Şimdi Ara

16 gb usb sıfır oldu imdat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaklaşık 5 aydır kullandığım kingston marka 16gb lık usb dün kendini sıfırladı bilgisayarlara taktığımda artık kendini usb olarak görmüyor çıkarılabilir disk olarak görüyor boş alanda dolu alanda 0 bayt
    bildiğiniz bir çözüm var mı ?
    bu arada format falan atılamıyor

• Başka bir bilgisayara takın, virüs olabilir. Eğer başka bilgisayarda da aynı sorun devam ediyorsa, yanmış olabilir maalesef. garantiye verin.
  • yanmış olabilir.
    yanmamış olsada gitmiş yani
    artık geri gelmez.
  • Cihazınızı kullanım şekliniz oldukça önemlidir, veri aktarım işlemi bittiği takdirde zorunlu olmadıkça ''Donanımı Güvenli Kaldır'' yapmadan bilgisayarla ilişkisini kesmeyiniz. USB belleklerin en büyük zaafı diğer bileşenler de olduğu gibi yarı iletken bir hafızaya sahip olmasıdır.

Farklı bir bilgisayarda MS-DOS üzerinden formatlamayı deneyin, eğer ki MS-DOS disk işletim sisteminde görmüyor veya formatlanamıyorsa, cihazda donanımsal bir sorun oluşmuş demektir.

16 gb usb sıfır oldu imdat
  • Kardeş yanlış anlama ama kingston flaş bellekler çok sık arıza yapıyorlar çok dandik cihazlar bende verbatim var bayağı iyi 1,5 senedir tık yok acayip çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

Kardeş yanlış anlama ama kingston flaş bellekler çok sık arıza yapıyorlar çok dandik cihazlar bende verbatim var bayağı iyi 1,5 senedir tık yok acayip çalışıyor.

4 senedir kullanıorum
    hala taş gibi
    hemde 512 :) o zmn cok paraydı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.