Şimdi Ara

156 2.0 Mı? 1.6 Mı? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
5.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hoşbulduk kardeşim gerçekten dediğin gibi bu parayı harcadım ama arabama çok hakimim . ayrıca aracı aldım yaklaşık 700 km uzun yol yaptım her doldurduğumda da ölçtüm 20-22 kr aralığında yakıyor bu bence çok ideal . davet ettiğin siteye de hemen üye olmuştum ama admin onayında bekliyor . ilgin için çok çok teşekkür ederim. bu arada sen de yeni almışsın hayırlı olsun kazasız belasız bu keyfi yaşaman dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfalı_kartall -- 21 Temmuz 2014; 11:38:58 >
  • Hocam hoşgeldin hayırlı olsun vede geçmiş olsun baya masraf yapmışşın ama söz konusu alfa olunca değer yaptığın masrafın karşılığını alıcaksın eminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unbastik

Hocam hoşgeldin hayırlı olsun vede geçmiş olsun baya masraf yapmışşın ama söz konusu alfa olunca değer yaptığın masrafın karşılığını alıcaksın eminim

hoşbulduk saol unbastik çok masraf yaptık anamız ağladı :) görenlerin gözü düştü kimse o paraya aldığıma inanmıyodu görüp de ağzının suyu akmayan kalmadı demekki nazar değdi ama işte elimizde 21 binliraya mal olan tertemiz sorunsuz önemli parçalarının hepsi yenilenmiş ağır bakımları yapılmış,Allahın izniyle uzun yıllar severek binebileceğimiz bir arabamız oldu .. ben piyasası 20 22 bin olan diğer tüm arabalara da hakimim hepsini az çok bilirim tanırım ama benim gözümde hiçbiri alfa romeonun yanına yaklaşamaz. o yüzden yaptığım masrafa üzülmüyorum . ben sıradışı bi adamım bana da sıradışı asi ruhlu bi araba lazımdı. o yüzden alfa romeoyu tercih ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfalı_kartall -- 22 Temmuz 2014; 15:24:58 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.