Şimdi Ara

15000TL -75 inc üzeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar, 75 üzeri max 15k bütçe ile tv bakıyorum. Forumu okudukça daha çok kafam karıştı. Tv sadece ps4 ve Netflix,Amazon prime gibi platformlarda kullanılacak. Gönlümde 82 olsun diye samsung 82ru8000 var. Ancak iyi bir görüntü versin de istiyorum. Bu arada 18k civarında 75 Xh9096 lar var değer mi o fiyatlara. Max 15-16k ya öneri lütfen. Yarın önerileri görmeye gideceğim.

Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 15bin liraya basiretsiz 75inç bir model alacağına

Sadece 10 inç ödün ver ve bütçe limitini aşmadan günümüzün alınabilecek en iyi oanellerinden biri olan

Samsung 65Q80T al.

Yada dediğin gibi yaklaşık 19bin gibi bir rakama Sony 75xh9096 al.

Karar ve para senin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 82ru8000' i 6 ay oluyor yaklaşık kullanıyorum, herşeyiyle tavsiye ederim. görüntü kalitesi yüksek.

sadece şunu ekleyeyim; eğer bir videophil iseniz, görüntüde en iyilerin en iyisini arıyorsanız o zaman almayın.   öyleyse bütçeyi 100.000 tl üzerine çıkarıp model bakmak lazım, oled vb.

yok o kadar değilse alın geçin, bu boyutta en iyi model; fiyatı çarpı 5, çarpı 10 yapmadan alternatifi yok. ve görüntü kalitesi üst düzey, öyle hasbelkader filan değil. bu yüzden güvenle tavsiye ederim.

• Kalsiyum 17 kullanıcısına yanıt
    82"Bir panelin, keyfi de bir başka olur ya 😉
    Büyük aga 86"98" imkan dahilinde harika olur.
    İYİ seyirler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 82ru8000

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaaa abi allah aşkına girmeyin kanıma 75" diye bakıyordum şimdi 85" oldu fiyat 10du 20 oldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.