMONİPARK OUTLET EXTRA
    İSTANBUL BAHÇELİEVLER ÖMÜR EXTRA
    İSTANBUL PENDİK NEO EXTRA
    BURSA CARREFOURSA EXTRA YENİ
    İZMİR MAVİŞEHİR CARREFOURSA EXTRA
    İZMİR FORUM BORNOVA EXTRA
    İZMİR FORUM BORNOVA
    ANTALYA KEPEZ ÖZDİLEK EXXTRA
    ANTALYA TERRACİTY EXXTRA
    MERSİN FORUM EXTRA
    ANKARA ANKAMALL EXTRA
    ANKARA ANKAMALL 2 EXTRA

ANKARA CEPA EXXTRA
  • ankarada da olması iyi oldu belki bir şeyler kapabiliriz.
  • türkiyedfeki bütün extralarda olur merak etmeyin
  • Hepsinde olmuyor, bol keseden sallamayalım.

Geçenki turuncu indirimde Batıkent'te geçerliydi mesela, şimdi Cepa eklenmiş onun yerine.
  • Şu İstanbul'daki sıra konusu Ankara'da da oluyor mu? Hangi mağazalarda sıra daha az olur?
  • indirime giren ürünlerle ilgili bilgisi olan varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

Şu İstanbul'daki sıra konusu Ankara'da da oluyor mu? Hangi mağazalarda sıra daha az olur?

Önceki indirimde Batıkent'e gitmiştim 1 saat önceden, istediğim ürünleri rahatça alabilmiştim.

Ankamall'de çok sıra olduğu için Batıkent'e gelen bile vardı. Cepa daha avantajlı olur tahminimce.
  • Umarım samsung 46c650 indirime girmez. Moralimi bozucaklar yoksa..
  • @red_blade aynen katılıyorum sana! öyle birşey olursa lütfen bana haber vermeyin .Plazmayı aldık bikere.bitti kapandı o dava :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.nako -- 14 Temmuz 2011; 13:29:53 >
  • Samsunglarda %20 indirim var. Merak etmeyin 46c650 stokta hiçbiryerde yok doğru düzgün. Olsada teşhir olur büyük ihtimal.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.