Şimdi Ara

16 mbs 75akk mi 8mbs 100akk mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    taahütümün bitmesine az kaldı akk de hız da benim için çok önemli hangisinden fedakarlık yapayım 16mbs 75gb akk mi 8gb 100gb akk mi? hattım en fazla 16mbs destekliyor hiper interneti desteklemiyor fiberinde ne zaman geleceğini bilmiyorum? 2 sokak ötede var ama bizim yollar dar bide ana mahalle kapatırlarsa çalışma için zor olur yapmazlar heralde uzun süre

• sana bağlı indirme çok yapıyorum dersen 100gb olana geç indirme fazla yapmıyorum hızım yuksek olsun dersen 16 seç.
  • durum şöyle hocam YouTube'de baya takılıyorum arada oyun indiriyorum kotayı dolduruyor, şimdi 8mbsdede 6mbs alabiliyorum hd video yüklenmiyor bazen ondan dolayı kafam karışık ikisinin arası olsa keşke
  • 16 mbit 100 gb kotali olanida var paketlerin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TT'de 8Mbit paket var mı?
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    hocam baktım bulamadım ttnette 16mbit 100gb akk link atabilirseniz sevinirim
  • thetimer T kullanıcısına yanıt
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/hafifleten-internet-kampanyasi.aspx?ref=ttnet
    Linkindeki
    Kampanyaya dahil tüm internet paket seçenekleri için tıklyınız.
    yere tıkladığında tum paket içerikleri gorunuyor.
  • Kullanımına göre 16 mbit daha mantıklı gözüküyor.
  • 8 MBPS de 6 aliyorsaniz 16 da da 6 alirsiniz. Hattiniz daha fazla kaldirmiyor demektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam dün geçtim telefonda 13mbs pcde 11mbs alıyorum geçicek arkadaşlarada söyliyeyim 16mbs 100gb akk aldım 8e 100gb ile arasında çok ufak bir miktar fark etti. Geçicek arkadaşlar müşteri hizmetleriyle konuşsun. Umarım akkde kalkar ama çok zor.
    hocam ona geçtim çok ufak bir miktar fark etti fiyatta tek sıkıntım hattan dolayı 11-13 arası alıyorum 8dede 6 alıyordum şuanlık memnunum.
  • thetimer T kullanıcısına yanıt
    Hız ölçümü yapıyorsanız 11-13 arası çıkması normal. download yaparak bunu daha net görebilirsiniz. bende 16 kullanırken hız ölçmünde 11-12 mbit çıkıyordu fakat filmi indirirken snde 1,4-1,5 mb ile indiriyordu net 16 filan zaten beklemeyin 13 hız ölçümünde çıkıyorsa zaten olabilecek durum odur. bence bi terslik yok durumda. suan mesela 35 mbit kullanıyorum hız ölçümünde 31-32 çıkıyor ama download yaparken snde 3,8-4,1 mb arası indiriyor yani 40 mbite dayanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 29 Temmuz 2016; 14:38:13 >
    hocam steamden bir oyun indireyim dedim 1.3 de indirirken 10 dk sonra 300-200e düşüyor akk dün yenilendi bitme ihitmalide yok modemi açıp kapayınca düzeliyor neden böyle bir sorunla karşılaşıyorum acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.