Şimdi Ara

(150+ Oy)Eşcinsellik sizce normal midir anormal midir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git

(150+ Oy)Eşcinsellik sizce normal midir anormal midir

(En Son Oy Tarihi: 8.7.2021)
Giriş
  • Anormaldir ama istiyorlarsa evlenebilmeliler, beni bağlamaz.

• Doğuştan gelip gelmemesi anormal olduğu gerçeğini değiştirmez,bakın "anormal" diyorum.bakıldığında normal bir durum değil insanın kendi cinsinden hoşlanması.

Ha beni alakadar eder mi? Etmez.herkesin kendi hayatı kimin kime sapladığı umrumda değil.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Benim görüşüme göre değil. Ancak doğuştan sıkıntılı doğanlar da mevcut. Hormon bozukluğu olan çok insan var. Erkek olup kadın gibi gözüken köse olan ve hormonların etkisiyle farklı davranışlar sergileyenler mevcut. Aynı şekilde kadın olup erkek gibi olanlar da mevcut ama onun dışındakiler yani tamamen seçimle bu hale gelenler bana göre normal değil. Yüzdelik orana bakıldığında da ufak bir azınlık olmaları bunun normal olmadığının da bir kanıtı zaten. Ama benim normallik algım da farklı mesela albino hayvanlar da normal değildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence anormaldir sebebi ise normalin çoğunluk olmasıdır.
  • Normal olmakla beraber, işin suyunu da çıkarmamak lazım! Ee, ne de olsa her şeyin fazlası zarar..

• Ankette ki anormaldir, seçimdir, değiştirilebilir kısmı değiştirilebilir, anormal olduğunu net, doğuştanda geldiğini düşünmüyorum ama seçim olduğunu yada değiştirilebilir olduğunu düşünmüyorum.
  • Vendetta29 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim hem doğuştan geldiğini düşünmüyorum diyorsun hem seçim olduğunu düşünmüyorum diyorsun ne yazayım uzaydan geliyor mu yazayım.

• Berkeseçici kullanıcısına yanıt
    Daha öncesinde de belirttim aslında, çocuklukta yaşanılan travmalar, aile içi şiddet, baskılar bu gibi durumlar tetiklemekte konuyu açarken detaylı bir araştırma yapmış olsanız cevaplar daha mantıklı olurdu. Bu tarz anketler bilgisi olmayan kişileri tutarsız cevaplara yönlendiriyor
  • Tek hakikat waifudur

• Eşcinsellik normal bir şeyse neden hemcinslerimizle üreyemiyoruz? Meraktan soruyorum sadece bir eşcinsel alıntılayıp açıklasın da öğrenelim nedenini

• Kendini profesör ilan eden bordo klavyeliler gelip burunlarını sokarak kendilerince sebep olarak hormon, baskı gibi şeyler yazıp saçmalayıp durmuş her zamanki gibi.

• Vendetta29 kullanıcısına yanıt
    Ben farkettiysen bilgilerimi anket kısmında belirtmedim. Anket/toplum oylaması yapan herkesin yapması gereken birşey bu. Amacım kendi bilgilerimi insanlara vermek değil. konu hakkında araştırma yapıp yapmadığımı nereden çıkarıyorsun ayrıca

• Eşcinsellik genle geliyorsa doktorlar bi el atsinda ebeveynler önceden bilsin

• Eşcinsel insanlardan iğreniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amulet

Bir bilim adami diyor ki. Eşcinsellik vb şeyler hastalik degil tamamen yetistirilme egitme ve medya

Eşcinsellik genlerdeki mutasyon sonucu daha doğuştan belirli bir şey. Doğada da hemen hemen her hayvanda var.

• Normal olmak çok mu önemli

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.