Şimdi Ara

16 Mart Ehliyet sınavına gircekler burayaa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 16 Mart Ehliyet sınavına girecek arkadaşlar burda görüşlerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım ben E sürücü belgesi için sınava gireceğim ve çalışmaya bugün başlıyorum çıkmış sorulara falan bakıcam internetten trafik ve motor konu anlatım videosu verebileceğiniz site olursa sevinirim :)

• sadece sağlıktan çakmıştım. bu sınavda ondanda kurtulucaz inş.
  • sağlık ve tek soru ile trafikten çaktım
  • sağlıkdan derken yani ilk yardımı kastediyorsunuz galiba bence ilk yardım diğerlerine göre daha kolay bende trafik ve motor da zorlanıyorum :D neyse hayırlısı olsun umarım hepsinden geçerim ve geçersiniz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alp_1147 -- 14 Mart 2013; 11:07:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp_1147

sağlıkdan derken yani ilk yardımı kastediyorsunuz galiba bence ilk yardım diğerlerine göre daha kolay bende trafik ve motor da zorlanıyorum :D neyse hayırlısı olsun umarım hepsinden geçerim ve geçersiniz :D

ilkyardım işte motordan geçtim trafikten bir soru ile kaldım hayretler içindeyim Amin hocam sınav sonuçlarında böyle mutlu mutlu yazarız inşallah
  • http://www.ehliyetsinavsitesi.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_ -- 14 Mart 2013; 23:24:46 >
  • evet o site süperwww.ehliyetsinavsitesi.com sınavı gecersem teşekkür mail i atacam sahıplerıne :D
  • Bende ilkyardımdan gireceğim. 67 almıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese başarılar sonuçlar açıklanınca editlerim artık
  • Geçmiş yılların sorularına bakarsak oldukça rahat geçecektir. Umarım yanılmayız. Herkese başarılar.
  • Kalem silgi vs götürecek miyiz ?
  • Başarılar arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trafik ve İlk Yardımdan giricem ama hiç birşey bilmiyorum malum YGS ye hazırlık hayırlısı olsun
  • yeni geldim sınavdan arkadaşlar motor biraz zorladı inş geçeriz
  • trafik ve ilk yardımdan girdim çok şükür çok zorlamadı ee artık bu ikinci geçelim bitsin sonuçlar ne zaman açıklanır bilen var mı
  • 26 mart da açıklanacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizem

Trafik ve İlk Yardımdan giricem ama hiç birşey bilmiyorum malum YGS ye hazırlık hayırlısı olsun

meslek lisesisin hem staja gidiyosun hem okula hem dershaneye birde ehliyet alıyorsun aynı sene
  • arkadaşlar beni zorlayan motor oldu diğerleri çok kolay geldi ilk yardım ya full gelir yada 2 yanlış trafik 3-4 yanlışı geçmez ama motor kritik 60 la 70 ikisinden biri olacak :D umarım geçerim o kadar çalıştım :D bu arada kursa gitmedim 3-4 kez kursa gıttım bakdım hic bisey anlamıom zaman kaybı sıkıcı netten calısdım eğer kazanırsamhttp://www.ehliyetsinavsitesi.com/ vehttp://ehliyettesti.net/ sitelerine teşekkür edicem onlar sayesinde iyi hazırlandım diyebilirim çalıştıklarımın aynısı çıkdı geçmiş yıllardakini soruyorlar genelde bilmeyen arkadaşlar olursa veya geçemeyen bu sitelerden geçmiş yılların sorularını ve testleri çözmelerini tavsiye ederim direksiyon sınavında görüşmek üzere :D :) ;) E sürücü belgesi akarrrrrrrrr :D :D :D :D :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alp_1147 -- 16 Mart 2013; 19:10:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _AdreaLisT

quote:

Orijinalden alıntı: Citizem

Trafik ve İlk Yardımdan giricem ama hiç birşey bilmiyorum malum YGS ye hazırlık hayırlısı olsun

meslek lisesisin hem staja gidiyosun hem okula hem dershaneye birde ehliyet alıyorsun aynı sene

Aynen hocam çalışmaya devam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.