Şimdi Ara

16.000 tl ye Araba Tavsiyesi (acil) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: izmirlil35

Sorun değil, uyku tutmuyor yatıp yatıp kalkıyorum.

Şu ilan dikkatimi çekti. Üstelik full.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sadece-35-000km-de-tamamen-orjinal-megane-46973158/detay/

Birde 1.6 ları var. Yine RXT

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-orjinal-megane-arayanlar-96-binde-49748115/detay/

35 binli olan tadından yenmez, listeye alalım.

• bmw baya cix duruyo , 15 senelik araba çok masraflı olurmu ?
  • Hyundai Getz'lere bakmanızı tavsiye ederim gerek sürüş gerek konfor açısından yeterli.
    Alternatif olarak Mitsubishi Colt'da olabilir.
  • uzun süre kullanacağınızıvarsayarak megane diyorum o 35 binde olan çok iyi bir fırsat. biraz daha fyatı kırmalı elbet. Onun haricinde ne alırsanız alın sahibinden alın. volvo s40 + lpg çok çok iyi olur. saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinsar

bmw baya cix duruyo , 15 senelik araba çok masraflı olurmu ?

maaşını ona yatırırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucadris24

quote:

maaşını ona yatırırsın

O kadar abartmaya gerek yok. Temiz bir 3.18 çok masraf çıkarmaz. Çıkaracağınıda yeterli çevren varsa sanayide yaptırırsın. Laguna ile hemen hemen eşdeğer belki biraz pahalı olur.
  • çok aradım ben de en son temiz bi clio buldum aldım 15000 liraya. 2005 1,2, 45000 km de. aklımda yoktu aslında ama temiz otomobil bulmak çok zor iyi fiyatlarda. şimdilik biraz binip satmayı düşünüyorum. biraz para bulup 2010+ fiesta almak için.
  • Markası ne olursa olsun 10-15 yaşındaki araçlara 16-17000 lira para bağlamak bence pek akılcı bir seçim değil.Onun yerine 2000 lira daha koyun birçok marka ve modelde 2-3 yaşında sedan veya hathcbak b sınıfı araçlar bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirlil35

quote:

Orijinalden alıntı: lucadris24

quote:

maaşını ona yatırırsın

O kadar abartmaya gerek yok. Temiz bir 3.18 çok masraf çıkarmaz. Çıkaracağınıda yeterli çevren varsa sanayide yaptırırsın. Laguna ile hemen hemen eşdeğer belki biraz pahalı olur.

yanlız çıkartırsa sonu gelmez

• 2004 ibiza'lara bakın derim.hem donanımlı hemde yüksek model
  • seatta olabilir aslında cordoba vs.
  • en son honda civic de karar kıldım, temiz bir 1.6 ies bulabilirsem alacağım hemen.

seat kullanan arkadaşlar, tavsiye eder mi, servisi ve parça fiyatları tuzlu mudur, sık sık sanayiye yolumuz düşermi, kronik sorunları var mıdır acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinekinci -- 24 Mayıs 2011; 3:01:30 >
  • euro civic tavsiye ederim kesinliklee 4 4 lük araç
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.