Şimdi Ara

16-31 OCAK Gittigidiyor AXESS chippara kampanyası 500-50 / 1000-100 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
22
Favori
17.848
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konu çığırından çıkmaya başlamış, bindiği ağacı kesme pahasına sanki kendi her şeyi keşfetmiş gibi puan aldığını böbürlenerek yazanlardan sonra, puan alıp başka yazacak bir şey bulamayınca konu içinde geyik muhabbetleri yapanlar gelmiş.

* Lütfen gereksiz muhabbetlerle konuyu kirletmeyelim, mesaj kirliliğinden işe yarar mesajlarda ortada kaynıyor. Muhabbetinizi gidin chat kanallarından yapın.
  • ynsdrn kullanıcısına yanıt
    Kazanmasınız. Ek kart işlemleri asıl karta dahil edilir. Çoklu alışveriş kampanyaları buna bir örnek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittigidiyor'da Axes'e 3 taksit yapıyor.Telefon alıp taksitlendirebilen oldu mu acaba?
  • mustafasc kullanıcısına yanıt
    hocam kampanya detayında kuyum yok diyor ama siz gram altın aldığınız için mi verdi?
    çeyrek altın alsam verir mi acaba?
  • doc.dr D kullanıcısına yanıt
    Verir kardeş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mustafasc kullanıcısına yanıt
    eyvallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unlamed

Gittigidiyor haricinde hangi siteden kampanyaya dahil olabiliriz varmi bilen tugrul abartti
    Kampanya zaten ggidiyor un kampanyasi. Nasıl olacak o iş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avantajx iade veriyormu malum üründe ? Yoksa direkmi alsak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Avantajx iade veriyormu malum üründe ? Yoksa direkmi alsak ?
    Katılmaktan ne çıkar?

• Anlamadim hocam? Direkmi avantajx lemi almak mantıklı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Anlamadim hocam? Direkmi avantajx lemi almak mantıklı?
    Avantajixten gidip alsan ne zararın olacak diyorum, katıl verirse verir. Benimki onayda.

• quote:

Orijinalden alıntı: DARBE

Katılmaktan ne çıkar?

Alıntıları Göster
    Avantajixi daha önce deneyen eli boş döndü . çünkü avantajix ürüne göre veriyor ve ne aldığınız belli oluyor . deneyin diyenlere kanmayın . kendileri denesinler. Öyle adamlar var ki kendi kampanyadan yararlanamiyirsa sana da taş koyar

• quote:

Orijinalden alıntı: DARBE

Katılmaktan ne çıkar?

Alıntıları Göster
    Avantajixi daha önce deneyen eli boş döndü . çünkü avantajix ürüne göre veriyor ve ne aldığınız belli oluyor . deneyin diyenlere kanmayın . kendileri denesinler. Öyle adamlar var ki kendi kampanyadan yararlanamiyirsa sana da taş koyar

• 2-3 alışverişimde avantajix iadede sorun çıkardı eften püften nedenlerle ondan sonra kullanmadım.Gerekte duymuyorum.Varsa çek kupon kart kampanyası gerisi fasa fiso maalesef.
  • avantajix tamamiyle fasa fiso daha evelde cok iade aldım ama son 3 yıldır hiçbir işe yaradığı yok
  • Arkadaşlar bu kampanyadan kazanilan puanlarin son kullanma tarihi 15 Şubat olarak SMS gelmişti. Şimdi yarin akşam 23.59 kadarmi yani yarinda puanlari kullanabiliyormuyuz ? Yarinda dahilmi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.