Şimdi Ara

15GB Ailece Kampanyası TURKTELEKOM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
22
Favori
83.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kişiler eklenmemiş hali ile ücret ne oldu 6gb lıktan geçtiğin için ? 69 79 89 ?
  • Ana hat benim kızın telefonuna takılıydı. Geçtiğimde ilk mesaj 89 TL ye ... tarifeye hoş geldiniz gibi bir şeydi. Maalesef silmiş.

2 kişi ekledim. 109

24 ay için 30 düş 69, TTNET için 10 Düş

69 oluyor olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepestlove -- 28 Mart 2016; 0:13:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepestlove

Ana hat benim kızın telefonuna takılıydı. Geçtiğimde ilk mesaj 89 TL ye ... tarifeye hoş geldiniz gibi bir şeydi. Maalesef silmiş.

2 kişi ekledim. 109

69 oluyor olması lazım

Bu hesap doğru çıkarsa yikarlar orayı. ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bizde aile tarifesi kullanıyoruz aylık 80 lira civarı ödüyoruz ama kesinlikle tavsiye etmiyorum hiçbir yerde çekmiyor internetide yavaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepestlove

Ana hat benim kızın telefonuna takılıydı. Geçtiğimde ilk mesaj 89 TL ye ... tarifeye hoş geldiniz gibi bir şeydi. Maalesef silmiş.

2 kişi ekledim. 109

69 oluyor olması lazım

Neden 30 tl indirim yapıorsnz 24 ay için 10 tl düşmüor mu??

• Ben bundan 5-6 ay önce ailece 6 gb tarifesine geçmiştim ve 4 tane hat taşıma ile numara kaydetmiştim. Hat taşıma ile kayıt ettirdiğim için numara başına 5 tl ücret alınıyor. Şimdi bu tarifeye geçsem diğer numaralar otomatik buna geçecek mi? Birde geçecekse yine 5 tl ile mi devam edecek yoksa 10 tl li ücret alacaklar? Bilen tecrübe etmiş birisi cevaplarsa iyi olur.

• * 6gb lık olan paketten ana kullanıcı 15gb paketine geçtiği an tüm üyeler gruptan düşer.

AILECE 15GB yazıp 5555’e SMS gönderebilir; bayi ya da müşteri hizmetlerinden tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

* Düşen üyelere Başlangıç tarifesi diye bir tarifeye geçirilir 9TL,

* Ana kullanıcı 15gb ye geçtikten sonra üyeleri tekrar eklemek, üyelerde onaylamak zorunda.

Faturayı ödeyecek aile sahibi ORTAK 15GB boşluk sizin numaranızı yazıp 2050’ye SMS gönderir
    Gelen SMS’i ONAY ORTAK 15GB yazıp cevapladığınızda tarifeniz Ortak Tarife olarak otomatik değiştirilerek ortak kullanımdan yararlanmaya başlarsınız.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/ailece-15gb-tarifesi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepestlove -- 28 Mart 2016; 23:13:40 >

• antireis A kullanıcısına yanıt
    Hesapta yanlış var sanki. 6 gb için 80 ödüyoruz biz 5 kişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Valla bana da yanlışlık var gibi geliyor, eğer 69 gelirse hatta 79 bile gelirse 3 hattimla aynı dakika geçerim tarifeye, arkadaşın faturayı merakla bekliyorum

• antireis A kullanıcısına yanıt
    Ben arkadaşa değil de Turk Telekoma güvenmiyorum. Ama o civarlarda ise çok çok makul
  • Geçen gün müşteri hizmetlerini arayıp sormuştum, bugün de onlar beni aradı. 2 faturasız gs mobil + 2 faturasız bimcell ve benim avea faturalı hat için 24 ay taahhütlü yaklaşık 109 lira fiyat verdiler. Kabul etmedim.
  • Ücretlendirme periyodunun ne olduğunu bilen var mı? Sitesinde bulamadım, sanırım 1 dakika...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antireis

quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Valla bana da yanlışlık var gibi geliyor, eğer 69 gelirse hatta 79 bile gelirse 3 hattimla aynı dakika geçerim tarifeye, arkadaşın faturayı merakla bekliyorum

Ben 1 buçuk yıldır 6GB lık cep aile tarifesindeyim.

