Şimdi Ara

1500 tl oyun notebook

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1500 tl ve alti notebook almayi dusunuyorum. En az 3 knight actigimda logitechin 60 tl lik sogutucusuyla rahat bi sekilde kasmadan oynamak istiyorum. Ayrica cod3 vb oyunlari iyi ayarlarda ekran gecislerinde takilma yapmadan oynamak istiyorum onerileriniz icin simdiden tesekkurler. Casper,exper,packerd bell,sony istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Msi.
  • http://www.pcdepo.com/asus-k53sv-sx581d-notebook-urun6733.html http://www.pcdepo.com/lenovo-z570am-59-320825-notebook-urun6994.html işletim sistemleri yok istediğinizi yüklersiniz.bunlarda pek ısınma derdi yok soğutucunuz var güzel güzel oynarsınız yüksek ayarda ağır oyunları oynatabilir.usb3 özelliğini dikkate alıyorsanız asus'ta avr lenovoda esata mevcut asus öncelik olabilir.özellikleri eşit seviyede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 16 Ocak 2012; 16:00:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: YDG

Msi.

Msi iyi guzel de fiyati cok yuksek 1500 ve alti varsa link verebilir misin?
  • asusu al gıtsın bence
  • Dell INSPIRON 5110 B63F45 i7-2630Q 4GB 500GB 15.6 Siyah
    bunu veya linkte verilen asussu alabilirsin kardeşim her ikiside isteklerini karşılar
  • Tesekkurler asusun vatanda indirime girmesini bekliycem o zamana kadar baska teklifleriniz varsa esirgemeyin
  • valla dostum internetten sağlam bi araştırma yaparsan vatanın yaptığı indirimin çok daha altında fiyatlar bulursun bence
  • Dostum asusu şiddetle tavsiye ederim bende n53j serisi var araştır eğer bulabilirsen al ben indirimli 1360liraya almıştım netsipariş.com dan cod modern warfare3 ve battlefield 3'ü en yüksek derecede bitirdim ne kasma nede ısınma yaşadım zaten gövde alüminyum olduğu için ısıyı yayıyo bence asus harika...
  • Yardimci olan dostlarima tesekkur ediyorum yalniz o pcde govdeden gelen hdd sesi ve biostan kaynaklandigi iddaa edilen ve hala duzeltilememis ses sorunu varmis alip da pisman olmak istemiyorum. Topladigim pc disinda hayatimda cok seyde pismanlik yasadim canima yetti. Eger oyle bi sorun varsa gider leptobu kafalarina atarim yeter ulan yasama sevincim kalmadi 0 :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: pere

1500 tl ve alti notebook almayi dusunuyorum. En az 3 knight actigimda logitechin 60 tl lik sogutucusuyla rahat bi sekilde kasmadan oynamak istiyorum. Ayrica cod3 vb oyunlari iyi ayarlarda ekran gecislerinde takilma yapmadan oynamak istiyorum onerileriniz icin simdiden tesekkurler. Casper,exper,packerd bell,sony istemiyorum.

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/asus-k53sv-sx582v-k53sv-core-i5-2430m-23ghz-4gb-ddr3-640gb-156-dvdrw-1024mb-gt540m-cam-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=57097

%25 indirim günlerinde 1414 TL ye düşüyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.