Şimdi Ara

15GB Ailece Kampanyası TURKTELEKOM (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
22
Favori
83.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biz 4 kişi 120 lira ödüyoruz bunların yaptığı tam adilik birinden al diğerine ver turk Telekom senin ben taa..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanan var mı arkadaşlar bizde geçmeyi düşünüyoruz .

• 3 kişi 90 lira ödüyorum şu anda. Kişi başı 30 lira fena sayılmaz. Ama İnterneti daha çok fazla isteyenler için pek ideal olmayabilir. Ben interneti kimseye kullandirtmaya çalışıyorum ki en fazla ben kullaniyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

İlk defa hayatımda telekom bana uygun fiyat verdi şaşırdım. Önce geçen ay hattıma %35 indirim tanımladılar 12 ay boyunca daha sonra bu ay ekstra %25 daha tanımladılar. Totalde %60 indirim verdiler benimde 6gb ailece 24 ay taahhütüm bitmişti bu ay 15gb pakete 12 ay taahhütlü geçtim. Totalde 5 kişiye indirimlerden sonra 81 lira fatura geleceğini söylediler.

Aynı şekilde 6gb'dan 15gb'a geçiş yaptım. bana da %25 önceden indirim tanımladılar. Kabul etmedim. Sonradan %35 indirim verdiler. İkisinin birleşebileceğini söylediler şaşırdım ama arkadaşıma yapmadılar.

• 15gb ailecw hattini en ucuza nasil yenileriz bilej var mi 10 gun sonra biticek taahhut gecenlerde aradilar yuzde 20 indirim verdiler ben diger operatorleri dusunuyorum telefonlar cekmiyo dogru durust rezil.oluyoruz interneti var diye katlaniyoruz ayrica hat tasimaya her yer bol bol internet verio dedim tamam dediler kapattilar. bugun ben arasim size indirim.vermemisler indirm ancak saplariz dediler bende al saplarsiniz turkcelle tasiyorum 10 gun sonra dedim sizi not aliyorum yinede ustlerime bi bilsirim hat tasmayi dusunen musteei olarak incelesinler dedi

• Değerli forum üyeleri;
    Ailece 15gb tarifesine babam+4kişi geçmeyi düşünüyoruz.
    2abone yeni, 3 tt mobil abonesi
    Bir de evd e internet müşterilerine özel 10tl indirim yeniden başlamış
    İnternet kimin adına kayıtlı olması gerekli? Aile sahibine mi yoksa aile üyelerine mi? Ya da herhangi bir abone olur mu?
    Web de çok bir açıklama yok.
    Tarife üyelerine sormak istedim...

• bkmçvş B kullanıcısına yanıt
    Ev interneti aile tarifesinin ana numarasına ait olmalı sanırım. Ben 24 ay taahutlu kullandım ve 24 ay ev interneti indiriminden yararlandım. Aile tarifesinin ana hattı bendim kendime ait ev interneti olduğu için tc numaramı sms göndererek indirimi tanımladım.
    Aile tarifesini alırken yeni numara ile alın,sonra diğer numaraları ekleyin. Zaten eski TTelekomlu olan hat ana hat olursa uygun fiyat olmaz.
    Aile tarifesinde her yöne dakika iyi de,internet yetmiyor üyeler fazla harcarsa. Youtube kullanılırsa sıkıntı olur. Üyelerin ne kadar harcadığını ana hat göremiyor.
    Bana 3.aydan itibaren 10 GB 9.90 TL'ye tarifeye ek Fırsat 10 GB teklif edildi kabul ettim,etti 25 GB ve yine de yetmiyordu. Tekrar bir Fırsat 10 GB 10 TL'ye teklif ettiler,35 GB yaptı ve öyle yetti.

• bkmçvş B kullanıcısına yanıt
    Yukardaki yazımda sanırım dedim çünkü bayi bana ev interneti illa senin üzerine olmak zorunda değil,ev internetinin sahibi bir tanıdığınızın TC numarasını tanımlarsak da indirim tanımlanır demişti. Benim zaten ev internetim olduğu için başkasının tc numarasına gerek yoktu,denemedim dolayısıyla. Yalnız bu durumu telefondan musteri hizmetlerine sordugumda ev interneti indiriminden yararlanmak için aile tarifesinin ana hattının sahibinin tc'si olmalı dedi. Benim düşüncem bayi daha kendinden emin konuştu bu konuda,musteri hizmetleri yanlış biliyor olabilir. Yani arayıp sorsanız kesin bilgiyi ogrenseniz iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Yukardaki yazımda sanırım dedim çünkü bayi bana ev interneti illa senin üzerine olmak zorunda değil,ev internetinin sahibi bir tanıdığınızın TC numarasını tanımlarsak da indirim tanımlanır demişti. Benim zaten ev internetim olduğu için başkasının tc numarasına gerek yoktu,denemedim dolayısıyla. Yalnız bu durumu telefondan musteri hizmetlerine sordugumda ev interneti indiriminden yararlanmak için aile tarifesinin ana hattının sahibinin tc'si olmalı dedi. Benim düşüncem bayi daha kendinden emin konuştu bu konuda,musteri hizmetleri yanlış biliyor olabilir. Yani arayıp sorsanız kesin bilgiyi ogrenseniz iyi olur.
    Teşekkür ederim.
    Babam numara taşıyarak gelecek ve 79tl
    Annem taşıma: 5tl
    3 de mevcut tt mobil abonesi biz: 10+10+10

Sonuç olarak toplamda 114 tl (24ay taahhüt verilirse) ya da 124 TL (12ay sözleşme yapılırsa)
    Annem ve babam fazla İnternet kullanmadığından 15gb yeter diye düşünüyorum

Evde İnternet müşterilerine 10tl indirimi ise deneyip göreceğiz bakalım.