60+5+5+5+5+1(vergi) = 81 TL ödüyorum her ay.

Burada yazılanlara göre de yeni tarifeye geçersem:

89+10+10+10+10 = 129 TL ödemem gerekiyor ki çok pahalı.

Lakin,

söylendiği gibi 30 TL + 10 TL indirim olursa (24 ay taahhüt ve evimde adsl bağlı)

129 - 40 = 89 TL yapıyor. 1 TL de vergi koy 90

81 yerine 90 verirsem interneti neredeyse üç katı, dakikayı da iki katına çıkartmış olucam :)

Bunun böyle olacağını telefon falan açıp teyit eden oldu mu?

Düzeltme: deepestlove nickli arkadaşın bahsettiği 30 TL'lik indirimi avea sitesinde bulamadım. 10 TL'lik ttnet aboneliği indirimini de bulamadım. Yani fos çıktı :) Ve çok pahalı, gereksiz...

Düzeltme 2: Turk telekomun başka bir sayfasında aşağıdaki ibare var. Onda da indirim Avealı Faturalı olanlar için geçerli değil.

Şimdi yeni hat alarak, numarasını taşıyarak veya Türk Telekom’un faturasız mobil tarifelerinden geçiş yaparak Ailece 15GB Tarifesi’ne gelen evde internet veya ev telefonu aboneleri taahhüt süreleri boyunca her ay aylık ücretleri üzerinden 10 TL indirim kazanıyor.
    Böylelikle heryöne 5000 dakika, 15 GB cepten, grup içi sınırsız konuşma ve her yöne sınırsız SMS içeren Ailece 15GB Tarifesi’nin 12 ay taahhütlü aylık ücreti 79 TL, 24 ay taahhütlü aylık ücreti ise 69 TL oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakanizm -- 31 Mart 2016; 12:05:44 >

• Hakanizm H kullanıcısına yanıt
    Hocam +10 olarak hesapladığjnız kısım , o tarifelerin başlangıç tarifesi olduğundan +5 olması lazım diye düşünüyorum.

• Valla arkadaşlar bindik bir alamete,

10 Nisan da fatura kesim tarihi o gün belli olur 69 79 89 neyse artık

Ben 3 kişi için 71.5 ödüyordum. Bakalım ne olacak?

Benim çocuklar mesajları silmeseler 30 + 10 TL indirim mesajlarını eklerdim buraya.
  • Bugun ben de kisisel aile hatlarimi bu pakete tasidim.

Acikcasi dun bir arkadasimin hattinda 4.5 g hizini gorunce tekrardan Turk telekomda kalmaya ikna oldum. 100Mbitleri rahatlikla goruyor ve cidden gozle gorulur sekilde cok hizli aciyordu web sayfalarini.

Gerci turk telekoma gecmem de turkcellinde fahis fiyatli 4.5g paketlerinin etkisi olmadi degil. kendilerine tesekkur ederim. Is hatlarim zaten turkcellfe yedirdigim paralar yeter onlara.

15 GB 3 kisi icin rahatlikla yeter. Keza 5000 dakikada oyle. Kendi aralarinda zaten sinirsiz.

Bence gayet guzel bir paket.

Kampanyanin 100.000 kisi ile sinirli oldugunu hatirlatmak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUAVI -- 3 Nisan 2016; 19:55:30 >
  • SUAVI kullanıcısına yanıt
    5 kişi kaça gelir ki? Birde paket detayı nedir?

• Internet faturama not dusmusler

Bu mesaja eklenen görseller:

15GB Ailece Kampanyası TURKTELEKOM

• Çokta karlı değil 25tlye woops vardı 4 gb internetli o daha iyi değil mi

• Bugün ben de 5 hattı taşıdım. 2 faturasız gs mobil + 2 faturasız bimcell ve benim avea faturalı hat için 24 ay taahhütlü yaklaşık 82,60 lira fiyat verdiler.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.