Şimdi Ara

1500 tl tablet tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar maksimum 1500 tl bütçem var ve bir performans tableti almak istiyorum. Mümkünse 8-9 inc arası almak istediğim tabletle alskalı sizlerden öneri bekliyorum. Ben kendi adıma ipad mini ve samsung galaxy tab s2 8.0 e baktım. Fakat tavsiyelerinize muhtacım. Bu 2 tablet veya önerebileceğiniz bir başka tablet ile alakalı çıtırdan bilgide verirseniz iyi olur. Oyun oynanacak, dizi film izlenecek, müzik dinlenecek. Baya bilgisayar yerine kullanılacak. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• samsung pm550?
  • duman6kelimeler D kullanıcısına yanıt
    pm550 ile t713 arasında dağlar var mı? fiyatı daha uygun ama sebebi nedir hocam?
  • valla ben de araştırıyorum da, çıkamıyorum işin içinden.. kullananlar bahsetse en güzeli de, pek uğrak değil sanırım tablet kısmı forumlarda
  • Kardesim gir banggood.com a ve cube i7 siparis et. 1000 tl civari klavye ile 1150 falan. Core m islemci var. Incele youtubeden. Tablet ustu bir cihaz. Muadili cihazlar turkiyede 2500-4000 arasi degisiyor.kaziklanmayin burda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bu aralıkta bir bütçe ile tablet bakıyorum. En mantıklısı tab s2 gibi. Ipad lere video yuklemek sorun diye duydum bir de hafiza karti takilmiyor malum. Yoksa ipad alir gecerdim.

Yalniz samsung da da şu sıkıntı var. Tab s2 geçen sene çıkan bir model. Şimdilerde 2016 model cikmis olmalıydı. Yani yeni modelin eli kulağında. O yuzden biraz beklemekte fayda var.

• kurti1905 K kullanıcısına yanıt
    Hocam aklımda fakat gelir mi gelmez mi emin olamıyorum. Tek korkum o. Bir de tabii servis problemi var sanırsam. Hadi bunları bozmak için duvara falan fırlatmak lazım ben titiz kullanırım hep . Fakat dediğim gibi gelip gelmeyecek olması korkutucu

• Samsung Galaxy S2 senin icin uygun oldugunu dusunuyorum. Film izleyenler icin ideal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.