Şimdi Ara

1500 TL'ye kadar çamaşır makinesi önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni geçeceğim ev için çamaşır makinesi alacağım, A+++, yıkama kapasitesi olarak 9kg, program genişliği ve sessiz çalışması önemli. Bu doğrultuda hangi marka ve modelleri önerirsiniz?

Teşekkürler,

• 1500 e 9 kilo zor var ama recep marka yani randuman alamassin sen 7 kg bilindik makinelerr bakabilirsin kg yeterli gelirse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip

aynı özelliklerde bizede lazım
    evdekiler 9-10 kilo istiyor da öyle 1500 -1600 den fazla olmasın diyorum bende
  • Hiç öneri yok mu?

• arçelik al bence

ben kullanıyorum memnunum
    servisi iyi, garantisi sorunsuz
  • @lazpanyolun önerdiği cihazlarda gayet güzeldir fakat aeg ye baksanız nasıl olur ?
  • AEG Lavamat 75280 modelini incelemeye almıştım fakat sizin fikriniz ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: newsagent

AEG Lavamat 75280 modelini incelemeye almıştım fakat sizin fikriniz ne olur?

eğer uygun fiyata bulabilirseniz çok güzel bir cihazdır kullananlar gayet memnun.

bildiğim kadarıyla yorgan programıda vardı 75280 ile 75270 arasında pek fark yok tambur hacimleri aynı sadece biri 7 kg biride 8 kg diye geçiyor tabi buhar programının olduğunuda unutmayalım ...

yani piyasada alınabilecek ürünlerdendir
  • Aeg iyide nakliye hasarli cok cikiyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu hortlacağım ama Bosch Was24765 modelini Bosch yetkili servisinde 1.800 TL'ye buldum, fiyat iyi mi ne öneririsiniz arkadaşlar. Liste fiyatı 1.975 TL
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.