Şimdi Ara

16 gb lg g2 telefonum 32 gb olmuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonumu servise verdim bu ay icerisindr 4 kez ve en son aldiğimda muzikleri geri yukliyim dedim bir de ne göreyim 16 gn telefon 32 gb olmuş.IMEI numarisi ayni telefon icindekiler de ayni ne olmuştur sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• golllum kullanıcısına yanıt
    Anakart değiştirilmiştir?
  • Anakart değişirse İmei de değişir işin içinde başka işler var hocam

• MegaWindows kullanıcısına yanıt
    Gerçekten ilginç. Belki bir daha servise göndermeyin diye bir güzellik yapmışlardır :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWindows

Anakart değişirse İmei de değişir işin içinde başka işler var hocam

Eski anakarttaki IMEI'yi yazıyorlar anakart değişince
  • Haggard1963 kullanıcısına yanıt
    Cok guzel oldu ahah;)

• quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

BÖYLE BİR ŞEY YOK

Belgeniz yoksa tabi ...

Anakart değişirse yeni İMEİ li bir belge verilir ve eski imei kapatılır/zaten hattınıza İMEİ için msj bile geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

quote:

BÖYLE BİR ŞEY YOK

Belgeniz yoksa tabi ...

Anakart değişirse yeni İMEİ li bir belge verilir ve eski imei kapatılır/zaten hattınıza İMEİ için msj bile geliyor.

Servisin sizin cihaza ne yaptığı ile ilgili bu.

LG G2 ve G3 kullandım, her iki cihazı da servise verdim. G2 distribütör, G3 ise ithalat (EVO) garantiliydi. Her iki cihazda da anakart değişti ve eski IMEI'leri yazıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: golllum

Telefonumu servise verdim bu ay icerisindr 4 kez ve en son aldiğimda muzikleri geri yukliyim dedim bir de ne göreyim 16 gn telefon 32 gb olmuş.IMEI numarisi ayni telefon icindekiler de ayni ne olmuştur sizce?

İkinci el mi satın aldınız ?

LG G2 için zaten G3/G4 veriyorlar.

Ellerindeki sıfır 32 gb lık anakarta sonrada imei çakıp size yollamaları çok saçma olur.

Cihaz ın fatura ve servis formuna göre yorum yapabilirim ancak , araştırılırsa kesin sebebi ortaya çıkar.

Şuanda hatırımda değil ama hafızanın bu tarz sorunlarla değişiklik yaşadığını LG G2 konusunda belki bulabilirsiniz.

İnsanlar zamanında GM1 in 4gb olan modelinde yazılm ile hafızayı düzenliyorlardı örneğin.

• quote:

quote:

Telefonumu servise verdim bu ay icerisindr 4 kez ve en son aldiğimda muzikleri geri yukliyim dedim bir de ne göreyim 16 gn telefon 32 gb olmuş.IMEI numarisi ayni telefon icindekiler de ayni ne olmuştur sizce?

Ellerindeki sıfır 32 gb lık anakarta sonrada imei çakıp size yollamaları çok saçma olur.

Cihaz ın fatura ve servis formuna göre yorum yapabilirim ancak , araştırılırsa kesin sebebi ortaya çıkar.

Şuanda hatırımda değil ama hafızanın bu tarz sorunlarla değişiklik yaşadığını LG G2 konusunda belki bulabilirsiniz.

İnsanlar zamanında GM1 in 4gb olan modelinde yazılm ile hafızayı düzenliyorlardı örneğin.

"IMEI çakma" işlemini yapmıyor servis, IMEI'yi değiştiriyorlar gayet. İkisi farklı şeyler.

Servislerde cihazın bütün kimlik numaralarını (IMEI, serial numarası, MAC adresleri vsvs) değiştirmek için gerekli yazılım/donanım üretici tarafından servise veriliyor zaten. Bu yolla IMEI, normal bir şekilde değiştiriliyor.

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    EVO sahtekar bir firma LG G2 ye yakın zamandır imei yazılıyor ve onlarda çakal onu da yaparlar....

şikayetvar. Com a bakabilirsiniz hatta , G3 için de çok şanslıymışsınız.

G2-G3 için anakart değişimi ve sonra eski telefonun İMEİ sini seervisin yazması saçmalık ve doğru değil.

Ben değişim/üst model/para iadesi ve farklı imei li cihaz aldım hep (çok cihaz gönderdim şahsım ve çevremdekiler adına) hiç bu tarz bir durum olmadı/burada da ilk kez duydum bunu.

ve EVO karaköy meydan da bir iş hanının 3 üncü katında tamamen sahtekar, dolandırıcı ve hak/hukun yiyen teknik servis.

Tüm yetkili kadrosunun belasını versin inşallah

• quote:

quote:

quote:

"IMEI çakma" işlemini yapmıyor servis, IMEI'yi değiştiriyorlar gayet. İkisi farklı şeyler.

Servislerde cihazın bütün kimlik numaralarını (IMEI, serial numarası, MAC adresleri vsvs) değiştirmek için gerekli yazılım/donanım üretici tarafından servise veriliyor zaten. Bu yolla IMEI, normal bir şekilde değiştiriliyor.

Ellerinde imei siz boş anakart olacak değil.

Anakart'a eski cihazın imesini yazıyor / işliyor veya çakıyor ...

Bu zaten Dh deki çoğunluk LG G2/G3 de böyle. Arkadaşımda lg gflex2 var onun da imei çakılmış

Ben burada ve sizden ilk kez duyuyorum. Bunu servise de soracağım hatta. Ancak LG G2 için halen anakart veriliyorsa bu da ilginçmiş..

EVO Sahtekar/dolandırıcı bir teknik servis demişmiydim ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.