Şimdi Ara

155bine kadar sıfır ayarında aile aracı? Sıfır C3 alındı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. 2016 85bin km i20 1.2manuel 84hp style cam tavan aracımı kısmetse satmak üzereyim.

Sıfır c3 istiyordum ancak bulamadım. Aylarca ne zaman kaç paraya geleceğide belli değil.

Sıfır ayarında düşük km araç almak için önerilerinize açığım. 4cam otomatik.esp.hız sabitleme olması zorunlu

Bulduğum bir kaç aracı paylaşayım

2017 ibiza 1.0mpi 75hp 35binKm manuel 153TL

2017 Stepway 0.9tce 90hp 35bin km otomatik 147TL

2019 Stepway 0.9tce 90hp manuel / 6bin km 149TL / 13bin km 146TL / 24bin km 141TL

2019 Pejo 301 1.2 83hp manuel / 4binkm 140TL / 12binkm 136TL / 28binkm 128TL

İbiza

Otomatik stepway

4binkm 301

Bu üçü arasında kararsızım 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metintekin -- 5 Ekim 2021; 20:7:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ibiza direk ele senin i20 ondan çok daha iyidir yaşınızı bilmiyorum sanki egea hacback güzel olurdu

• Satmak üzereyim derken anlaşma sağlamadıysanız hiç değiştirmeyin aracınızı, arada ciddi bir fark olmayacak.

• Sahip olduğun araba ile almak istediklerinin arasında fark yokki otomatik geçsen anlarımda boşa masrafa girme bence bildiğin arabadan kalkıp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracı değiştirmeye gerek yok bence. Cam tavanı da varmış zaten. Aile için iyi işte

• 2020 c3 1.2manuel 16binkm 154bine buldum ilk düşündüğümüz araç bu zaten. Aracım satılırsa bunu almaya çalışıcam.
    Bu olmazsa otomatik stepway olabilir

Km yükselmeden iyi para ederken daha sıfıra yakın araçla değiştirmek amacım. Cam tavan değilde sunroof olayını özliycem biliyorum

• İ20 aracımı 147bine sattım bugün alan hayrını görsün

Pazarlık yaptığım 3adet c3 ilanı kalkmış kaçırdık..
    Sıfır c3 166bin olmuş ancak sıra var nezaman kaça geleceği belli değil bunu eledik..

Stepway ve 301 eledim keyif almayacağımı düşündüğüm için.

2017 İbiza 1.0mpi 75hp style 34binkm 153binTL için kapora yatırdım vavacars tan alacağım nasipse. Boya değişen kayıt yok..
    Büyük ekran ve dijital klimalı lansman rengi

3gün içinde 155bine kadar c3 bulabilirsem bunu iptal edip kaporamı geri alabilirim

• 301 i genişlik haricinde önermiyorum.

Önceki aracınız atmosferik manuel araç. Değişiklik istiyorsanız ve hacimde değişiklik aramıyorsanız turbolu otomatik araç tavsiye ederim. Ancak o fiyata yok. İlla sıfırada gerek yok. Mesela 1.3 tce icon cliolar çok hoşunuza gidebilir kullanım açısından.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün sabah sürpriz bir şekilde citroen bayisi aradı ve 1ay sonra gelecek 80adet c3 olduğunu. 60tanesinin sıraya girenlere verildiğini son 20tanenin heran bitebileceğini iletti
    168binden kapı açtılar, geçen ay 160bine bulup alamamıştım aracım henüz satılmadığı için. Sıkı pazarlıkla 165.5 indiler. Kaporamı yatırdım.
    Vavacars aradım ibiza iptal ettim. 2bin lira kaporamı 1hafta içinde iade edecekler. 1ay arabasız napıcaz hiç bilmiyorum

• Hayırlı olsun, hangi paket otomatik benzinli mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • WoodGuy kullanıcısına yanıt

Saolun

1.2manuel 83hp

Feel paket

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.