Şimdi Ara

7049 TL MONSTER ABRA A7 V12.1.3 i5-10300H, 16GB, 256GB, 4GB GTX1650, 17'' FREEDOS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
2.681
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gitti gidiyor yıldız fırsatlarda 16 ramli abra a7 12.1 3 bilgisayar 7 bine inmiş normalde gecen hafta ben 12.2.2 sini sadece ekran kartı 1650ti olanı 8 GB ramlisini 7100e aldım. Şimdi olsa bunu alırdım. Yada 3 bin daha koyar msi alırdım.

Alacaklar kaçırmasın bence 16 ram iyidir.
    https://www.gittigidiyor.com/dizustu-laptop-notebook-bilgisayar/monster-abra-a7-v1213_spp_798463
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Eskiden f/p firmasıydı monster. Rakipleriyle arasında güzel fiyat farkı vardı. Şimdi o da cacık oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Bence"

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kazananlar kulübü artı 50 bonus ile 6.950

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6 ve aşağısı sıcak olurdu ama bu rakam normal
  • TR den laptop almak akıl karı değil, Amazon.de Amazon.com Newegg bakın oradan alın. Tek dezavantajı 2 sene yerine 1sene garanti olacak, aradaki fiyat farkına hayli hayli değer. Üstelik freedos yerine orijinal windows 10 home veya pro alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: AndOne

Kazananlar kulübü artı 50 bonus ile 6.950
    bonus 75

Garanti pay ile ödemelerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 28 Haziran 2020; 21:56:33 >
  • Pşyasa zaten gereksiz şekilde pahalı. Bu kadar verdikten sonra i5 almak aşırı mantıksız geliyor.

• MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt
    285 doları siparişle beraber ödediğimizde kapımıza kadar tüm vergileri ödenmiş şekilde sorunsuz geliyor mu?

7049 TL MONSTER ABRA A7 V12.1.3 i5-10300H, 16GB, 256GB, 4GB GTX1650, 17'' FREEDOS

• zipmaker kullanıcısına yanıt
    Evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: absolutelyy

TR den laptop almak akıl karı değil, Amazon.de Amazon.com Newegg bakın oradan alın. Tek dezavantajı 2 sene yerine 1sene garanti olacak, aradaki fiyat farkına hayli hayli değer. Üstelik freedos yerine orijinal windows 10 home veya pro alırsınız.
    insan baktıkça kahroluyor. adamlar yarım maasa 700 euroya bu canavarı alıyor. bizde 15 bine anca geliyor. 1 yıllık maas.

en iyisi bakmamak. hayır ordan alsan gümrük cıkıyor yine aynı fiyata geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zipmaker

285 doları siparişle beraber ödediğimizde kapımıza kadar tüm vergileri ödenmiş şekilde sorunsuz geliyor mu?

o nasıl oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2guyS

Pşyasa zaten gereksiz şekilde pahalı. Bu kadar verdikten sonra i5 almak aşırı mantıksız geliyor.
    bu fiyata i7 bulursanız lütfen yazar mısınız alacagımda bırtane daha satarım en kötü.
    bu ülkede bu fiyata bunu bulmak bile mucize bence.
  • tr-krall T kullanıcısına yanıt
    Ne nasıl oluyor hocam?
    Amazon.com'dan almayı mı soruyorsun?

• absolutelyy A kullanıcısına yanıt
    Hocam var mı sıcak fırsat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zipmaker kullanıcısına yanıt
    Eğer daha az vergilendirme olursa 285$'dan artan kısmı iade ediyor. Zaten depozito tutar olduğu belirtilmiş. Ayrıca Amazon İspanya'ya da bakın. 1300-1400 euro olan pclerde kargo+vergi 90-100euro

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

evet kardeşim. alıyorsun burdan başka bişi ödemiyorsun. eğer vergisi az çıkarsa amazona yazıyorsun aradaki farkı geri yatırıyor sana. bu ürünün muadili şuan tr de satışta yok. performans olarak yakın olanlar 13500 14000 civarında. amazonun diğer ülkelerinede bakarak daha uygun bişi denk gelirmi bilmiyorum ama şuan bizim burda notebooklar felan aşırı şişirilmiş fiyatla satılıyor. ben şahsen alıcak olsam böyle alırdım.

• quote:

Ne nasıl oluyor hocam?
    Amazon.com'dan almayı mı soruyorsun?
    vergi meslesi benim bildigim gümrüğe sunma ücreti iki kat cıkıyor zaten öyle olmasa herkes alırneden almayalım
  • MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt
    This item cannot be shipped to your selected delivery location. Please choose a different delivery location.

tr göndermiyormuş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.