Şimdi Ara

1500 TL değerinde monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler arkadaşlar. Uzun süredir monitör almayı düşünüyorum fakat bir türlü karar veremiyorum. Bu konuyu da baya okudum ama sanırım biraz kötüyüm bu durumlarda. Elimde ki monitör eski ve özellikle yazı okuma-yazma işlerinde ciddi anlamda gözümü yoruyor. Renk ayrımı falan da baya kötü. mmorpg oyun oynuyorum günde 3-4 saat en fazla. Fakat dediğim gibi okuma yazma durumlarında cidden çok kötü. Sizden 1500 lira maksimum verebileceğim fiyat için bir monitör tavsiyesi istiyorum.

• IrrepertuX kullanıcısına yanıt

teşekkürler. incelemelerine bir göz atayim ben  

• IrrepertuX kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • frkgrbt F kullanıcısına yanıt

Kağıt üzerinde gayet güzel 1399 TL'ye 165 hz IPS panel.

İncelemesini bulamadım, display specifications sitesinde de bulamadım. Yeni bir model galiba.

Risk almak istemiyorum derseniz 200 TL fazlasına Asus VP249QGR'a da bakabilirsiniz.

• en büyük sıkıntı o zaten dostum. 2 gündür dünya kadar saysa dolaştım maalesef hiçbir yerde herhangi bir bilgi bulamadim. Malum korona vs durumu, maddi durumlar biraz sıkıntlı. bunu da taksitle alıyorum :/

• Arkadaşında dediği gibi VP249QGR bilenen ve satışı fazla olan bir model. Bir problem olduğunda daha fazla çözüm odağı bulursun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.