Forum üyelerinin tecrübeleri varsa yazarlarsa sevinirim.

• 3 yıldır kullanıyoruz 3 kişi 1 kişi internet kullanmayınca gayet yeterli gayet mantıklı tek fatura
  • evde 3 faturalı egm hattı bir tane de faturasız avea hattı var internet tarifemiz de mevcut
    tabi tüm faturaları ben ödüyorum.

40-50 ne gelirse artık bu tarife gayet mantıklı geldi.
    tek düşündüren eski tariflerin mevcuttaki taahhütleri ?
  • dark1907 kullanıcısına yanıt
    MH ne sorduğumda tt net de kaldığınızdan taahhüt bozulmaz dedi.
    Bnm de iki hattım egm ağustos 22 de bitiyo...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bu tarifeyi 24 ay kullanan biri olarak görüşüm heryöne dakika konuşma açısından çok iyi bir tarife,ama 15 GB internet yeter mi yetmez mi iyi analiz edilip seçilmeli. Şuan turk telekomda 15 GB internetli tarifelerin numara taşıyana özel en düşük fiyatı zaten 55 TL. Ben 24 ay sonra taahhut bitince %15 indirim + %10 indirim teklif ettiler,ama indirim 65 TL üzerinden degil normal yeni taahhutlu fiyat uzerindenmiş. Zaten internet yetmiyordu 3 hattı Vodafone ve Turkcell'e taşıdım,15 gün sonra 90 gün dolacak geri taşı taşıyacağım. 2 hattı Kamu 10 GB 39 TL tarifesini düşünüyorum ve 78 TL eder aile tariesine göre avantajlı seçim yaptığımı düşünüyorum. Kamu tarifesinde operatör içi konuşma sınırsız ve whatsapp ücretsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 31 Mart 2019; 2:46:36 >
  • MH ile görüşüldü:
    Tt mobil taahhüdü olanlar için kmapanyaya katılım herhangi bir ceza oluşturmuyor,
    Evde İnternet müşterilerine özel 10tl indirimden yararlanmak için ise aile sahibi adına abonelik ve kampanya katılımı olmalıymış.

• Az önce görüştüm
    Diyolarlar ki 10 lira indirim yeni geçen ve fatırasızdan geçen başvurursa uygulanır.
    E zaten fatırasızı ekletmek 5 tl idi onun üzerinden yapınca 10 indirim oluyor karın 5 lira oluyor.
    Bana 24 ay taahhutle 89 tl artı 5 10 10 söylendi ve ekstra 2.25 bilmem ne vergisi 115 yapıyor 4 fatura nasıl sizce?

Hocam yeni gelen aboneye 79tl (24ay taahhüde)
    Sonraki her eklenen aile üyesi yeni gelirse 5tl, mevcut tt mobil ler 10tl
    Yalnız faturasıztt mobil aile üyesi olursa 5mi emin değilim
    Bu nedenle yeni tt mobil e gelecek olanı aile reisi yapmak avantajlı

• kampanya iyi gibi ama faturalıya geçiş, başvuru filan çok uğraştırır diye üşeniyorum. aslında ben cepten mobili kullanmıyorum bile ama mecburen paket olarak alıyorum. zaten gittiğim her yerde internet var, cepten ayda 500 mb bile gitmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

kampanya iyi gibi ama faturalıya geçiş, başvuru filan çok uğraştırır diye üşeniyorum. aslında ben cepten mobili kullanmıyorum bile ama mecburen paket olarak alıyorum. zaten gittiğim her yerde internet var, cepten ayda 500 mb bile gitmiyor.
    Faturasız kullanıyorsanız ve numara taşıyarak Turk Telekom'a gelecekseniz 2 GB 16 TL, 3 GB 19 TL faturasız tarifelerini alabilirsiniz. 500 MB 500 dakika içeren paketler de zaten hu fiyatlarda oldugu için yazma gereği duymadım. Hiç internet istemiyorsanız 500 dakika ve 750 dakika içeren 12 TL civarı paket seçenekleri de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 12 Nisan 2019; 5:26:19 >
  • Biz bu kampanya 6 GB iken 5 kullanıcı şeklinde geçmiştik. Sonra 15 gba yükselttik. Babam 15 seneden fazla aycell, avea, tt lu olduğu için sanırım her sene ilave indirimler tanımlıyor. Geçen sene 5 kişi 15 GB 72 TL veriyorduk bu senede 81 TL veriyoruz.

• cepten internet kullanalar için çok tehlikeli bir kampanya konuşma süresi dakikalar yeterli fakat internet yetmezse otomatik sürekli ek paket tanımlıyorlar ve ek paketler çok pahalı
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.